Nasıl davranırsa kendinizi kötü hissetmezsiniz? Beyler samimi olursanız sevinirim...

diyelim kızla ilişkiniz ilerledi ve cinsel bir birliktelik yaşadınız. ama o da ne ilişkinin ilk dakikalarında tutamazdınız kendinizi ve boşaldınız. ama aslında bu ilk defa olmuyor. yani sizin aslında erken boşalma probleminiz var. ama kız bunu bilmiyor. neyse... dediğim gibi bir bayanla ilk ilişinizde (hayatınızdaki ilkten bahsetmiyorum) böyle bir sorun yaşadığınızda karşınızdaki bayan nasıl davranırsa gücünüze gider? nasıl davranırsa kendinizi kötü hissetmezsiniz?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Adi ustunde ilk bir şey soylemene gerek yok ki zaten erkek egosu inu rezil eder ama fitili ateslemek istiyorsan basit erken kalkan yol alir de yeter :-)

1|0
    0|0
    • :) iiydi bu

• ondan korkan onun gibi olsun..

• Senin için büyük sorun olduğunu şimdi anladım. .. himmm

Erkekler Ne Diyor 13

• erken boşalma diye sorun yok.. erkeğin kontrolsüzlüğü vardır. bencil erkek kadını düşünmeyen erkek sadece kendini düşünen kadını cinsel obje olarak gören erkek erken boşalır. çünkü sadece kendine odaklanır ve tek hedef kendi orgazmıdır.

orgazm olmak sevişmeden zevk almak beyinle olan bir olay. beyin de organlara hükmeder. erkek kendine değil kadına odklanıp onun mutlu olmasını hedefler kendini geri plana atarsa ve erken boşalma olmaz.

bir erkek kadınını düşünmeli önceliği ona vermeli ve en az bir kez kadın erkekten fazla orgazm olmalı. bol sevişerek elle ya da oral olarak kadınını en az bir iki sefer orgazm etmeli daha sonra içine girmeli. içinde iken de kendini geri plana iterek kadınına odaklanmalı. aynı anda orgazm olmaya kendini ayarlamalı.

eğer erkek bu kontrolü yapamıyorsa kadından işiteceği her türlü lafı hak ediyor demektir.

0|0
    0|0
  • bu tip şeyler herkesin başına gelebilir.

stresli birgünden sonra bile erken boşalma veya iktidarsızlık olabilir.

kadın bunu NORMAL karşılamalı. yani aa neden olmadı acaba? hayatım birşeyin mi var? hadi derdini anlat bana gibi laflara girmemeli. en iyisi hiçbirşey olmamaış gibi davranmadır bana göre.

aşkım sevgilim falan diyip sarılıp uyusun. erkek biliyor zaten erken boşaldığını. partnerinden tepki gelmezse rahatlar zaten ;)

espriye dalga geçmeye vurursa hele ki sen nasıl erkeksin gibi laflara girerse o kadının işi biter uyarayım :D

0|0
    0|0
    • ben lalettayin bir erken boşalmadan bahsetmiyorum zaten. ben erken boşalma rahatsızlığı olan birini kastediyorum. ya emin ol bir erkeğin ilk defa mı yoksa sürekli mi erken boşaldığı suratındaki ifadeden çok net anlaşılıyor. öylelerine zaten kalkıp ahahaa erkek misin sen gibi yorumlarda bulunmaya kimsenin hakkı yok

• olabilir ilk defa yaşayan waow çok erkendi ifadesini takarken diğer hay mnzkm gene mi yaa ifadesine girecektir.

şimdi diğeri kronikleştiği için fiziksel bir sorun olma ihtimali yükseliyor. yine de aynı şekilde davranmak lazım üzerine gitmemek en iyisi bırak konuyu o açsın bence

• +hemen mi?

+...

+bumuydu yani?

+ben zaten çocukken çişimi de tutamazmışım...

yaşatmayın bunu bize

konuşmayın bir 5dk.

0|0
    0|0
  • Hiç öyle diyen biri olmadı da aaa ne çabuk ayol derse bozulurdum belki de bir daha görüşmezdim. Bi kaç kere ben çabuk boşalmıştım ve ilk tepkiyi ben vererek oha çok dolmuşum demiştim kız da gülümsemişti sadece. Tabi ikinci postada araya kapattık :D

0|0
    0|0
  • aa erken mi boşalıyosun sen, tüm marifetin bumuydu derse gücenirim,

ama olsun aşkım olsun, daha iyileride olur ilerde, buda iyidi sıkma canını, deyip başımı okşar severse kendimi kötü hissetmezdim heralde böle bir durumda

0|0
    0|0
  • "bu ne yaa" diyerek terslerse ben "bi sey hissetmedim" diye terslerse ağır olur

ama bir sey olmamış gibi ikinci için hazılrık yaparsa iyi olur

0|0
    0|0
  • ağzını gözünü eğerse olur.

Erken boşalmak derken. Zaten normal bir erkek 7 dakika da boşalır bu ne kadar sürüyo ki ?

0|0
    0|0
    • dk sı değil olay. erken boşalma erken boşalmadır. ben genel bir sorunu ele almak için sordum soruyu. spesifik bir örnek dahilinde değildi yani ;)

• daha geniş bir yelpaze yani.

Sosyolojik terim kirliliğine karşıyım aynı zamanda.

Erken boşalma erken boşalma da değildir, kriterleri, biyolojik sınırları vardır.

kadın kıçını döner zevk almadığını söylerse Bu zoruna gider adamın.

• sorunlu olan benim kadının bişey yapmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Ahh ahh keşke öyle olsada asansörde sevişsek..

0|0
    0|0
  • Allah korusun öncelikle

gülüp dalga geçerse

0|0
    0|0
  • ben daha doymadım, ikinci kez yapalım hemen daha uzun sürecek derdim, üçüncüye kadar giderdim. gittikçe süre artacak onunda kendine güveni gelecektir. ama asla ilkinden sonra hemen giyinip yataktan çıkmazdım

0|0
    0|0
  • yüz ifadesi yeter

peki sen olsan ne yapardın

0|0
    0|0
    • Su güne kadar problem etmedim. Olumsuz bir tepki vermedim ama hep aynı "ilk defa oluyo" teranesini duymaktan da gına geldi ne soyliim

• erkekliğine laf ettirmek zor işte anla

• normal karşılaması lazım, yani küçük düşürücü davranmamalı, ama ilerdede defalarca tekraranıyosa, tedavi olmasını önermesi lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...