Kızlık zarı hakkında merak ettiğim şey

Bir yerde okuduğuma göre kızlık zarı bozulduğunda kanama 10 dakka ila 2 saat arası oluyomuş hatta bazen bayan kanamadan dolayı şoka girebiliyomuş,bu ne denli doğru?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• yalandan başka şey değil. arkadaşım zar denince ayrı bir doku değil bu. öyle soğan zarı gibi bir şey değil. zar denilen bir deri. iç dudakların devamında gelen aynı vajina içerisindeki iç deri dokusu gibi o da iç deri dokusu. kısaca deri. 2-3 milimetre deri yırtılınca ne kadar kan gelebilir. öyle şok falan yok. aşırı kanama olması durumu zardan değil. vajina çok dardır normaden çok dar. vajina girişinde zar haricinde büyük yırtılma olursa kanama çok olur. bir de kadın kendini çok sıkar kasarsa. bir diğer neden de vajina kuru iken erkek öküz gibi zorla sokmaya kalkarsa vajina iç duvarlarındaki iç deri dokusuna penis yapışır. zorlayınca bu derilerde yırtılma olursa bu nedenle de kanama fazla olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok nadirdir ama olabilir, benimde çok kan gelmişti korkmuştum =/

0|0
    0|0
  • ben korkuyorum valla evlenmicem diyorum kızıyorlar

canım çok mu acıyacak

0|0
    0|0
  • benim ertesi güne kadar damla damla kan geldi bazen.ağrı hissettim az zar kısmımda.hatta o gün ilişkiye pek giremedik

0|0
    0|0
  • hayır benım kı bır ıkı damla şeklınde olmuştu..

0|0
    0|0
    • hayır.. sadece bırlıte olduğumuz için içimde gıdıp gelmesını fılan nasıl desem o surtunmesını 1 gun hıssetmıştım uyudum ertesı gun geçmişti... hayırdır kızmı bozucaksın baya sordun ?=)

• Yok okudugum sey cok aklima takildi ya

• evet doğru benim 4 saat sürmüştü kesik kesik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok kan gelse bile oluk oluk kan gelmediği için herhangi bir şok durumu olmaz, çoktan kasıt şudur genelde, adet kanamasından fazla olması çoktur mesela. ama bu durum çok nadirdir, genelde az miktarda kan gelir, uzun sürebilir, az miktarda kesik kesik bir saati aşkın bir sürede kan gelebilir.

0|0
    0|0
  • Erkek ısı bılıyorsa bır ıkı damla olur gecer, yok bılmıyorsa kızlık zarından baska seylerı de zorlayacagı ıcın kanama olur. Bu ıs adamın tecrubesıyle alakalı.

0|0
    0|0
  • kanama yoğun olur ve kadın evli değil ise şok yaşaması normal .

0|0
    0|0
    • Evlilikle ne alakasi var ki :(

• evli olmayan kız bekaretini bir erkeğe verirse demek istedim .kızlar doğru olmayan bir ilişki yaşamadıklarında bir panik olurlarr .çok duymuşsundur burada kızların sorularından .annem babam öğrenirse ne derim diye düşünüyolar ya .

• Hmm yok ole bii durum yokya sagolasin :))

• yok ya o esnada penisi boyuyacak kadar bir kan siliyorsun sonra devam çok nadir olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...