Lütfen yardım edin gülmeyin ve dalga geçmeyin

arkadaşlar ben Şu an bakire değilim. yaşım 23 evleneceğim. bakire değilim ama hiç cinsel ilişki yaşamadım. nolur dalga geçmeyin ciddiyim. ben ortaokuldayken (regl im vardı) günüm gelmişti ped taktım yattım. ama ped iyi yapışmamış. incede bir peddi. yatarken hareketlerimden ped çıkmış afedersiniz şey olmuş. bakireliğim gitti ordan. annem falan kimse bilmiyor nasıl oldu anlamadım :( napıcam ben şimdi. çok mutsuzum :(

Güncellemeler:
teşekkür ederim arkdaşlar. yardım istemiştim ama yalancı ilan edildim. çok önyargılısınız. iyigeceler dilerim.

0|0
20|36

En İyi Erkek Görüşü

• bide söylemeyi unuttum . sonradan herhangi bir şey soktunmu . her kızlık zarında kan akabilmesi için bir delik vardır seninki biraz büyük olabilir yani eminmisin bakire olmadığına bir doktora git onay al . belkide sen öyle sanıyorsun ama bakiresindir.

0|0
    0|0
    • gittim

• bende diğerlerinin inanmamasına şaşırdım. insan gibi bir suro sordum saçma sapan cevaplar aldım. diktirince normal dururmu?

• sadece işi bilen uzmanalr tarafından anlaşılabiliyo. kan akıyomu onu bilmiyorum ama.

Erkekler Ne Diyor 35

• madem utanacak iş yapmadın neden ailene söylemedin. neden doktora gidip raporlatmadın. pek inandırıcı değil. sen yalan söylüyorsun da demek istemiyorum ama kimseye bunu inandıramazsın. ailenden gizlemene ne gerek vardı. neden gizledin

1|0
    0|0
    • ailem kapalı. dinine düşkün insanlar. ne derler bilemedim çok utandım :(

• böylesi önemli konuda nasıl gizlersin. ayrıca dinle mütehassıplıkla alakası yok. sen gece vakti evin dışında değilsin. yatak odana da birini almadın. ailen aptal değil ya anlayış göstereceklerdir. keşke anlatsaydın. şu andan sonra aileni de ikna edemezsin.

• hı hı bizde yedik salağız ya bak inandım ha. :)) len oraya sen sulanmadan penis zor giriyor karşında salak mı var bize martaval okuyorsun. Elime kız eli değmemiş olsa hadi yedik diyecem de töbe yarabbim sen sabır ver

0|0
    4|1
  • Hayır olmaz.

Evleneceksin o pedle!

5|2
    0|0
  • bekaretinin gittiğini nereden biliyorsun? nasıl bu kadar eminsin yani? bekaretim gitti diye birkaç kişi ile birlikte olduysan mazeretin zaten kendi kendini 5 saniye içinde yok etmiş :)

2|0
    1|0
    • şuana kadar kimseyle birlikte falan olmadım namus diye birşey var.

• bir kadın namusu bacak arasında arıyorsa dünya gülünecek biryer olmuş demektir :)

neyse sana kolay gelsin :)

• bunu bu8 kadar kafana takmana gerek yok senin biriyle ilişkiye girip girmediğin zaten belli olur sana inanmayan insanlar olursa bunu kanıtlaman zor değil bir kaza sonucu olduğuda ortaya çıkar sıtres yapıyorsun boşuna

0|0
    0|0
    • vajinam dar sadece zarı yok. bakirelerden tek farkı bu. ilişkiye girmiş olsam genişlemiş olurdu. hemde isterse teest falanda yaptırırım. ama beni terketmesinden korkuyorum. kazara oldu sonuçta. benim bir suçum yok :(((

• tamam anlıyorum ben seni ama bu meseleyi kafanda büyütmeye gerek yok istersen ekle ordan konuşalım

• Yapman gereken lisedeki doktoru unutup yeniden bir kontrolden gecmen .. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • bariz yalan var ortada ped ile bozulacak bir yer değil orası !

