Sorum bakire olmayan bayanlara. Vajinanıza baktığınızda bir kara delik mi var?

Merak ettiğim bir şey var.. Vajinanıza baktığınızda bir kara delik mi var? Boş mu yani? :D

Ben baktığımda yuvarlak bir et parçası var, gördüğüm kızlık zarı mı ? Ve de kızlık zarı bozulunca oranın yerini bir kara delik mi alıyor kızlar? Bu konuda biraz cahilim de.. :)

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Midye dolmayı aç bak aynısı

0|1
    0|0
    • Allah cezanı vermesin lan verdiğin örneğe bak insanı sevdiği şeylerden soğutmasana :D

• Limonu sıkıp ağzına attığında o limon baharat ve pirincin enfes tadı karşısında ısınırsın tekrar:)

• ilginç bu yaklaşım evet benzer :)

Erkekler Ne Diyor 11

• kızlık zarı yırtılınca baktığında daha beyazca ve hafif kırışık çemberimsi bir et parçası görünün bu vajenin kendisidir fakat her zaman bir miktar kızlık zarı kalıntısı olabilir vajen girişinde .

kkızlık zarını incelersen zarın aslında çizgisel şekilde yırtıldığını görürsün. bu yırtıklar saat yönünle tarif edilir mesela saat 4 ve 8 yönünde 2 yırtık var denir bu kızlığın bozulduğunu gösterir.

0|0
    0|0
    • Sağlam kızlık zarı nası görünür ki?

• farklı şekillerde görülebilir fakat en sık görülen şekli halkasal olandır. yani ince bir deri katlantısı olarak zarı düşünürsen ortada 5 kuruş büyüklüğünde bir delik var öyle görünüyor

• Evet işte gördüğüm de o. Ama tam da halka şeklinde de değil :D Neyse ya sağ ol.

• teleskopla baktiysan kesin ozon deligidir ))))

2|0
    0|0
  • oda bizi görecek mi? :D

0|2
    0|0
  • cerrah flan mı olucaksın ne bu merak

0|0
    0|0
  • sevgili gizli kullanici, evet kara delik olusur sonra da tum evreni icine alip yutar! ( haydar dumenin maya takvimi esinlenmeleri part 1 )

0|0
    0|0
  • yuhh nasıl baktın merak ettim yazın heralde 13 ;) kızlık zarı 7 8 santtım inindedir vajinanın sen nasıl gordun merak ettım baskasınınkine mı baktın yoksa başka biyerine mı baktın yanlışlıkla

0|0
    0|0
    • aynayı koyup bakmştr işte :D

• 7-8 cm içindeyse gördüğüm şeyin ne olduğunu merak ediyorum zaten :D

• aynayla nasıl gorcek kucucuk delikten vajınanın eti aç google yaz sana göstersin nerende neyin var etmi zar mı

• :):)

0|0
    0|0
  • kedi bi tarafına bakıp yaram var dermiş. seninki biraz o hesaba benziyor.

0|0
    0|0
  • :D

0|0
    0|0
  • doktora gidip bir endoskopi yaptır orada tv de görebilirsin içinde neler olup olmadığını

0|0
    0|0
  • o et parçasını arala yine kara delik çıkacak..

0|0
    0|0
    • Tahmin edebiliyorum. Merak ettiğim o değil ama.

• sanırım oda daha çok ilişkiye girmekle alakalı...

Kızlar Ne Diyor 9

• kızlık zarı dışarıdan görülemez, bakire olup olmadığını sadece uzmanların anlayabilme sebebi de budur. kadınlar ilişkiye girince vajina esnemez (lütfen hayat kadını örneği verecek olanlar sonsuza kadar sussun, ekstrem durumlardan bahsetmiyorum) ve bir 'kara delik' oluşmaz. dışarıdan fark edilecek yapısal bir değişiklik neredeyse yok gibidir.

doğumla birlikte -normal doğum elbette- vajina yapısında değişiklikler oluşur ve genişleyebilir ancak yine bir kara delik oluşmaz.

2|0
    0|1
    • hayat kadınlığı değil de ben de partnerle uyumla vs alakalı bu esneme olayı çok minyon yapılı dar çatılı bir bayan ile çok iri penisli bir erkek düzenli ve sıkça beraber olduğunda esneme olmaz mı --- bence olur...

• kızlık zarını bakarak sadece doktorlar anlayabilir

1|1
    0|0
    • ben de bakınca anlıyorum ama doktor degilim. doktorları bu kadar gözünüzde büyütmeyin, onlarda insan uzaylı degil.

• kara delik derken? meteor dustu sanki... hicbise degismez sadee kizlik zari yirtilir, yani sanilmasin ki karsidan bakilinca uctaki rahim ordan el sallayacak alenen

0|0
    1|0
  • evet o gördüğün zar

ama kara delik olayı başıma gelmediğinden onu bilemicem

0|0
    0|0
  • bence biraz değil fazla cahilsin :) kara delik filan yok zar gidince de bakarak birşey anlamazsın

1|0
    0|1
  • Kara delik falan oluşmuyor. Dışardan bakıldığında görüntü aynı. Doğum yapmadan değişime uğramaz vulva yapısı.

0|0
    1|3
  • hiç incelemedim

0|0
    0|0
  • hiç bakmaya fırsatım olmadı doğrusu :D

0|0
    0|0
  • yok ya kızlık zarı görünmez

0|0
    0|0
    • Hayır kızlık zarı görülebilir. Gören doktor nası görüyorsa biz de görebiliyoruz.

• hmm.

Yükleniyor...