Kızlar neden sevişmek için rasyonellik(neden) ararlar ?

Bir kıza ''gel eve gidelim seni bir güzel becereyim hadi'' dersen gelmez hatta tokat atar, sapık der vsvs.

Ama ''evde çok güzel filmler var gel beraber izleyelim'' dersen gelir ve seninle sevisir. Sonrasında ise ''ben film izlemeye gittim bir anda oldu'' derler.

Geçenlerde beni evine davet eden bir kadın içki ikram etti, bir güzel içtik. Sonra cluba gittik geri geldik tekrar içtik ve seivstik. Ertesi gün kendini kasar gibi hissetmemek için bana dedi ki ''Hepsi alkolün suçu böyle olmasını istemememistim''. Oysa evine cagırıp alkol verdigin bir adamdan halay çekmesini mi bekliyorsun.

Kısacası kadınların göyle oldugunu çözdüm ben. Ama neden ?

Toplum baskısı mı ?

Kasar gibi görünmeme sendromu mu ?

Sonuçta sizler de sevismek istiyorsunuz, ama toplum buna engel biliyoruz, erkekler kızlık zarı arıyor biliyoruz.

Amaç sadece toplum mu yoksa kişisel mi ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• buna verebilecekleri bir cevap olduğunu sanmıyorum aga :D olayı da çok güzel açıklamışsın gayet net bir soru yani takdir ettim :D benden 5 yıldız soruna :D merakla bekliyorum hatun milleti ne dicek diye :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sonuç nereye varacak olursa olsun yaklaşım önemlidir.

bir bardak su verir misin yerine su versene demek arasındaki fark gibi. sudan her türlü içeceksin evet, ama nezaket kurallarına uyarsan sudan aldığın verim de artış gösterir. yazın deli gibi vergi dairesine yürüyüp, terleyip, markette soğuk su bulup içememek, oda sıcaklığındaki şişeye tamah etmek gibi düşün.

sorulara gelince; kaşar gibi gözükmeme sendromu zaten toplum baskısından kaynaklı olan bir olgu. adı konulmuş ilişki(sevgili) kisvesi altında sevişmek dahi yeni yeni literatüre girmişken, tek gecelik aşkları hangi bünye kaldırsın?

tamamen batının ahlaksızlığını aldığımız günler gelecek elbet, sabırlı ol. piyango sana vurmasada, meyveleri torunların yer.

1|1
    1|0
  • haklısın değindiğin konuda.

0|1
    0|0
  • çok çocuksunuz.

0|0
    0|0
    • why

• çocuklarla sevişip yaşlılarla evleniyoruz. türkan şoray bir filminde çocuğu büyütüyor, sonra da evleniyordu ya. biz de öyle bir şeyler mi yapsak ne yapsak. gerçi filmde çocuk büyüyünce paçozun tekine aşık oluyordu. türkan abla gibi içi dışı taş hatunu bırakıp.

• :))

• Yazdıklarına katılıyorum ayrıca böylesi bana daha erotik geliyor. Saçma bulabilirsiniz belki ama halihazırda seks niyetiyle buluşmuş gibi davranmak beni itiyor. Sanki herşey bir anda gelişmiş, inanılmaz bir elektrik olmuş ve sevişmişiz gibi davranmak hoşuma gidiyor :)

1|1
    0|0
    • Kadınların çogunun geninde var bu sana özel değil. Mesela konustugum çogu kadının hayali şudur ; Yurtdısında bir yerde yakısıklı ve güçlü bir erkekle tanısıp sevisip ayrılmak. Çünkü kadınlar artık olayları rasyonalize ede ede iç dünyalarına atmıslar seksi. Onlar için tanımadıgı bir erkekle yatıp ayrılmak hayal olarak geliyor.

