Allah benim belamı versin ki bakire değilim ..

8 aylık sevgilimle ilişkiye girdim ilk defa sonra pişman oldum ama ne fayda. oldu ve onunla devamı geldi. eş gibi olduk yani sevgilim bile demedik birbirimize. ama sonuç ayrıyız. gitti.. bilindik hikaye. ama ben kendime bile söyleyemiyorum bunu yani o kadar utanç verici bir şey ki benim için.. hayatıma girecek olan adama bunu nasıl söylerim ben.. nasıl bakarım yüzüne.. diktir falan gibi iğrenç şeyler söylemeyin bir kere kaderimdeki evleneceğim insana ihanet etmişim bir de onu kandırarark ikinci hatayı yapmam..

Güncellemeler:
İyi veya kötü düşüncesini belirten herkese teşekkürler, ama tanımadan bilmeden kendi seviyelerini net bir şekilde ortaya koyan, hakaret ederek cevap verenleri de Allaha havale ediyorum.

0|0
8|47

En İyi Erkek Görüşü

• bak arkadaşım ben bundan 5 sene önce birini tanıdım ve sevdim fakat ilişkimız 7 veya 8 . ayında bir sallantı içine girdi onun mutsuz durgun tavırı beni rahatsız etmeye başladı ve en sonunda dayanamadı ve benden önce güvenip evlenme vaadi ile yaşadıgi ilişkide bekaretini kaybettiğini söyledi ve bende hiç kimseyi geçmişiyle yargılamam olmuş birsey geri dönüşü yoktur dedim kabul ettim ancak daha sonra eski birlikte olduğu p.ç tarafından tabi ilişki esnasında çekilmis video ve resimler varmış bunlarla tehdit edip defalarca ilişkiye girmiş ... şimdi sunu söylemek istiyorum eğer hayatına girecek adam seni bu şekilde kabul etti diye ona bir ömür ne yaparsam affeder gözu ile bakarsan bu seni felakete götürür bence tövbe et ve anlayışlı biri çıkmasını bekle ve eğer seni gerçekten seven biri ise sadece bekareti sorun etmez ama az önce örneğinı verdiğim detay çok önemli yani yaşadıkların yarına engel olacaksa kimseye umut verme ama dersen artık o p.c beni rahatsız etmez korkma mutluluk senin de olacaktır kimse bir anlık hatasınin bedelinı bir ömür ödemek zorunda değil millet burada demis ki öbür tarafta yanacaksın kimse kimsenin nereye gideceğini bilemez cennet ya da cehennem tövbe etmek çok güzel birsey tekrarı olmazsa affedilmeyecek günah yoktur ... allah affedicidir i.. çünkü senin o p.ç le ne duygular içinde olanları yaşadığını allah bilir o yüzden yargılamak bize düşmez dik dur bir bekaret verdin diye kimsenin kölesi de olma sen yeter ki hatanı tekrar etme saygılar ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Bakir olmayan erkekler o.ç yapıp yapıp sonra bakire kız arıyor ne gıcık alıyorum öyle insanlardan.

7|2
    0|1
  • Her şey bekaret değildir. Seni seven sana değer verecek olanı bulur sende onu sevip değer verirsen oradaki zara ilgilenmez. Bazı erkekler için önemli olan alttaki zar değil beyindeki zardır. Beyni o* olmuş bir kızın alttaki zarı olsa ne olur?.

2|0
    0|0
    • İnsanın hayatına böyle düşünecek birisi kaç defa girer?

• Rica ederim. Çok takma kafana . Sonuçta başkaları gibi 2 günde biriyle yapmadın. Sevdin güvendin. Yanlış olabilir belki ama her şey zar değil bunu da unutma. Sen bu kadar düşünceli ve iyi biriysen mutlaka karşına düzgün sana değer veren zara bakmayan biri çıkacaktır.

• eminim çıkar.. eminim..

• Başkasını Allaha havale ediceğini kendini düşün ilk önce ne güzel yanıcaksın cehennemde hihihihiih :D

0|2
    3|1
    • :) kınama derim ...

• kınadıgın sey bu dunyada basına gelmeden allah senı otekı tarafa almıcak bu hadısı serıfte ve bır ayette vardır

• evet bu ayete çok inanıyorum. sağol..

• öncelikle hatanı anlamış olman güzel ve ikinci bir kez birini salak yerine koymamak istemen de güzel bence dersini almışsın geçmişi değiştirmek kimsenin elinde değil bundan sonrasında artık yapman gerekenler kendini kullandırtmamak elbet biri çıkar şimdi bukadar sorun değil bekaret önemli olan kafanın yanin düşüncelerinin bekareti ..

0|1
    0|0
    • sorun şu, bir arkadaşın da dediği gibi kız kendini az çok belli eder. ama ben öyle bir izlenim yaratmıyorum yaratamam da zaten düşündüğünüz gibi gerçekten değilim çünkü. adam bakıcak ne güzel temiz namuslu birine benziyo dicek bir söylicem buz gibi olucak.. nasıl katlanıcam buna?

