Neden cinsellik sapıklık diyorlar?

Arkadaşlar kızlarında olduğu bir toplulukta konu cinselliğe gelince offlamalar pufflamalar başlıyor. Biz sizin gibi sapık mıyız felan diyorlar. Yani cinsellik aslında erkeklerin sapıklığıdır demeye getiriyorlar. Siz de bu durumu kabulleniyorsunuz ve hiç bir şey yapmıyorsunuz eşinize ve ben sapık mıyım diyorsunuz. Bu sefer eşiniz anlayamadığınız bir trip atıyor...

Hangi dediğiniz doğru kızlar ?

Cinsellik erkeklerin sapıklığı mı ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• sapkınlığı diyorum ben, ulu orta konuşursanız sapık olursunuz bu gerçek. ahlak denen bir şey var artık kimse riayet etmese de. cinsellik karı koca arasında olması gereken bir şey özel yani. cinselliği sapıklık haline getiren de erkeklerin- hepsini kastetmiyorum- uçkurlarına sahip olamamalrı

0|1
    0|1
    • Elbetteki karı koca arasında olan bir şey ancak daha seviyeli bir muhabbet yapmak bile mümkün olmuyor. Ben naklen canlı yayın anlatmaktan bahsetmiyorum. Öyle hem cinslerimi de sevmem..

Uçkuruma sahip olunca da eşin surat yapıyor ben onu diyorum..

• sen dengeyi kuramıyorsun, fazla çelişme kendinle, oluruna bırak

• bence bu durum çelişkili...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum cinsellik konuşmakta ne problem var . sen şuan bu soruyu sorabiliyosan ve bazı kızlar cevap verebiliyosa bile bu cinsel konuşmadır. şuan bu konuşmanın sana bir zararı var mıyok . yararı var hatta bunda sonraki yaşantında dikkat ediceksin. konuşmak bilinçlenmek güzel birşey. çünkü sex insan doğasıdır bunu sağlıklı ve bilinçli bir şekilde yaparsak okadr iyidir. bunuda en iyi konuşarak öğrenebiliriz.

0|0
    0|0
  • iyide oyle demek zorunda degiller mi sence de. biraz konusmalara eslik etse AHANDA BU MOTOR, BUNU EVE ATAYIM edalarina kapilmiyormuyuz (genel olarak konusuyorum) onlarada kizmamak gerekiyor

0|0
    0|0
    • kolaydı öyle eve atmak... Hemen de koşa koşa geliyorlar di mi... Peki buna inanıp da hiç bir şey yapmayınca niye sorun oluyor? Sapıklık dediler tamam vazgeçtik kimseye bir şey yapmıyoruz mesela...

• ben geliyorlar demedim, zihinlerde olusan fikirden bahsettim. samimiyet arttikca oyle seyleri problem yaratmazlar merak etme. sadece herseyin bir zamani var,

• ben bu sitede erkeklerle kızların aynı derecede sapık olduğunu öğrendim :D

0|0
    0|0
  • adamına göre muamele var orada. hoşlandıkları çocukla saatlerce sevişirler, günlerce seksden bahsederler. beğenmediklerinin ise her dedikleri batar. ben açıkça söylüyorum. sen benim akrabam değil kardeşim değilsin seni arzulamamam ve seks düşünmemem benim doğama ters işine gelirse diyorum. dürüstlük gibisi yok.

0|0
    0|0
    • vermiceksen uğraştırma diyosun yani...

• bir erkekle kadının dost olamayacağına inananlardanım

Yükleniyor...