Kaynanamın dili sussa...ne yapmam lazım?

daha 6 aylık bir kızım varken şimdiden ikinci çocuk isteyen kaynanam yüzünden bunalımdayım.. eşim deseniz annesi ne derse onu yapan bir tip.kesinlikle ikinci çocuk istemiyorum. yetişemiyorum çünkü.. evden kafamı çıkaramıyorum..eşim de destek olmuyor..tek çare spiral taktırmak..bende ondan korkuyorum.. beni ne hallere düşürdün be adam.senin yüzünden korktuğum birşeyi yapmak zorünedena kaldım... bu aşk mı? birde severek evlenmiştik. beni çok yıprattın o kadar mutsuzumki burda konu açıyorum..

(bu arada evliyim ve soru soruyorum diye bana hakaret eden oldu internete herkes sevgili bulmak için girmiyor bunu o taş kafanıza sökün )

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Annesi yüzünden sessiz kalan erkek modellerini de anlamıyorm. Tamam sonuçta annedir sana bakmştır yetiştirmiştir ama senin karın ayrı evin ayrı olmalı diye üşünüyorum. Durumnuz gercekten vahim eşinize olanlrı anlap şuan ikinci cocugu kaldırabilecek güçte olmadığnızı anlatın açk bir dille. İlerde bir kaç sene snra belki diye açık kapı bırakbilsniz.

1|0
    0|0
    • oyle dıyorum zaten..ama yınede moralım cok bozuk

• Bide aynı evde olduğnuzu hiç düşünemiyorum. Gördün mü beterin beteri var

Erkekler Ne Diyor 17

• Doğum kontorl hapı da kullanabilirsin doktora danışıp.

0|0
    0|0
    • şişmanlatıyor ve kıllanma yapıyor tum vucutta.

• Herkeste olmaz onlar.

• yok öyle bir şey yazz24ü sor doktora yeni nesil haptır ve diüretik ayrıca ki diğer haplarda kilo aldırmaz sadece su tutulumu yapar tuz kullanımına dikkat etmek lazım.. yine ayrıca haplar konusunda biraz bilinçlenin lütfen artık, kıllanma yapmaz aksine düzenli kullanımda tedavi eder köklerini zayıflatır pko hastalarına verilmezdi kıllanma yapsa..

• Sussan olmuyor susmasan olmuyor, boşver kayananayı konuşsun dursun.

0|0
    0|0
  • eşini al karşına konuş...kesin bir dille 2. çocuğu istemediğini söyle..Bir de Allah'a duanı asla kesme..Sana tavsiyem Esma-ül Hüsna(Allahın 99 adını) okumayı kendine alışkanlık haline getir..inan bana çok faydası oluyor..

0|0
    0|0
  • Evliliklerde en büyük sıkıntı dıştan gelen tahrik ve burun sokmalar

bunu tek yaşayan siz değilsiniz

evlenirsiniz 1 ay sonra çocuk var mı diye sormaya başlarlar.

evinizde aldığıınzı eşyalar yaşam şekliniz her zaman birileri mudahele eder fikir verir.

bana ikinci çocuk diye soranları çok kötü şeklide toplum içinde bozuyorum

benim yatak odam yaşam kriterleirim sadece beni ilgilendirir..

dik bir duruş sağlayın boyun eğlemeyin

0|0
    0|0
  • bunu eşinle oturup adam akıllı konuşmalısın ya.hayatınızı annesimi yönetecekmiş.annesinii çok seviyosa onun dizinin dibinde otursaymış.bu şekilde yollara vurmak seni daha çok yıpratır gibi

0|0
    0|0
  • sevgili bulmak için değil bir çeşit boşalma ihtiyacın var dolmuşsun çünki ve ilgiden yoksunsun bu da sana ilgi gösterecek birine kapılmana yol açabilir. spiralden başa çözümün yok gibi görünüyor ama elemanla bir daha konuş en azından zamanını belirleyin 2. bebeğin

0|0
    1|0
  • yasmin hap kullan bence

0|0
    0|0
  • Parantez içi on numaraymış:D

Neyse bence kaynanana tatlı dille güler yüzle durumu anlat eşine de biraz düşünerek davranmasını söyle:D