• Arkadaşım seni anlıyorum ama bulunduğun ortamı yaşadığın şehri bilmiyorum yani biraz sosyal olman ve bulunduğun ortamda tahsil seviyesi yüksek olması gerek istisnalar var nekadar eğitim görsede cahildir ancak kültürlü insanlar bekarete önem vermez sebebi ise biliyoruz ki etrafımızda neler oluyor her haltı yiyipte bakire olanlar var önemli olan düşüncelerdeki zar sen önüne gelenle yatıp kalksan farklı konusurdum ancak sevmişsin ve hata yapmışsın bu çok farklı bir durum ..

• Sıkma Canını.

1|1
    1|0
  • bişey söylicem de seksi onunla severek ve isteyerek yaptıysan ve tecavüze uğramamışsan şu an pişman olman çok gereksiz...madem evlenmeden yapmicaktın neden o çocukla evlilik ciddiyetine girmeden yattınç evlenicem deyip kandırarak seni kandırmıştır kesin

0|0
    0|0
  • seni sen yapan kimsenin göremeyeceği o kızlık zarı değil aklın beynin kalbin.seni değerli yapanlar aklın ve kalbin.emin ol çok değerlisin.birisini sevmişsin ve sevmeyi yaşamışsın.bunun için kendini suçlamaya kalkma.seni seven zaten sen olduğun için sevecektir.unutma ki bunu yaşayan ilk ne sensin son da olmayacaksın.aynaya bak gözlerini gör ve hayatına kaldığın yerden mutlu bir kadın olarak devam et.bir et parçasının seni mutsuz etmesine izin verme

2|0
    0|1
    • bu kadar kolay olabilse keşke.. teşekkürler..

• bişey değil.bunlar geçici şeyler hayatta mutlu olmaya bak.kimsenin seni sana ait olan birşey için yargılamaya hakkı yok.buna önce sen sahip çıkmak zorundasın

• haklısın..

• İSTEYEREK SEVEREK ŞEHVETLE YATIYOSUNUZ KİMSE SİZE TECAVÜZ ETMİYOR HATTA OLSUN DİYE SİZ ERKEKLERDEN DAHA ÇOK YALVARIP İSTEKLİ DAVRANIYOSUNUZ SONRA BU ŞEKİLDE DAVRANMAN ÇOK GEREKSİZ KENDİNİ BOŞUNA HARAP ETME BUNU İSTEYEREK YAPTIYSAN ARKASINDA DUR...SENDE EVLENMEZSİN UZUN SÜRE OLUR BİTER YADA SENİ BÖYLE KABUL EDEN BİRİ İLE EVLENİRSİN BEKARETİ KAFAYA TAKMAYAN ERKEKLERDE VAR SONUÇTA

0|0
    1|0
  • amin inş verir sen ve senin gibiler çkmasın istiyorum sırf bunun için dua ediyorum el değmemiş yüreği temiz biri ver diye

2|0
    4|2
  • evde kal o zaman bunu hakediyorsun

0|2
    4|0
  • O zaman dürüst olacaksın her daim. İlk eşim benden önce 2 erkekle seks yapmış ama bakireliğini korumuş. Sürtünme yolu ile ilişkiye girmişler hep. Bana tüm yaşadıklarını anlatmıştı mertçe evlenmeden önce. Ben ne dedim biliyor musunuz? "Keşke eski sevgililerinle adam gibi ilişkiye girseydin. " Bu sözümden sonra bana temelli aşık olmuştu, ben de ona. Sıkmayın canınızı, inşallah benim gibi birileri çıkar karşınıza.:)

1|1
    3|2
  • diktirmek istemiyorsan tek bir seçenek kalıyor daha önceden ilişki yaşamış olmanı dert etmeyecek birini bulacaksın ...

0|0
    0|0
  • Şimdi ne olacak bir kere yampış pişman olmussun tamam . Devamı neden geldi ? Anlammadim

0|0
    0|0
  • En azından pişmansın gibi birşey söylemicem. yinede ilerde evliliğe giden bir ilişkin olursa. seni böyle kabul edebilecek biri bulman ümidiyle diyorum. ve başkalarıyla yaşama tek kişiyle yaşadın gerisi gelir deme. olan olmuş. artık kendini kocana sakla neyin kaldıysa artık

0|0
    0|0
  • sakın üzülme arkadaşım olan olmuş dersini almışsın ..

0|0
    0|0
  • ee napalım biz yapacak bişey kalmamış

0|0
    0|0
  • Olan olmuş, senin hatan yapmasaydın.

0|0
    2|0
  • yapılan bir yanlıs var ortada orası kesin hemde buyuk bir yanlıs sadece dusuncesizlik ama sonucta bunun ucunda olum yok bunu kafaya takmayacak birisini bulman gerekir

0|1
    0|0
  • o zaman gerçeği söyleyeceksin. buna bu kadar takılma. erkekler kızları iyi tanır. senin bakire olmadığına şaşırmayacaktır muhtemelen.

