Arkadaşlar sizlere birkaç sorum olacak hepsini birarada yazayım

1-Erken boşalma problemimn olduğunu düşünyrm hiç ilişki yaşamadım mast da ilki 1dkdan az 2.si 3dk sürüyor

2-Evlilik dışı cinsellik düşünmediğimden artık evlenmeye karar verdim ama aklıma takılan bişey var. Bayanların çoğunun cinsel organı kapkara fotogrf ve videolardn gördm kadaryla bu bana biraz itici geldi acaba evlenmyi düşündmm kişininkinin öyle olup olmadığını nasıl anlayablrz teninden belli olurmu ki ?

Bu arada mastbsyn falan yapan biride değilim cok sık yapmyrm enson 17gün önce boşldm erkn boşlma cevabnzı yazarken sorarsnz belki diye yazym dedim TEŞKRLR

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• erkek bosalma isini bilmiyorum fakat kızların kararma işini ten renginden anlayamazsın ben biraz kumralım bende kararma yok fakat bembeyaz bir arkadasım kararmış. neden olduğunu bilmiyorum ama onu kesinlikle ten renginden anlayamazsın . yaşın kaç ?

0|1
    0|0
    • 24

• cinsellk için evlencem demiyorum ama o evlilikte en önmli şey benm için

• tabiki en önemli sey cinsellik :D yasal olarak sevisme hakkı veriyorlar :D

Kızlar Ne Diyor 2

• problemin yok, kararmayı açıp bakmadan anlayamazsın hem görsen nolucak evlenmicekmisin, yaşın kaçki

0|1
    0|0
    • bilmiyorum çok kara istemem galba 24

• zaten çokda kara olmaz

• sen vajina buldunda renginimi seçiyon ve erkenboşalan abazan :D

4|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşım bence mast.'da 1 dakika sürüyorsa ilişkide kesinlikle ondan daha az sürer yani sorunun var evet peki bunu uzatmanın yolları var mıvar söyliyim şimdi kardeşim benimde sorunum vardı bu çözümle 5 10 dakika daha uzun sürecek mesela mast. başladın kendini kasıyorsun dimi evet kasıyorsun hemen olsun istiyorsun o zevk'e ulaşmak onu hissetmek işte sorun burda başlıyor çok hızlı ve çok hayal ediyorsun mesela yavaş olmayı dene sakin ol kendini kasma otur uzan o video'lara normal birşeymiş gibi bak aynı şeyi yap ama sakin ol elinde sonunda hissediceksin zaten o hazı ve uzun sürüncede daha fazla sperm patlaması olucaktır ve bu senin hoşuna gidicektir ben böylemiydim ya diyceksin dene ve gör :) ve hepsi kara değildir ten rengine görede değişebilir iyi günler. :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...