Bir erkek neden gay p*rnosu izler?

arkadaslar bır erkke neden gay p*rnosu ızler.? gay p*rnosu ızleyen erkek gizli gaymdıır.? neden lezbıyen dururken gay p*rnosu ızler. ?

Güncellemeler:
vay anasını yaaa sımdı benım kardesım ededgım ınsan gay mı laaan :(:(:(( ay bıde varya acaıp guzel travestı taklıdı yapıo ya. oha lan sımdı taslar yerıne oturmaya baslıyo ay bısmıllah :( keske sıfresını hıc dumamıs olsaydım gırmeseydım gmaıl adresıne baqkmasaydım nerelere takılmıs .bıızm kro dıye. ulan gay cıktı kankım dedıgım ınsan ben sımdı napımmm cokta sevıodum keretayı :(

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• İnsanların özelini karıştırmak hoş değil neyse. Gay P*rnosu izleyen Büyük ihtimalle gaydır ya da bisextir. Gay çıkabilir. Arkadaşlığını kesmen gerekmiyo karşına al açık açık konuş. Merak etme gaylar eğlenceli insanlardır bir kızla daha iyi anlaşırsın onunla uzun uzun açıklayamam bıktım bu konulardan :D Biliyorumda söylüyorum :D

0|0
    0|0
  • Burda sana büyük is düsüyor iste. Erkek arkadasına yarayan gerekli ekipmanları shoptan alıp kapısını çalmalısın bence :)

0|0
    0|0
    • ay allah korusun erkke arkadasım falan degıl. bugun arkdas gmail sıfresını verdı bana. ordan gırıp baktım nereler gırmıs falan dıye zaten gırdım sok oldm yaaaa. bde benden hoslanıyo sanıodum bı zamanalr ahhahah :D

• bundan sonra kız kıza takılırsınız :)))) hemen gay deyıp hor gorme cocugu kımı ınsanlar onları sever hosuna gıder gıder yanı ama gay degıldır taklıt yapa bılır buda onun gay oldugunu kanıtlamaz kuzum her lezbıyen p*rnosu ızleyen hatun lezmı oluyor hayır on yargıyı yıkalım :) mesela ben olsam madem cok samımıyım sana bısey sormak ıstıyorum deyıp pat dıye ona bunu sorarım yanı

0|0
    0|0
    • evet bugun arkadaslarla yıne toplancaz ve o da gelcek cagırdım cunku. bılmıyorum belkı konusurum cunku cok yakınız hep zor gunelrımde yanımda oldu. ulan her zaman da guldurmesı bıldım benı ıbne :D

• aynen :D:D

• olsun herkesın naıflıyı ayrıdır canım :)

• Nolmus gay olduysa amk yapmayin bu ayrimi.toplum icinde birak nasil.istiyosa oyle takilsin. Yedigo cükü sana sorucak dgl ya :)

0|0
    0|0
    • ben ayrımmı yapıyorum arkdasım delımısın sen. sankı ben gay olsam arkdaslalıgımı kescem dedım. aksıne daha cok severım onu. ben cok sasırdım oyle ızledıgını gorunce ıcımıe suphe dustu acaba gay mı dıye sorım dedım. yoksa her zaman yanındayım arkadasıımın.

• * mk

• Kufur etme lan homofobik

• E tabik, şüphe etmelisin. Lezbiyen p*rnosu dururken demıssın de lezbiyen p*rnosu ızleyen erkektende şüphelen derim En iyisi HardSex ;)

0|0
    0|0
  • midesi kaldırıp izleyebiliyorsa gaydir , yok ben sanat için izliyorum diyosa entel gaydir.

0|2
    0|0
  • eğilim var demek bence

0|0
    0|0
  • bence iğrenç ben p*rnaya bile bakmıyorum neden bakayım başkasının aletine bende kıralı var güzelim lezbiyen kızlar ne güne duruyoor erkek kıza kız da erkeğe bakar ama neyse

0|0
    1|0
  • erkeğin gay p*rnosu izlemesi hayra alamet değil...

bence meyilli senin ki...

0|0
    0|0
  • Potansiyel gaydir yoksa niye izlesin. Ben tahammül edemiyorum bakmaya.

0|0
    0|0
  • Pasif i.p.n.e.lik vardır panpa

0|0
    0|0
  • gizli değil, apaçık :/

0|0
    0|0
  • sanırım artık bayandan bıkmış başka seyler arıyor olabilir

0|0
    0|0
  • ben normal bayan-erkek videosu bile izlemiyorum izleyen vatandaş aşmış sınırları demekki

0|1
    0|1
  • ya kafasında soru ısaretı vardır... ya da gaydır... ya kadın kadar guzel bır sey varmı?

0|0
    0|1
  • içinde bir yerde gizli bir ib.ne var demek ki

0|0
    0|0
  • Kusup gelicem :(

0|0
    0|0
  • Yoo ben hala lezbiyen p*rnoları seviyorum :)

0|0
    0|0
  • kimmiş o kızzz :D

0|0
    0|0
    • cok yakın kardesım dedgım ınsan ya. 4 senedır tanıyorum mk ınanamıyorum hala yuh lan :(

• dıyorum ya sıfresını bana verdı. ben onu foursquare dıye bı uygulama var oraya kaydetcektım. maıl adresı ve sıfre gerekıodu sordum o da verdı.ole ogrendım

• ble bsyin olacğı aklna glmemsmi?

• Sapık olduğu için ya da merak etmiştir belki :D

0|0
    0|0
  • Kim izliyo kız ?

0|0
    0|1
    • ay en yakın arkdasım yaaa kankım benım zavallaım gay mı sımdı bu :(

• Evvah eşcinsel çıktı çocuk aile skandalı yaşanıyor şu an :( Pembe maglumda yiyorsa vurduruyordur..

• her erkek bir kez olsun izlemiştir .ben şahsen bir kere izledim .çok pis bir durum . ama ben daha çok lezbiyenleri izlerim .lezler gerçekten çok estetik sex yaparlar .biliyorlar kendilerinin nasıl zevk alacağını .

0|0
    0|0
  • eğilimi vardır belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...