Danimarka kültüründe bakireliğe verilen önem nedir

Diskoda tanıştığım danimarkalı erkekle sabaha kadar seviştik ama ben bakire oldugum için onun dışında pozisyonlar yaptık sizce bakire olmam hakkında nasıl düşünmüştür Türk erkekleri gibi kullandım attım mantığı var mıonlarda ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür bir şeyi başka bir sorudada daha okudum ve gene sinirlendim. onlarda bu mantık yok. orada bu işi beraber yaptık beraber attık mantığı var. sex'i sadece erkeklerin zevk aldığı bir olay olarakmı zannediyorsunuz, yanabcı ülkede bir erkek ve kadın bar'a giderler tanışırlar ve sonrasında eve gidip sevişirler. birdaha birbirlerini görmezler çünkü oraya sex yapmak için gitmişlerdir. çıkar ilişkisi bu 2 tarafta kazançlı 2side sex yaptı 2side zevk aldı. ama türkiyede öyle bir zihniyet varki saedece erkekler sex'ten zevk alıyor aksine 2 tarafta zevk alıyor ve 2 tarafta sex yapmak istiyor. bazı türk kızlarınada ayrı gıcık oluyorum barda tanıştık sex yaptık ama sonra aramadı beni diyolar. ulan madem uzun çaplı bir ilişki istiyosun bar'a gidipte ilk gördüğün adamla yatıyosun.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler güzel yorum için peki bir danimarkalının bir Türk kızıyla ciddi düşünmesi için ne gerekir nasıl tanışmak gerekir

Erkekler Ne Diyor 10

• kullandım attım özelliği Türk erkeklerine ait bir özellik değil. aşağılamayın lütfen. o kişinin vicdan ve insanlık yapısıyla alakalı. her ülkede her ırkta aynı vidanda insan da olabilir farklı da.

ayrıca kimse kullanıp atmıyor. sadece kadın kendi ikram ediyor çekiliyor. erkeği değil kendinizi aşağılayın.

1|1
    1|0
    • Peki pis erkek napıyor kadın kendini ikram ediyormuş gerizekalı kadını elde edebilmek için her dalavereyi çeviriyorsunuz ama

• bana bak sürtük ağzını topla herkesin önüne yatıp burada masumu oynama. sen ve senin gibileri ben bilirim. sen kendine saygın yok herkese tepside kendini sunabilirsin ama bana hakaret edemezsin. pis sürtük

• Bu kültürlere geleneklere gore degisiyor ama avrupada kimse bakirelige önem duymuyor hatta ABDde alay konusu olmakta bile doktora gorun bile diyebilihorlar bir yazida okumustum

1|1
    0|0
  • Ne bekliyosun nikahına almasına mı? Adamın keyfine bakmış gitmiş işte. Oh mis ..

0|2
    1|0
  • Senin agzın ne diyor orda sevişmek normal bir ihtiyaç gibi bakireyim olmaz demene anlam verememiştir..

1|0
    0|1
  • sen başka ülkedeki birini türk erkeğinden farklı sanıyosun ama türk kadar iyisinide bulamazsın. türk tekrar döner yüzüne bakar ama o kıcını bile çevirmez sana . türklerle diğerleri arasındaki tek fark senin gibiler yüzünden daha az sevişmeleri tecrubede az oluyor dolayısıyla

0|1
    0|0
  • erkek erkektir türkü almanı danimarkalısımı var biz gene mahkemeye verir korkusuyla yapmayız elin gavuru rahat bir bozarsa tam bozarr türk erkeğini beğenmiyen türk kızımı olur la

0|0
    1|1
  • onlar da daha alası var bakireliğin bir önemi yokki onlarda :D

1|0
    0|0
    • Daha alası derken

• Nerden cikardin? Onlar daha cok önem veriyorlar. Danimarkada cok muslimanlar yasiyor, namusmis dinmis öyle seyleri önem veriyorlar

• Tabi kesin öyledir onun için en çok ensest vakası danimarkadan ve rusyadan duyuluyor hey yarabbi sen akıl ihsan eyle bu insanlarına doğdukları yeri bile başkasının memleketınden aşaği görüyorlar

• türk kızının reputasyonunu oraya da ulaştırmışsın tebrikler

0|0
    0|0
    • Reputasyon nedir

• şanını diyorum yani bidaha bir türk kızıyla tanışırken iki kere düşünür artık

• Ben Danimarka'da kalıyorum, kişiden kişiye değişiyor. Onlarda tek gecelik çok yaygın :)

0|0
    0|0
  • danish sex diye arat bak bakalım öyle miymiş.

avrupa'da bakirelik aptallık gibidir. Bir parti yapılır o partide bütün bakire kızlar bakireliğine veda eder. nerden mi biliyorum, avrupa'da akrabamın kızına da teklif edilmiş, reddedince

aynı tepkileri göstermişler.

bu arada bakire olmanın ne önemi var ki ruhun kirlenmiş zaten sabaha kadar sevişmişsin onu da yapmalıydın bence.

0|1
    1|0
    • Hiç pişman değilim

• pişman olmadığını görüyorum zaten, neden bakirelik önemli senin için peki?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben isvecede yasiyorum konsu sayiliriz. Sorunu gelince tabiki var, hata avrupada ki erkekler bunu turkiyedeki erkeklerden daha cok önem veriyor. Yani lafini kisasi seni basit oldugunu dusuniyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...