Bir saat önce heyecanın doruklarındaydık şimdi ise bu haldeyim. Şimdi ben nasıl davranmalıyım?

ilk öncelikle neden gizli sorduğumu açıklayayım. içinde bulunduğum durumu açık kimlikle anlatmaya utanıyorum :( gizli cevap açık isterseniz gizli cevap verin.

bi kız arkadaşım var ve uzun zamandır birş eyler yaşıyoruz. bakire olduğu içn hiç ilişkiye girmedik ama sürtünme yoluyla bide elle çok tatmin ettik birbirimiz bugüne kadar. ilişkimiz 3 yıllık bi ilişki. hermeyse asıl konu şu ki bunca zaman sonra oral yapmaya ikna edebildim nihayet. bu gece ilkkez yapıcaktık. geldi herşey çok güzeldi. normal sevişmemizden sonra bana oral yapmaya başladı. 5dk geçmeden ben boşalacak kıvama geldim. bunu ona söyledim inanmadı :( normalde o kadar erken olmayacağını biliyo çünkü. tekrar söyledim bilerek yaptığımı düşündü daha sert davranmaya başladı ve bırakmadı beni :( işte olan oldu ondan sonra... dayanabildiğim yere kadar dayandım sonra daha ilk denememizde sevgilimin ağzına boşaldım :( midesi bulandı kusacak gibi oldu sonra kendini banyoya attı kapıyıda kilitledi su sesinden anlayamadım kusup kusmadığını. sonrada yüzüme bile bakmadan apartopar kaçar gibi çekti gitti :( daha bir saat önce heyecanın doruklarındaydık şimdi ise bu haldeyim ve size soruyorum şimdi ben nasıl davranmalıyım? arıyorum açmıyor. mesajlarımada cevap vermiyor. lütfen yardım edin :(((

Güncellemeler:
arkadaşlar bu sorumla ilgilenen ,okuyan,cevap veren ve zamanını harcayan herkese çok teşekkür ederim.. 4gün sonra ilkkez mesajıma cevap verdi. konuşuyor ama çok soğuk :( ayrılcakmış hissiyatı uyandırıyor bende ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım sizce ?
Arkadaşlar nihayet barıştık =)) dediklerinizi elden geldikçe uyguladım işede yaradı hepinize çok teşekkür ederim =)))

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• ya cok sacma bi sekilde davranmis sevgilin.. sen uyarmissin zaten neden sana bukadar kiziyor sanki tecavüz etmissin gibi apar topar kaciyor hem uyardiginda oda sana agzima bosalma gibi bisey söyleyebilirdi yani cokmu zor ve simdi neden telefonlarina cikmiyor bence fazla üstüne gitme tekrar mesaj at son bi tane özür dile tekrardan (ki sucun oldugunu düsünmüyorum ben ama adet yerini bulsun) kötü niyetin olmadigini ve onu cok sevdigini belirt ve sana ulasmasini bekledigini söyle..

1|1
    0|1
    • teşekkür ederim cevapladığın için. dediğini yaptım şuan son bi özür mesajı attım ve ondan haber beklediğimi söyledim . umarım cevap verir...

• bende çok sevindim ehe =)

• =)

Kızlar Ne Diyor 12

• aaa bu bi süre önce bir kişinin daha başına geldi aynısını okuyo gibi oldum bikaçgün kız konuşmamıştı onunla da sonra barıştılar sizde barışırsınız üzülme ilk etapta böyle olması normal bence ama kendi kaşınmış sen uyarmışsın biraz bekle sakinleşsin düzelir

0|1
    0|0
    • hadi ya :s bugün mesajıma cevap verdi ama çok soğuk uzak konuşuyo benden :(

• sana dedim :D gözün aydın mutluluklarr :))

• teşekküür ederim =)))

• sen zaten uyarmışsın ama yinede ağzından çıkarabilirdin kendini geri çekebilirdin eğilip dudaklarını öpebilirdin.benimde bazı arkadaşlarım öyle midesi bulanıyor yapacak birşey yok midesi bulanıyorsa başka yere boşalacaksın muhtemelen siniri geçince barışırsınız ama bunu tekrarlama.boşalacağın zaman kendini geri çek başka yere boşal

0|0
    0|0
    • zaten kendimi geri çektim arkadaşım. sonuna kadar ağzına boşalacak değildim zaten. o ilk çıkış anı ağzına gitti sadece sonra hemen çektim kendide kaçtı zaten. boşalana kadarda sıkıca tutuyodu çekebilsem çekerdim.

