Göğüslerim ağrıyor, neden olabilir sizce?

benim göğüslerim acıyor göğüslerimi içine doğru bastırınca daha çok ağrıyor neden olabilir

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman var mı dediğin ağrı?Bir de yatış pozisyonun nedir?Yüzüstü mü yatarsın geneldede?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dalga gecme amacli degil,

Cinsel iliski yasadiysan yakin zamanda partnerin goguslerine sıktiysa veya emdiyse normal durum..

0|0
    2|0
  • memelerşn hassas

0|0
    0|0
  • göğüs kanseri olabilirsin doktora git

0|0
    0|0
  • Hastalık belirtisidir

0|0
    0|0
  • adet dönemlerinde arttığını duymştum bu ağrılarn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Regl olmana az kalmıştır belki, bir hafta öncesinden ağrır dokunduğunda sızlar, hatta dokunmasan da regl bitince geçer... Yeni mi başladı yoksa uzun süredir devam eden bir şey mi?

0|0
    0|0
    • bir haftadir var ama regl dönemime bir bucuk hafta var

• adet düzenleyici olarak yada akne tedavisi veya korunma yöntemi olarak tercih ettiğin bi doğum kontrol hapı varsa o göğüslerde hassasiyet yapar çok ağrır .

0|0
    0|0
  • Göğsünü üsütmüssündür, hasta olcaksındır ayrıca düzensiz oluyorsan ağrıyabilir belki günü sandıgından daha yakındır :)) Onun dısında yok bu baska bi agrı diosan bi doktora görün istersen ihmale gelmez

0|0
    0|0
  • kaç yaşındsın? büyüyor olabilir yaşın küçükse

0|0
    0|0
  • regl döneminde değilsen, gelişme çağında değilsen ağrımaması lazım. bir süre daha geçmezse dr.a git

0|0
    0|0
  • Göğüslerinin içine doğru kim bastırsa ağrır. Durduk yere ağrıyorsa regl olacaksındır. Değilse doktora git.

0|0
    0|0
  • Regl donemin yaklastigi icin olabilir. Icine dogru ne diye bastiriyorsun?

1|0
    0|0
  • 1.5 haftada cok uzun bir sure degil ama :) muhtemelen regl donemine yakin oldugundandir

0|0
    0|0
  • bir kaç aydır bende aynı sorunu yaşıyorum

ani bir ağrı doktora gitmek de fayda var

0|0
    0|0
  • Doktora gitsene

0|0
    0|0
  • regl dönemine yakınsan eğer mümkündür aksi halde kiist olabilir

0|0
    0|0
  • regli dönemindeysen ya da olacaksan normal ya da göğüslerin büyüyordur gelişme çağındaysan yok değilse doktora görünmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hasta olmana az vardır

0|0
    0|0
    • adet olmama var daha eger onu kasdediyorsan

Yükleniyor...