Kapat

Sevgilinizin bakire olup olmadigini anlayabilir misiniz?

Parmağınızı sokarak bakire olup olmadığını anlayabilir misiniz? Parmak girmiyorsa engel varsa bakiredir. Eğer giriyorsa bakire değildir demek doğru mu sizce?

Daha önce evlenince yaparız diyen sevgilim son buluşmamızda sex yapmak istediğini söyledi, ben istemedim.Biraz daha bekleylim dedim.Sizce bu neyin işaretidir?

Güncellemeler:
cok merak ediyormus,arkadaslari soylemis ki sadece seks yaparken gercek orgazma ulasirsin. o yuzden , gercekten orgazm olmak istedigini soyledi... daha sonra olmaz deyincede .tamam o halde evlenmeden once 3-4 ay deneriz,eger beni mutlu edemezsen ayriliriz dedi.cunku sonra evlendigimizde sorun olabilirmis... erkek her zaman mutlu olurmus fakat kadinlar olmaya bilirmis... falan filan.. bu konusma benim cok moralimi bozdu...
birde bana seninle sevisirken opusurken hic mutlu olmuyorum dedi... eskidende olmuyordum simdide...
kavga ettik, ve ona kim diger cocuk diye sordum? seni surekli arayan,konustugunuz... kacamak cevaplar vermeye basladi.sonra cevap vermedi ve beni istemedigini ayrilmak istedigini soyledi... cunku ben ona hic guvenmiyormusum ve cok kiskaniyormusum...

0|0
13|5

En İyi Erkek Görüşü

• eğer kız parmak sokmana müsade ediyorsa olabilir. ama dikkatli olman lazım. parmağı çok ama çok yavaş sokarsın bir noktadan sonra kız yanma ve acı hisseder ve yerinden hoplar veya kendini acıyla geri çekerse bakiredir. yok hiç bişe hissetmeden parmak sonuna kadar giderse bakire değildir. ama bak dikkatsiz yaparsan bakireliğini bozabilirsin. çok çok çokkkkk yavaş davranman lazım. şahsen tavsiye etmem. bir de elinle ayırarak bakabilirsin. bunu vajinasına güçlü bir ışık kaynağı tutarak yapabilirsin. internetten ara görürsün.

0|1
    1|0
    • parmagimi sokunca biraz 2-3 cm gibi dedigin gibi kivraniyor , dur dur diyor... geri cekiyor kendini... napiyorsun falan diyor...

• 1, link açılmıyor ama 2, linkte kızlık zarı bariz şekilde görülüyor. lady21 anala itiraz etti. ama anal için şüphelerin geçmiyorsa bir jinekoloğa görün. vajinası bakire. kızlık zarı duruyor. bir defa ilişkiye girse kızlık zarı yırtılır ve 2. linkteki gibi göründüğü gibi görünmez, parçalanır.

• aa evet orada görünen delik idrar deliği o zaman.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• Kusura bakmayın ama kız cok haklı. Evliliğin büyük bi parçası sex. Ve seninle bunu yaşayamayacaksa devam etmek istemiyor olabilir bu onun en büyük hakkı.

Nasıl ki evlenene kadar bunu denemek istemeyene saygı duyuyorsanız, isteyene de saygı duymayı öğrenmelisiniz.

Sana gelince.. Az önce sevgiline kaşar dendiğinde bunu kabul ediyorsan, bence yazık o kıza ki senin gibi bi adamla birlikte olmak istemiş!

2|2
    1|0
    • ben onun kasar olup olmadigini bilmiyorum... sadece supheleniyorum... kesin birsey demedim.. belkide hep ben uyduruyorum..

• Kardeşim,bir kaşarla birliktesin.Senın sevgını hakedecek çoook kız var emin ol.Senı gerçekten seven kız yatağında değil önce yanında mutlu olmalı

1|1
    1|0
    • sagol kardesim... cok dogru dedin fakat gonul ferman dinlemiyor. :((

• 2 ay once bir erkekle tanistiktan sonra boyle oldu... ama israrla o normal erkek arkadasidir diyor bana

• Ayrıl bence,ayrılmak 1 dakıka- o*luk her saniye.Sana bunu söyleyen bırının baskalarıyla neler konustugunu bilemezsin bu şüpheyle yaşayabilecek misin.

