Lazer epilasyon ne kadar teklikeli?

duyduklarıma göre lazer epilasyon kanser yapabiliyomuş ve bikini boleğinse kızlık zarını patlatabiliyomuş bu nekadar doğru lütfen ciddi cevap verin

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarını patlatıyormuş dediğinde koptım. Aleti komple içine sokup alttan mı yakıyorlar kıl köklerini acaba diye düşündüm :D

Kanser riskini daha önce duymadım. Sonuçta enerji/radyasyondur yani. Ama spesifik olarak kanser yaptığını duymadım.

5|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanserojen değil çünkü radyasyon yaymıyor.Kızlık zarına tutulmuyor zaten.Ona da bir zararı yok.Ama şunu söyleyebilirim.İyi bir merkezda yapılmazsa sonuç alınmıyor doğru düzgün.Ben araştırdığın için bilgiliyim konu hakkında.

1|0
    0|0
  • faydalı denemelisn kesinlikle korkmana gerek yok tertemiz olucak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• lazer yaptırıp da kanser olan duymadım. bu ay ben de başladım korkutmayalım birbirimizi lütfeeen :))

0|0
    0|0
  • arastirmalarima göre;

verilen isin sadece killar tarafindan emilip köke ulastiriliyor. Yani vucut isini absorbe etmiyor. Zararsiz diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Kanser geçmişi olan hastalara önermiyorlar. Meyilli olanlara, ailesinde olanlara yapılması da tehlikeli diye biliyorum. Valla Erkan Topuzun yalancısıyım.

0|0
    0|0
    • benim ailemde kanser var ama başlayalı da 1 yıl oldu nolucak şimdi kanser mi olucam yoksa=((

• Kesin diye bir şey yok sadece önermiyor. Riskli buluyor.

• Kısırlık olayı diye birşey duymuştum ben, ne kadar doğrudur bilmem.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı ve lazer ne alaka hiç kızlık zarı patlayan bir üyem olmadı yani :D

0|0
    0|0
  • Yok Öyle Bişey İçin Rahat olsun :D

0|0
    0|0
  • Haha çok güldüm. Kanser-kısırlık olayını bilemem ama Patlamaz kızlık zarın. Rahat ol.

0|0
    0|0
  • henüz yan etkileri netleşmedi. ailemde fazlasıyla kanser vakası mevcut, yaptırmayı düşünmüyorum bu yüzden. kızlık zarı için ne duydun bilmiyorum da, öyle patlayan bişey değil. balon mu sandın nedir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...