4|1
    0|0
  • Sakın kocana da bu bahaneyi söyleme. Yoksa "Önce güldüm, sonra boşadım karıyı" der :D

3|1
    0|0
  • diktirebilirsin çok iyi bir şekilde artık dikilebiliyor 0 gibi oluyor . ya da sana güvenen bir nişanlın varsa açıkça anlat bunlar olabilecek durumlar . kızlık zarı çok hassastır . bale yapan kızların bile hiç bir temas olmadığı halde yırtılabiliyor.

0|0
    0|0
  • Bu durumu evleneceğin adama anlat, gerekirse doktor kontrolü ile doğrulatabilirsin.

1|0
    0|0
  • ped ile bişey olmaz en fazla bir tarafı zedelenir ama tamamen bozulmaz çünkü o kadar genişliğe ulaşmaz ve o zarı esnetip bozulmasını sağlamaz. için rahat olsun o doktorada çok selam.

0|0
    0|0
  • kardeşim millet yargılamış ama ciddi bir cevap verim sana! öncelikle bunu ailenin bilmemesi çok yalnış ileride evlendiğinde çok sorun olucak bu!1 ilk olarak ailene haber vermelsiin çünkü bak burda bile kimse inanmadı kimse seni tanımadıkları halde! ailen de yanlış düşünür inanmaz! ama ailene sölerse ileride ailen nasl bekaretini yitirdiğini bilmiş olur ve sorun çıkmaz! bence illk iş ailene sölemelisin! yoksa onların gözünde kötü biri olucaksın!

0|0
    0|0
  • Dürüst olcaksın...Kendin gibi yalancı birini değilde seni bu halinle kabullencek birini bulacaksın...

1|0
    1|0
    • neden yalan söyliyeyimki? hayatımda p*rno izlememiş insanım. bir kere izledim ozamanda p*rnonun ne olduğunu bilmiyodum. kısa etek bile giymem dinime bağlıyımdır. neden böyle bir konuda teşevvüste bulunup bide yalan söyliyeyimki. biraz saygı.

• kalın normal ped değil. ince günlük pedler. zaten hep yapışmıyodu onlar çıkıyodu uyandığımda saçma sapan şekile girmiş oluyolardıda böyle bişey olcağını tahmin etmemiştim.

• Anladım üzüldüm ya =(

• Olaya bak arkadaş nasıl olur bu yaa inanmam hemde orta okulda keşke ozmanlar söyleseydin böyl böyle oldu diye..Şimdi yapman gereken şey evleneceğin kişiye bu konuyu anlatmak..

0|0
    0|0
  • rahat ol üzme kendini. durumu aynen eş adayına anlat. evlenmeden önce anlat bence daha ii. eğer sana güveniyorsa sorun kalmaz inanmazsa ztn sen ondan ayrıl. sana güvenmediği ve inanmadığı için...

1|1
    0|0
  • gitmemiştir ped nasıl bakireliğini alacak.

o gece biraz fazla kanaman olmuştur.

bunları ben yazmak istemezdim ama seni rahatlatmak için yazıyorum endişelenme bence.

1|0
    0|0
    • bilmiyorum. ama baktığımda eskisi gibi durmuyor. kimseyede söyliyemedim utancımdan. sadece hasar görmüştür belki :(((

• olamaz öyle birşey.

ped yumuşak birşey.

hadi endişelenme.

kendine iyi bak iyi geceler.

• Ruhundaki zarın patlak değilse takma kafana...

0|1
    1|0
  • O şekilde bekaret gitmez. Ped bekareti korumuyor. Yani takmasan bile bozulmaz merak etme.