• bu kadar uzun uzun yazilar yazilmis...sana tek soru soruyorum. Sen bu kizi severmisin ? ciddimisin ? hayatini paylasmak istermisin ? sen düsün önce bunlara dürüstce bir cevap ve ayrica SEN KENDIN BAKIR MISIN ?

1|0
    0|0
    • hayir bakir degilim,daha onca yaptim. fakat kizlarda farkli erkeklerde farkli...

• muhtemelen bakire değil. muhtemelen zaten evlenmiycek seninle. sonuç olarak onun bekaretini kafana takmana gerek yok.

0|1
    1|0
    • neden?

• daha çok kullanıp atmaya çalışıyor gibi geldi.

• ilk cinsel iliskiye girdikten sonra bakire olup olmadigini anlamak icin kan gelmesi bir gosterge olur mu? yoksa tek yol jinekologa gitmek mi?

• Öyle şey olurmu ya.Sevgiline dogru olanı söylemişsin bence.Evlenmeden olmamalı..

0|0
    1|0
    • cok merak ediyormus,arkadaslari soylemis ki sadece seks yaparken gercek orgazma ulasirsin. o yuzden , gercekten orgazm olmak istedigini soyledi... daha sonra olmaz deyincede .tamam o halde evlenmeden once 3-4 ay deneylim,eger beni mutlu edemezsen ayriliriz dedi.cunku sonra evlendigimizde sorun olabilirmis... erkek her zaman mutlu olurmus fakat kadinlar olmaya bilirmis... falan filan.. bu konusma benim cok moralimi bozdu...

• E yani.Yerinde kim olsa moralini bozardı.Sevgilin hangi psikolojiyle dediyse bu sözleri saçmalamış iyice.

• bence hayır yok onun problemı

0|0
    1|0
  • maazallah parmagınla pert edebılırsın..

0|0
    1|0
    • ilk cinsel iliskiye girdikten sonra bakire olup olmadigini anlamak icin kan gelmesi bir gosterge olur mu? yoksa tek yol jinekologa gitmek mi?

• Onu bunu geç de, ortada bir delik var ve buna bir erkeğin kız bakireyken bile penisi girebiliyorsa parmağı neden girmesin ? Kızlık zarı içeri bi şeyin girmesine engel değildir. Bir et parçasıdır. Sadece çok dikkatli olursan parmağın ucunda et parçasını hissedebilirsin.

0|0
    0|0
    • yoksa cinsel iliskiye girdikten sonra yine bunun yapisi boyle kalir mi? sadece ortasindaki delik mi buyur? yoksa o et parcasi oldugu gibi kopar mi?

• O zaman o kızın zarı bayaa bi esnek. Zannediyorum ki doğum yaptığında anca yırtılacak.

• :) belkide

• kız kaşar filan değil seni sevmiyor senin ondan ayrılman için bahaneler bulmaya çalışıyor kendinden soğutmak için yapıyor bunu. herkes bi kız bunları nasıl der filan demişte neden diyemesin bende öpüürken mutlu olmadığım biriyle uzun vadeli ilişki yaşamak istemem bu bir uyum çünkü ...içinin istemediği birini öpmek ne kadar zor biliyomusunuz acaba...birde bu sözleri soruyu sorana demedim yanlışlık olmasın uyum olayı bu ...senin ruh eşin o değil onunkide sen değilsin yolunu ayır önüne bak

1|1
    0|0
    • daha once erkek arkadasiyla yalasirkende mutlu olmuyormus dedi bana. bilmiyorum dedi sorun bende mi sende mi... surekli beni elestiriyor. yok sen oyle misin yok senin oran boyle miydi soyle miydi falan... ben onu biraz kiskaninca,guvenmeyince ve koseye sikistirinca baska biri mi var diye? hemen soyledi ki seninle cikmak istemiyorum.cunku sen bana guvenmiyorsun,sen beni kasar gibi goruyorsun.Bilmiyorum ne yapsak? Ariyorum telefonda konusuyor benimle yuzume falan kapatmiyor.O yuzden bir umut var

• ortak kafana yatmıyosa bırakıcaksın herkes yoluna bakacak afedersin ama kız mı yok herkes dengini ruh eşini bulsun zorlamayla olmaz

