Ergenlikten evliliğe kadar olan süreçte zinaya bulaşmaması için bir erkek ne yapabilir?

Bir erkek 13-14 yaşlarında ergenliğe giriyor ve cinsellik sperm üretimi başlıyor.. bu insanın okulu bitirip işe yerleşmesi askeliğini yapması felan derken 30 yaşına geliiyor.. ve anca evlilik için hazır oluyor.. iyi de bu insan ergenlikten evliliğe kadar olan süreçte zina ya bulaşmaması için ne yapabilir? burda bir mantık hatası yok mu? bence erkekler ergenliğe daha geç girse daha iyi olmaz mı hiç değilse bu kadar cinsel açlık yaşamamış olur haksızmıyım?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah erkegede kadinada buna dayanabilecek bir irade vermistir, iradeye sahip cikmak insanin kendi elindedir.. Efendimiz s.a.v. erken evlenmeyi tavsiye etmistir (30a kadar beklememeli yani), durumu yoksada oruc tutmayi tavsiye etmistir, oruc nefsi terbiye edicidir..

0|3
    0|1
    • bu oruç olayıda saçma geliyo.. şu an oruçluyum oruç tutmayan biri oalrak yapmıyorum yani bu yorumu.. iyi de adamın hiç evlenecek durumu yoksa adam hergün ölene kadar oruç mu tutacak?

• Oruc olayi neden sacma geliyor, orucu neden tuttugunu bilmediginden olabilirmi? Imanini en üst seviyeye cikarmakla ugrasirsan cinsellik mevzusu dedigin kadar zorlamaz insani, o kadar insan taniyorum yani, onlarinda nefsi, onlarinda ihtiyaci var muhakkak..

• biliyoruz herhalde oruç nefsi kırıyor şevhet gibi arzuları engelliyo da.. da.. bunu bir erkeğin gözüyle anlamak lazım.. yani.. insan vücudu sürekli sperm üretmeye programlanmış.. yaratılış fıtratı bu yani.. oruçda belli bir noktaya kadar engeller.. en güzeli eskidenmiş.. 20 liyaşlarında insanlar çoluk çocuğa karışmış oluyorlarmış..

Kızlar Ne Diyor 2

• biz kızlarda 10 yaşımızda adet gören var yani biz daha erken atılıyoruz erkeksiniz diye herşey yapabilirsiniz demek değil bu biz kızlar iradeliolabilirsek sizde olabilirsiniz ama siz sadece yok çabuk tahrik oluyorum sabah bile penisimiz kalkık cinsellikle başlıyoruz güne yok efendim çok açık giyiniyorlar yok efendim ohoooo SİZ ERKEKLER NOLUR GEBERİN

0|1
    0|6
  • yapıcak birşey yok acaba sevişmek zina kadar günahmıdır

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...