2|0
    1|0
  • böyle olacağını sanmam bilmiyorum ya saçma bence.hem gitse bile erkek öküz değilse sıkıntı yapmaz

0|0
    0|0
  • doğuştan hasarlı olabilir veya hiç olmayabilir kızlık zarı ama bunlar bile erkeğe inandırıcı gelmez kesin sevişmiştire gelir olay malesef

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey ilk defa duyuyorum ama eğer böyle bir şey olduysa evleneceğin

kişi karşısına 1-0 geriden başlarsın çünkü pek inanmaz karşında ki

seni böyle kabul edicek birini bulman lazım yoksa işin zor .

0|0
    0|0
  • Nereden anladın bekaretinin gittiğini ? Nasıl farkettin yani ?

1|0
    2|0
    • doktora gittim

• bikaç sene sonra gittim canım. hemen gitmedim zaten ortaokulda küçüktüm 13 falanımdır heralde. lisede gittim tek başıma

• Günahını almak istemem ama pek inandırıcı gelmedi kusura bakma.

• ''afedersiniz şey olmuş'' nedir? ben anlamadım.

1|0
    0|0
  • Kusura bakma da hiç inandırıcı gelmedi

0|0
    0|0
    • seni inandırmak zorunda değilim. sadece başıma böyle bir olay geldi. işim gücüm yok sanki burda siza masal anlatıcam. ayıp ya.

• O zaman bu anlattıklarına inanacak bir koca bulmalısın

• sitedeki erkeklerin çoğunu tanıman lazım anında düdğe kor üfürürler genelde ergenlerin işi

0|0
    0|0
  • Dusundumde sen ped firmasina dava ac kazanirsin

0|0
    0|0
  • pedin markası neydi önemli olan o:D

0|0
    0|0
    • molpedin günlük ince pedlerinden. merak mı ettin çok?

• ne şehittir ne gazi #ok yoluna gitti niyazi :)

0|0
    0|0
  • boyle bakırelık gıdıyormu ya

0|0
    0|0
  • ben nasıl bozulduğunu hala anlamadım

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 20

• daha iyi bir yalan bul en iyisi

2|4
    2|2
    • tövbe yarabbim. yalan söylemiyorum. ama neyse. seni inandırmak zorunda değilim. terbiyeli bir aileden geldim öyle cinsel ilişkide bulunup bide yalan söyliyecek değilim.

• Ben de bazı geceler pedle yatıyorum. Kocamı aldatmış mı oldum şimdi?

Canım bu dediklerin olmaz. Madem bakire değilsin, al aynı pedden uğraş yapabilecek misin?

Böyle şeyler olsa kızlara kilot giydirmez kimse, o daha tehlikeli.

Bence senin sıkıntın psikolojik. Hem jinekologa hem de psikoloğa git ve bu sıkıntılarını aynen anlat.

Yalan söylemiyorsun ama kafan karışmış. Evlenmeden önce bu sıkıntılarını gider.

1|1
    0|0
  • Ped kullanmasak inanırdık :)

2|5
    0|0
  • Ped napabilir sana yahu saçmalama..Daha inandırıcı bişeyler bulmalısın.

0|2
    1|0
    • günlük ince pedlerdendi kalını takmamıştım. evde yoktu. kalın olanlar yapmazda ince olan yapışmamış sonrada yuvarlanmış olan olmuş. neyapabilirim.

• Yuvarlanmış diyo ya :)) Daha neler.

• korkma bence mümkün değil ped ince bir şey sonuçta doktora git istersen tabi üzme kendini iyi geceler

1|1
    0|0
  • Başka bir doktora daha gitmeni öneririm öncelikle.cünkü cok kişi var,yanlış teşhise inanıp,psikolojik sıkıntıya düşen.zaten hasar görmüş demiş sadece.git baktır derim,doktorun da bakiresin diyeceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • normal kalın bir pedi sokmaya uğraşsan çok zor başarırsın kızlık zarına zarar vermeyi ki bir de ince günlük ped oraya nasıl o kadar girmişte hasar vermiş imkansiz yani. perikizi35e katılıyorum jinekoloğun yanında psikologa da git son senem seneye beklerim :D

0|0
    0|0
  • kafamı geçiosun bizle çk saçma

0|0
    1|0
  • böyle birsey mükün degil canım .. hepimiiznde bu sorun oluyordu .. sacmaalma canım sacmalama.

