Bir kızın kararmış hayatı.

bazı insanlar gerçekten acıması yok.Kızları kullanıp atanlar her kıza kaşar demek dogru mu sizce? Allah elbet bigün cezasını verecektir.kendine güvenip kizlarin namusunu kirletip ben bişey yapmadım sen zaten bakire degilsin diyip iftira atmaları seviyorum seni diyip saldırmaları acıtmaları canını kızların ahı alıp ortada bırakıp sahiplenmeyen erkekler mutlu olabilir mi ilerde kızı olduklarında anlarlar.Bi kızın hayatını karartıp iftiralar atmakla mutlu olunur mu korkup kaçmakla adam olunur.? o kız hayatı boyunca evlenemicek kimseyi sevemicek yazık günah degil mi sizce?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bak ben erkegım benımde en nefret ettıgım konulardan bırıne degınmıssın.cogu kısı kızlarla bu yuzden cıkıyo sevdıgınden degıl ellemek opmek koklamak kızlarda olan da war tabı eger kız namusluysa mesela ben dudaktan opmek ıstemıyorum veya svsmsk ellesmek gıbısınden erkek de onun bu kararına karsı cıkıyosa ben opcem banane gıbısnden o erkekten uzak dur onun ıcın ben erkek olmama ragmen uzun ılskı severım boylelıkle karsındakı ınsanı tanıman zaman aldıgı ıcın daha ıyı olur ama unutma cogu kısı kızları kullanmak ıstıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ''Şehvet, topuklarımızı kemiren birer o*dur!

ve bu o*dan bir parça et esirgendiğinde bir parça ruh için yalvarmayı iyi becerir."

O yüzden değil mi içimizi tutmamız? Birine teslim olmaktan korkmamız? ortalıkta tedirgin ve gergin dolanmamız? “anlatsam mı, anlatmasam mı” kararsızlığımız, “bu sevgi beni acıtır mı” kuşkularımız..

Her zaman seni üzecek birileri olacaktır. Yapmamız gereken sevginin bize vadettiklerine güvenmeyi sürdürmek.. Ama kime iki defa güveneceğimizi iyi seçmek.

0|0
    0|0
  • Kullanıp atan kadınlara da deseydin 2 satır. Olay sadece zar mı, et parçası mı ?

Kendinizi et parçası olarak gördükçe ve kendi değerinizi bilmedikçe bu tür şeylerin olması kaçınılmaz.

0|0
    0|0
  • İnsanlarla ilişki kuracaksan, onun dünya görüşüne bakmalısın. Sana olan davranışına değil, çevresine olan davranışına dikkat etmelisin. Bir gün sana da çevresine davrandığı gibi davranacağı gerçeğini aklından çıkarmamalısın.

0|0
    0|0
  • Ben dediklerini yapıyorum gayette mutlu bir hayatım var bu arada kimseyi kandırarak sahip olmadım.. Yatıp sabaha terk ettim belliki sende terk edilmişsin aynı sinir bu nerde görsem tanırım =_=

0|0
    1|0
  • Ben açıkçası suçu kızlarda buluyorum. Kanmayın kendinizi kullandırtmayın basite indirmeyin. Sevgili oluyorlar hop bir bakmışsın adamın kucağında. Görsen kocası zannedersin.

0|0
    1|0
  • İtlerle dolaşırsan, ısırılmaktan korkmayacaksın. ahanda sözüm budur.

0|0
    0|0
  • Onları yakalayıp hadım edeceksin o iğrenç parçayla başkalarını yaralamasınlar dimi

Not:sünnetçi:D

0|0
    0|0
  • olayı çok kapalı anlatmışsın bunlar senin başına mı geldi yoksa genel mi soruyorsun?

0|0
    0|0
  • bazı şeyleri kabullenmek istemediğimiz için böyle oluyor. sen 25 yaşına kadar evlenemeyecek erkeklerin karşısına 7/24 yarıçıplak kızları çıkartırsan herşeyi yaparlar. yurtdışında insanlar 13 yaşından itibaren cinselliği yaşadıkları için bu muhabbetler olmuyor çok demokrat falan olduklarından değil.

0|0
    0|0
  • Sahiplenilmeye ihtiyaciniz mi var?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önünde uzun bir hayat var, hayatını karartmaya degmez gecmiste hatalar yapabilirsin önemli olan bunlarda ders cıkarmak aynılarını tekrarlamamak. Bundan sonra ilişkilerinde süpheci yaklasırsın hemen herkese güvenmezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...