Arkadaşlarımın Cinsellikteki Zihniyeti.

Bazen Konuşuyoruz Aramızda Ben Diyorum Arkadaşlara;

+Hepiniz Cinsel İlişkiye Girmek İstiyorsunuz, Ama Sizle Evlenecek Kızın Bakire Olmasını İstiyorsunuz. Neden Böyle Birşey Yapıyorsunuz Diyorum;

-Şimdi Cinsel İlişkiye Girilecek Kız Var Namuslu Kız Var Aga, Onların Zarı Var, Erkek'te Yok Böyle Birşey.

Sonra Ben Diyorum, Öyle İlişkiye Girersen Zina Olur, Yanarsın Öbür Tarafta Diyorum. Cevapları= Olsun Aga Yanalım Beya,

Ben Ateist'im Arkadaşlar, Ben Arkadaşlarıma Ne Zaman Cinsellik Konusu Açsam Düşünceleri Bu. Benim Düşüncelerim Tam Aksine Kadın'da Erkekte İradesine Sahip Çıkmalı. Ama Ben Ne Zaman Din Konusu Açsam Bu Arkadaşlar İmam Kesiliyor.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• işlerine öylesi geliyor çünkü sen dert etme olduğun kişiden asla vazgeçme.

0|2
    0|0
    • Yani kendine göre fetva yazanlar...

• tartışmanın bir anlamı yok çünkü bu insanlar cahil örümcek kafalılar aileden böyle görmüşler ne yazıkki ve malesef eğitim olmadan değişmeyecektir.

• eğitimi sadece okulda ders olarak gören zihniyet bunlar...

Kızlar Ne Diyor 4

• Salak onlar , bekaret bacak arasında mı?! Günde 2-3 kişiyle yatıp , gelecekte bakire bir kızla evlenmeyi düşünen zihniyetlerin taa .. ! Beyinde biter herşey .

0|0
    0|0
  • Bir ateist olarak "yanarsın öbür tarafta " mı diyorsun?

0|0
    0|0
  • hay ben onların kıt beynine

0|0
    0|0
  • üff snne be slk...s.s.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızda zar varsa erkekde'de şeref olmalı mide olmalı.

3|2
    0|0
  • TEbrik ediyorum seni ataist olmana rağmen böyle düşünüyorsun ya helal olsun :)

1|1
    0|0
    • bu kesinlikle bir din meselesi değil, bu sadece insandaki haysiyet ve şeref meselesi. Benim sevmediğim iş bu arkadaşlar böyle düşünürken, benim başıma imam kesilmeleri.

• yarım hoca dinden yarım doktor candan edermiş derler bunlar % 0,000000000000000000000000000001 bile hoca olamazlar daha doğrusu insan olamazlar !

Yükleniyor...