• kız arkadaşın biraz akıldan yoksun bir kız. hem ısrar etmiş yapmaya devam etmiş hemde kaçarak gitmiş telefonlarını açmıyor falan.. off.. saçmalıklar daniskası..

1|0
    0|0
    • bilmiyorum kızamıyorum da ona :( kıyamıyorum çünkü ona ben hiç . hep alttan alan taraf ben oldum bugüne kadar ama şimdi ne ypacağımı bilmiyorum :( ağğza boşalma istemediğini belirtmişti ama ilken şart koşmuştu bunu :( buyğzden suçlu hissediyorum kendimi

• konuşarak halledersiniz. Bir iki gün zaman tanı.

0|1
    0|0
    • umarım dediğin gibi olur bugün konuşmaya başladı benimle ama çok soğuk davranıyo napcam bilmiyorum.

• :) Sevindim.

• benden herkese +100 =) teşekkr edrim =)

• istemeden oldugunu anlat, uzerinde p*rno fantazisi denedigini dusunmus olabilir

0|0
    0|0
    • anladım. bunu 500kere anlattım sanırım ama bir kerede senin için anlatayım ne kaybederim ki...

• kafana takma ya bişey olmaz aynı şey alamında başına gelmişti 2 güne barıştılar sizde barışırsınız eminim.

0|0
    0|0
    • 4gün sonra ilkkez cevap verdi ve çok soğuk konuşuyo :s ayrılcakmış gibi :S

• psikolojik destek oldunuz daha ne olsun =)

• Bence kendinden utanıyordur.

1|0
    0|0
  • evet kötü bir durum fakat sen gereken ikazı yapmışsın , şimdi çok üstüne gitmeden ve de boş vermiş gibi de yapmadan istemeden olduğunu falan anlat ama korkma ayrılacağını düşünmüyorum..

0|0
    0|0
    • bugün ilk defa mesajıma cevap verdi ve çok soğuk konuşuyor sanırım ayrılcak :(

• bi süre yalnız bırak fazla üstüne gitme

0|0
    0|0
    • ayrılmasından korkuyorum :( böyle bi nedenden hele de :(

• boşuna üzmüşsün kendini..barıştığınıza sevindim...

0|0
    0|0
  • korkma ya düzelir sen ona demişssin ama hala bunu yapmakda ısrar etmişse utanmıştır :) arar seni ya kafanı takma bundan ayrılmaz heralde

0|0
    0|0
    • inşallah ayrılmaz ama çok oğuk konuşuyo benimle :( 4 gün sonra ilkkez bgün cevap verdi ayrıca :s

• uyarmışın senden günah gimiş boşvrer barışırsınız

0|0
    0|0
    • o kadar basit mi ?

• seni çok iyi anlıyorum bende bu derece bağlıyım sevgilime dışardan bişi söylendiği zmn konduramazsın toz ama burdakiler sana anca bu kdr yardımcı olabilir o yüzden konuşarak anlatmaya çalış sevgiline.

• teşekkür ederim cevapladığın için. ah bi telefonumu açsa konuşcamda mesajla olmuyo işte :s

Erkekler Ne Diyor 4

• senin bir suçun yok uyarmışsın onu..ilk defa olduğu için o yanlış yaptığını düşünüyor...bir mesajla durumu izah et...

0|1
    0|0
    • ne bir mesajı hepsi destan gibi 10mesaj aım belki ama birine bile cevap vermedi.. korkuyorum ayrılmadsından :/

• olabilir o kadar korkma o şimdi olayın şokunda...bekle cevap verecek...

• inşallah.. teşekkür ederim cevap için.

• bir demet çiçek al ve özür dile...ama bazı olayların sexte normal olduğunu ona anlat ama genede alttan al...

0|0
    0|0
  • zamanla duzelır gercekten bak üzlmus surat ıkonu koymana bıle degmez ;}

0|0
    0|0
  • Tamam cinsel hayatınıza saygı duyuyorum ama seven adam nasıl kıyıpta kızın ağzına verir ya ? daha incitirim diye elini bile tutamazken ...

2|0
    0|0
    • arkadaşım p*rno mantığıyla yaşanmıyo bunlar seviince en özel en imkansız duyguları sevdiğiyle yaşamak istiyo insan . talihsiz sonuçlandı ama işte..

• tamam biliyorumda ben yapamam

• Oral süper bir şeydir...

Yükleniyor...