0|0
    0|0
  • o kadar çok ki geçen bir konusmaya şahit oldum sokakta kadın oglanın anasının ağzına bakıp duruyormuş aynı durum bir akrabamızdada var neden erkek bunu ayırt edemiyor eşinin yeriyle annesinin yerini

0|0
    0|0
  • boşver kaynananı. Eşine söyle anlat derdini. Seni anlaması lazım. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Spiralı tskırsan eninde sonunda anlaşılıcak bu. Sonra napıcaksın?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun işin zor bol şans

0|0
    0|0
  • eşine de böle kılıbık koca istemem ben beni ezdirme yoksa sana vermem de:D

0|0
    0|0
  • iş erkekte bitiyo başkada bişey demicem,

0|0
    0|0
  • Öldür kaynananı gelip bayram namazını kılarız napalım yapacak birşey yok.

0|0
    1|1
  • Ria en temizi boşver hapları

0|0
    0|0
  • geçenlerde de buna benzer bir soru konusu açmıştın seviyor seviyor dedin o kadar yorum yaptık tersledin şimdi dediğimize gelmişsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendi mi bakacakmış çocuk doğurman için baskı yapıyor. Spiral çok kullanışlı değil kullanan arkadaşım rahatsız olmuş, kaymıştı spiral. Eşini al karşına konuş uzun uzun anlat dinlesin

0|0
    0|0
  • Allahim yarabbim sinir oluyrum su tip kaynanalara benimkide oyle ayiptr solmesi sex hyatmza bile karisiyo okdr dirdirciki yeminle cinlerim tepeme ckti. Bn bira dgum kontrol hapi lulllanmistim spirlden bnde korkuyrm korktgn biseyi yapma sende hrgn ic hapini ayrica allah yardmcn olsun

1|0
    0|0
  • dogum kontrol haplari artik kilo aldirmiyor, tuylenme yapmiyor. bir sene kullandim. kilo verdim hatta. eski tip haplarda fazla hormon vardi ondan oluyordu. artik azalttilar. ozel bir rahatsizligin yoksa doktor kontrolunde kullanabilirsin.

1|0
    0|0
  • kaynananla aynı evde mi yaşıyorsun yoksa?

bu kaynanalar zaten hep böyle, mesela o ikincisii yapın desin sende gülümse inşallah falan de sussun.

he de geç yani :D

sonra korusunursun ki zaten , bir yıl böyle idare edersin.. ayrıca ana kuzusu bir adam bal gibi de eşinin kuzusu olabilir .. sözünü inlet ama annesini yanında melek gibi davran.

0|0
    0|0
  • dogum kontrol hapı kullan gizli gizli

0|0
    0|0
  • :) çocuğu bırak ona btün gün baksın sende gez toz eminim istemez

1|0
    0|0
    • zatenşu ankendı ıstedıgı gıbı gezıyor. ben bakkala ekmek almaya bıle gıdemıyorum apartmanda ne komsu var ne akraba olsa bıle cocugu guvenıp bırakamamki.

• komşuya değilll kayınvalidene bırak canımm ... kafayı yemeden yap bişeyler

• önlem almalısın bence

0|0
    0|0
  • Bak kardeşim mutlaka yazdığımı oku cevap bekliyorum ...

Şimdi erkekler neden annesini dinler bilirmisin işine gelir sana çift yönlü baskı uuyhilar islerine gelmese annesini asla dinlemez annesini dinlemesi sana yaptırmak istediklerini onunla yaptırmasıfır ha buarada asla ikinci cocuk yapma onların senin elini kolunu cocuk doldurup

Seni zor durumda bırakmak istiyor benim anneme sürekli babam ve annesi soğur demiş oda 4 tane doğurdu şimdi ne onlara bakabiliyor nede kendine buarada psikolojisi darmadağın

Oldu kaynana sürekli baskı yapıyor asla kaynanamı dinleme kulak ardı et cocuk yapma bu arada babam sürekli annemi aldatır annemde ses etmez bazen derim neden ses etmiyorsun siz varsınız elimden alırlar der ama tek cocuğun olsa bunlar olmaz asla yapma. Zaten en büyük hata evlendikten 1-2 ay sonra cocuk olması evliliği yaşamıyorsun doğal olarak 1-2 sene sonra soğuk olsa ne güzel sağlıklı evlilik olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...