• ayrildik dedi, fakat aradigimda aciyor konusuyoruz,yani ben konusuyorum o dinliyor,mesaj attigimda bazen cevap veriyor.2-3 gun boyle gecti. sonra baristik mi falan sordum? hayir dedi. 1 ay gibi bir sure dusunmem gerek dedi.simdi cikmiyoruz. bir ay boyunca sen sinirlerimi bozmazsan ( deli gibi soru sormazsan ,sorgulamazsan beni o cocukla ilgili,kiskanmazsan falan) o zaman barisacaz dedi.onu sucladim beni aldatiyor diye o yuzden boyle yapiyor.bilmiyorum gercekten beni seviyor mu yoksa uyaliyor mu?

• sımdı eger bakıreyse baska bı erkekte var sıyorsun senınle yatıp senın oldu deyıp cocukla gonul edebılır

0|1
    1|0
    • bencede

• bulaşma hıç basına kalmasın baska bırı oldugunu dusunuyorsan neden berabersın

• emin degilim cunku... ve kabul etmiyor..

• biz kız bunu diyorsa utanmalı yakısmaz bi kıza bu tarz konusmalar dünyanın çivisi cıkmıs artık kızlar teklif sunuyo erkeklere ya sen bide bu kızla evlenmeyi düşünüon bu kadar hakaretten sonra erkeklik gururunu ayaklar altına alırsın son olrakda bakireyse zaten hemen anlarsın değilsede herşey seni oyuna gtrmek ıcındır:))

0|1
    1|0
    • nasil bir oyuna getirmek istiyor?

• evet haklisin... :(

• beni aslinda begeniyor ve artik seks yapip o mutlulugu tatmak istiyormus. klitoris orgazmdan usanmis ve oyle mutlu olmuyormus. onunla cinsel iliskiye girmeden bakire olup olmadigini nasil ogrenebilirim? cinsel iliskiye girdikten sonra bakire olup olmadigini anlamak icin kan gelmesi bir gosterge olur mu? yoksa tek yol jinekologa gitmek mi?

• Su dolu leğene oturt eğer su fokurdarsa, bil ki bakire değildir.

0|0
    3|1
  • bi bakışta anlarsın bakire olup olmadığını parmağını soktuğundada anlarsın bakire değilse yanında bi yırtıklık görürsün ztn parmağını soktuğunda bir kızın böyle söylemesi hiç hoş değil bence belkide seni tuzağa düşürmeye çalışıyor dikkatli ol arkadaşım

0|0
    1|0
    • nasil tuzaga dusurmek istiyor?

• azda olsa gelir mutlaka jinekologta anlar evet

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• çok şüpeci gördüm seni .

0|2
    1|0
    • haklisin

• o da belki de bunu istiyor , ilk benle yapmak sonra da baskasiyla denemek... yada bana kapak atmak...

• bakireyse görme o işi ama degilse bas geç sonrada otobanı kur ...

• bu kafayla takilan universitedeki arkadasımı kız bırakmıstı nisanlilarken dikkat derim sonra herif 2 yil toparlayamadı

0|0
    1|0
    • nasil yani? boyle kiskanc ? guvensiz? takilan mi?

• okul gezinde kiz istemis buda evlenmeden olmaz demiş, donduklerinde kiz yuzugu atmış. Sex yapmak isteyen kizi geri cevirmemeni öneririm.

• evet bende ondan korkuyorum... sirf bu yuzden benden ayrilmasin...

• yok canım öyle şey olurmu..parmak ne olursa olsun girecek hatta bakire isede bekareti gidecektir...

sadece bekaretin bitmesi esnasındaki kandan görmekten anlaşılır ve buda her zaman olmaz yani...istisnalarıda olacaktır...

0|0
    0|0
    • o zaman tek yol jinekologa gitmek mi?

• benden once ne yaptiysa yapti haklisin... ama sorun benimleyken yapmis olabilecegi?

• yok kadınlar öyle şey yapmaz...birisini bırakıp diğerine koşmaz...kuruntu yaptığını düşünüyorum..

• Eğer mutlu edemezsen ayılmanız mantıklı .. Ben olsam ilişkide mutlu edemediği görsem ilişkiye girmek istemezdim onunda zevk almaya ihtiyacı var..

0|0
    1|0
Yükleniyor...