0|0
    0|0
    • İnsanları tanımadan kırmasan ?

• her neyse.. sağol..

• rica ederim. kendimi yanlış ifade ettiğim için üzgünüm. böyle hassas bir konuda yardım ve yönlendirme isteyen bir insanı kıracak kadar dengesiz ve kalitesiz bir insan değilim. kusura bakmayın gerçekten.

• Günümüzde bu çok sık rastlana. Bir şey sen illa eşinle birşey yaşacaksın dıye bır şey olmaz hem sen de gellecegındekı kişinin onun ilki olucagını bılemezsin

1|0
    0|1
  • yakında toparlarsın kendini merak etme çoğu kız bakire değil kimse evde kalmıyor

2|0
    0|1
  • bu kadar kuck yasta bakırelıge veda bence hayatın tadına bak ya da o cocukla allem et kallem et evlen baska bır adam bunu kabullenmez etsede bı gun muhakkak ama muhakkak basna kalkar bununla

0|0
    1|0
  • bi kere yapmışsın daha fazla ihtimalin yükseliyor..ama yapmazsan kar dasın bunu bil

0|0
    0|0
  • Diktirmeyi dusunuyomusun

0|0
    0|0
  • olan oldu bunun için üzülmene gerek yok sende bizim gbi bir insansın

1|0
    0|0
  • Hatanı anlamışsın ve pişman olmuşsun.Kendin gibi bakir olmayan erkek

bulabilirsin ama tabi zor yani evlenmen kusura bakma .

0|0
    0|0
  • Haklisin ama

0|0
    0|0
  • Seni böyle kabul edecek bir erkek çıkarsa karşına ne mutlu...

0|0
    1|0
  • bela okuma kendine dünyanın sonu değilki bu bekaret sorununu dert etmeyecek birisini bulur evlenirsin olur biter

0|0
    0|0
    • ben bile erkek olsam istemezdim diyorum düşün.. bana her baktığında kötü düşünücek nasıl sorun etmesin ki..

• öyle düşünme herkezin görüşü farklıdır mesela benim için önemli değildir en basit örnek

• dürüstçe söylemekten başka çaren yok gibi..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 8

• Ee soru ne? Yemişin bir halt teselli mi bekliyosun ?

0|3
    8|3
  • baştan peşin peşin anlatırsın kabul eder etmez bilinmez orası

0|1
    0|1
    • Ben olsam etmem . Kimseyle öyle zevk yaşamadım. Dünya güzelide olsa elalemin yaptığı pisliği bana mi bırakacaklar. Ha Bakir olmayan erkekler o.ç yapıp yapıp sonra bakir arıyor ne gıcık alıyorum öyle insanlardan.

• arkadaşım beni kimin ne yaptığı ilgilendirmez benimki soran arkadaşa sadece bir tavsiye

• allah kolaylık versin bende sevgilimle 1 ay kadar ayrılmıştım barıştık sonradan 5 sene oldu bu sene sonu evlenicez inş dürüst olmaz en doğrusu seni gerçekten seven kabul eder ama onu söylemen çok güç olucak :S:S:S

0|0
    0|0
  • Bir kere yapmışsın eşin olacak kişite açıkça söyle

0|0
    0|0
  • umarım cok temiz dürüst bakir biri cıkmaz karsına .kahrolursun.ama tövbe et hersey olcagına varır.daha dikkatli ol.olan olmuş sıkma canını.kınayanlarıda takma

2|0
    0|0
    • he yap yap tovbe et ne guzel dunya anasını satym bunu alanda bakıre dıye alacak bız erkeklerde maloş gıbı atlıcaz bolelerıne dımı? vermıcen kardesım verıyosan uzlmıcen verıosan onla evlenıcem baskasndan gorup gecrdgnı satamaz kımse kımseye bu erkek ıcnde gecerlı kadın ıcınde o zevkı ya eşinden alıcan ya da evlenme lan baskasna bu ıhanettır be

• ozaman neden erkekler evlilik öncesi geneli kkızlarla yatıp kalkıor?beni ilgilendirmez herkes kenedenden sorumludur.ama olanla ölmüşe care yok.kız gebersinde öbür dünyasını iicemi kaRARTSIN?

• Hayatına girebilcek olan insana bunu baştan söylemelisin.

Şuda maalesef bir gerçekki erkek bakir olmasa bile bakire kız ister. İlk başta sorun etmem dese bile sonradan başına kakar.

Umarım seni gerçekten seven ve bunu sorun etmiycek biri karşına çıkar.

2|1
    0|0
  • Seni once Allah affetsim kocayi bosver kocanin azabi Allahin azabinin yanindan gecemez tovbe et allah cikarir belki karsina bnu sorun etmiycek brini pisman olmussun sonucta affedilmeyen tek gunah kul hakkidir yeterki sen tovbe et

2|2
    0|1
  • bakir olmayan erkek bulursun olur biter

6|4
    2|4
Yükleniyor...