0|1
    0|0
    • mümkün değilse duruyormudur ki? utanıcımdan kimse bilmiyo. bakre olmayan bişeyinde neye benzediğini bilmediğim için içime bir şüpe düştü ya :P

• gittiğimde hasar görmüş dediydi doktor.

• o doktor yalancı doktor :s ay cıldırcam .s

• Doktor sana zarar görmüş demiş yani zedelenmiş demek istemek sanırım. Yani zaten bozulma imkanı yok. yeniden bir doktora görünmeyi dene bence. eğer başka biriyle sevişirken bozulmadıysa diktirirsin. eğer sevişerek bozdurduysan zaten diktirme karşındaki adama yazık. Bence yine bidaha bir doktora git.

0|0
    0|0
  • sen en iyisi bir kadin doktoruna git. hakketn bakire olup olmamadigini ogle ogren

0|0
    0|0
  • Bence, sen yanılıyorsun. Adet kanamanla, diğer kanı birbirine karıştırmışsın.

0|0
    0|0
  • bu ne sacmalık yahu ılk defa duyuyorum.ımkansız yanı sen bı doktora gıt

0|1
    0|0
  • Daha neler artık.

0|0
    0|0
  • :D vala en azından bir 5 tane pedi rulo yapıp sokmadıysan içeri bozulmaz anladınmı güzelim bozuldu nasılolsa dye gidip içne soktuysan bişeler yapcak bişe yok dicen adama dayanamadım salataılk soktum bozuldu :D

0|0
    0|0
  • eğer ciddiysen diktir

0|0
    0|0
  • Bence burda deniyorsun yutarsak adama da bunumu diyeceksin :)

1|1
    0|0
    • hıı canım hıı öyle

• Öyle değilde ne peki yani tüm dünyadaki kızlar ped kullanır ve ped biraz çamaşırda kayar

Her zaman bundan dolayı oraya tusunami vursa yine bakirelerin bozulmaz hangi erkeğe anlatacaksın bilmem ama yutmaz zaten merak etme anlayacağın erkek bakir olmadıgı için senin bakire olman pek önemli değil ...

• Sabah uyandın baktın ped kıvrılmış silindir şeklini almış eyvah benim zar gitti diye düşünüp doktora gittin doktor da bakire değilsin dedi öyle mi?

1|1
    0|0
  • gercekten anlamadim nasil bozuluyor bu durumda ?

0|0
    0|0
    • hani molpedin ince günlük pedleri varya. onlar yapışmıyo. gecede ben çok hareketli uyurum. bacaklarımı hakreket ettirmekten yuvarlanmış silindir gibi olmuş. uyandığımda öyle buldum

• bisey olduguna eminmisin hem adetliyken nasil anladin bozuldugunu ama eger bozulduysada sorun olmaz cunki bir erkek anlar zaten onceden bisey yasayip yasamadigini hem o sekilde bozulduysa tam bozulmamistir az biraz kan gelir bence

• ped vajinanamı kaçtı öyle bişey mümkün değilki ama bozulmamıştr hem nerden biliyosunda bukdr eminsn :S

0|0
    0|0
    • molpedin günlük kağıt kalınlığındaki pedlerinden. denemişmisindir bilmiyorum ama onlar 1 saat durmuyo çıkıyo ve silindir gibi hareket etmekten yuvarlanıyolar. oda kaçmış işte. anlatsam burdakiler gibi tepki vermesinden korkuyorum.

• hmm ben hiç kullanmadm ama öyle olmuşsa bile bakire sayılrsn boşver

Yükleniyor...