Doğum kontrol hapı yardım

arkadaslar ilk ilişkimde cok acı duydum 2.sinde bu kadar acır mı? Bide ilişkiden sonra doğum kontrol hapı aldım bir işe yarar mı erkek arkadaşım korundu ama ben yinede işi sağlama almak istedim?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Acıların en kısa sürede geçicek ertesi gün hapı kullan ilişkiden sonra ne kadar kısa sürede alırsan o kadar çok etkili %98 çözümü var , işe yarar merak etme. Ama bu ilaçları her ilişkiden sonra alırsan yan etkileri artar , çözüm etkisi azalır. Sürekli alma yani , hem çok alımlarda kısırlığa yol açıyor. Söylemedi deme :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• acımaz neden acısın yine.doğum kontrol hapı ilişkiye başlamadan bir ay öncesinden kullanılmaya başlanıyor bildiğim kadarıyla.mutluluklar diyelim ilk ilişki için:)

1|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapını düzenli kullanmak gerekli.Bir kere almayla korumaz.

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın .dikkat etmen konu doğru zamanda alman dır .

link

0|0
    0|0
    • 72 saat içinde alınması gerekiyormus bende bugun alıcam 24 saat geçti üstünden yani

• İlk ilişkide canının yanması normal. Belki birkaç ilişkide de acı duyabilirsin ama daha az. Eğer cinsel ilişkiden önce erkek arkadaşınla uzun uzun sevişirseniz ve özellikle sana masaj ve oral sex yaparsa daha fazla gevşersin ve ilişkiye çok rahat girersiniz. Ayrıca kayganlaştırıcı jel de kullanırsanız sağlayacağı kayganlıkla daha rahat bir ilişki yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapın etkili olabilmesi için regl döneminin bitimi ile başlaman lazım. arkadaşın korunduysa bir şey olmaz ama sen yine de emin olmak istiyorsan ertesi gün hapı kullan.

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonramı aldın hapı onun kullanma kurallarına uymazsan hamile kalırsın. acı neden duyasın ön sevişme olmadıysa yeterince

0|0
    0|0
  • ilişkien sonra alınan kontrol hapı bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Yanlis zamanda kullandiginuz icin ise yaramaz bilginiza

0|0
    0|0
  • esseğını sağlam kazığa bağlamak tabırı var ya sende onu yapmıssın aferın:D hamıle falan kalmazsın

0|0
    0|0
  • acılar zamanla dinecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benimde ilkinde canım çok acıdı.zevk falan hissedemedim.hala da hissedemiyorum acı yok ama öyle. alışıcam inş.

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonra ertesi gün hapları kullanman daha faydalı aslında düzenli ilişkiye girenler için gerekli doğum kontrol hapları işe yaraması için düzenli kullanmalısın ilişkiye girmeden önce başlamalısın ama bir şey olmaz hamile kalmazsın korunduysa korkma

0|0
    0|0
    • ertesi gün hapları da yılda en fazla 6 defa kullanılmalıymış ayrıca.11 d.kontrol hapına eşitmiş

• bekle birazcık bencede

• sanırım 3 ay süren bir doğum kontrol iğnesi varmış.evde rahatlıkla hap kullanamıyorsan böyle birşey tavsiye ederim.korunmadan da ilişkiye girme bundan sonra

Yükleniyor...