Bakire bir kızın böyle yapması?

20 yaşındayım. Kız arkadaşım 22 yaşında. 4 aydır çıkıyoruz pek aşık değildim yan komşum kendisi çıkmak istedi biraz sevmeye başladım iyi anlaşıyoruz Geçenlerde beni eve çağırdı. Gittim am.a evde üzerime atladı sevişmeye başladık bişey yapmadık ama bakireydi kız ne biliyim bakire kızın bunların yapması normal bir dururummu yoksa azmış falanmı bakire olduğundan kesinlikle eminim ama baktım çünkü

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bulmuşsun böyle kız namal okuyosun:)) Arkadan veriyodur belki ne biliyosun? Ayrıca bakirelik bakılmayla görülüyo muydu ya? Vay be.

2|5
    0|0
    • Parmağımı soktum :D baktım çünkü arkasıda küçücüktü serçe parmağım bile girmiyodu herşeyi inceledim ilk defa böyle bişey oldu çünkü :D

• Bakire kız yüzde yüz eminim zaten neden azgın olduğunu öğrendim por*no izlemiş :D

• haah :D bilen biliyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakire kızın canı yok mu yani

3|5
    1|0
  • Sen eve gitmeden p*rno izlemiş :/

0|2
    1|2
  • bakire olabilir ama onunda arzuları var

0|0
    0|0
  • Bakire diye amma ezmişsin be kızı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tamam bakire olabilir ama nasıl anladın vajinasına merceklemi baktın :)

0|0
    0|0
  • seninkinin bakire olup olmadığından emin ol bence önce

0|0
    0|0
  • Bakirelik başına vurmuş kızın tabi ki ister öpüşmek şevişmek sende

tadını çıkar daha ne istiyon :))

1|1
    0|0
  • bakire kızların seks ve sevişmeyi isteme hakkı yok mu?

1|0
    0|0
    • Varda ne biliyim korkarlar falan diye düşündüm

• valla dostum bırak korkmayı, senden benden daha beter oluyorlar. bakire ise aman diyim, sonra başına bela alırsın.

• Bişey yapmadım zaten yapmamda

• Uzun bir süre olmuştur birşey görmeyeli yaşamayalı o yüzden olabilir kardeşim.

0|0
    0|0
  • kız bakire diye içinde duygular yokmu kardeş mantıksızsın seni ne kadar arzuladığını gösteriyor

0|0
    0|0
  • tıp öğrencisi misin? nasıl anladın bakire olduğunu

0|0
    0|0
    • Elimi sokmayı denedim girmedi bide içi pembeydi biraz bakire olduğunu kanıtlar bu

• Ben gördüm kızın şeyini benden iyimi bilceksiniz parmağım zor giriyodu ille s.kiyim kızı kan aksın fotosunu sizemi atıyım amk

• ramazan gunu ettıgımız muhabbete bak. cık cık cık :)

Yükleniyor...