• Valla doğru söze ne denir ki..Olayı tam yorumlamışsın..Kadın içki içmeye davet edebiliyorsa bir erkeği bu özgürlüğünün getirdiği bir duyguyla gayet rahat davet edebiliyorsa sonunda da ya clupten dönerken ayrı takılcak herkes yoluna hesabı ya da adımını adam gibi attıysa çocuk gibi bitirmicek..Kendisini kaşar yerine koymama sendromu da diyebilirsin buna,toplum baskısı da diyebilirsinn..Ama evet bunun adına ne denirse densin kızların genelinde vardır bu..Karşısındaki erkeğin kendisini kaşar olarak görmelerini istemedikleri için içkiden oldu sarhoştum diyebilir..Ama kötü kadın olarak görünmek istemeyen birisi evine davet etmez..Karşısındaki erkeği de salak konumuna sokmaz olayın sonunda..Ya yaptığının arkasında adam akıllı durcak..Yada hiç aklından bile geçirmicek..

1|0
    0|0
    • Türk erkekler işte bu yüzden abaza kadınlara hemen kasar damgası vuruyorlar ve yalnız kalıyorlar. Ben ise yargılamıyorum kadınları. Çünkü biliyorum sebep aradıklarını. Uzun ilişkilerde de neden genelde ''sevgi''dir. Seviyordum yaptım der kadın. Veya evlenmek için kandırdı beni sonra da bıraktı gitti der. Kadın kendisi de istiyor sevismek ama omuzlarında yük olmasını istemiyor. Çünkü erkek için bu bir iftiharken kadın için lekedir bu ülkede.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçek olan ama asla kabul edilemeyen bir gerçek var. Kadınlar/kızlar bizden daha çok ister ama dediğin gibi toplum baskısı ve kaşar sınıfına sokulma korkusu sebebiyle daima kendilerini bastırırlar. Eminim çoğu kişinin başına gelmiştir ve bilinen klişe bir durumdur. İçen kadının saçmalaması ve içine atıp bastırdığı duyguları dışa vurup sex yapma içgüdüsünü gazlaması ve sonuç yatak odası. Normal şartlarda bir kıza saat soramazken 2 kadeh sonra sekste nelerden hoşlanırsın diye sormayı denediniz mi?

Deneyin ilk 3 cevap: 1. Anal 2. grup 3. bir kızla sevişmek

Çok fazla bir şey yazmama gerek yok sende sonlarda sebebleri yazmışsın zaten.

Bizim toplumumuzda erkekler bakire olmayana kaşar damgası vurduğu, bayanların da hemcinslerine onlara dediği sürece bu durum değişmeyecek. Bizler erkeğiz saklamayız isteklerimi çünkü kimse bize namussuz kaşar demez ama kıza derler. Kiev de parkta sohbet ettiğim kıza( ki o kızla Türkiye de gezemezsiniz katil olursunuz) 10 dk sonra tepki merakımdan konuyu cinselliğe getirip fantazilerini sordum ve yemek tarifi sormuşum gibi anlatmaya başladı. Bu kadar rahatlar. Bizde kıza yanaşıp saat soramıyorsunuz. Bu ülkede abaza eğlencelik kız arayıp sonra evlenmek için bakire arayan erkekler olduğu sürece Kimse kızların bu şekilde davranmalarını suçlayamaz.

0|0
    0|0
  • seks erkekler için farklı kadınlar için farklı

ruhsal olarak kadınlar bu konuda daha farklılar hem kendilerini iyi hissetme konusunda hemde seks yapma konusunda orantılı olmak isterler bu nedenle rasyonellik değil yaklaşımlar önemlidir.

0|0
    0|0
  • sorduğun zaman hiç biri böyle değildir.böyle konularda birilerini işaret ederler:D

0|0
    0|0
  • bu soru öyle bir soru olmuş ki

öküzün burnundan tutarsın, tavşanın kulaklarından tutarsın, kedinin ensesinden tutarsın

ve savunmasız, hareketsiz kalır ya.

işte bu soruda kadınların bir çok konuda kendilerini müdafaa ederken masumiyet karineleri yaratıp sığındığı zırvaları çürüten mükemmel bir tespit.

bu soruya bazı tipteki kızların az cevap vermesinin sebebi bundandır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...