Kızlık zarı dikildikten sonra kanama olur mu?

kızlık zarı dikildikten sonra kanama olurmu yine bilgilendirirseniz sevinirim

Güncellemeler:
ben nişanlımla ilişkiye girdim yine onunla giricem tabiki adetleri var carsafta kan göstermem lazım kaynanama o yüzden böyle bişeyi sorma gereği duydum

1|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• kına günü doktoa gidip 1 tüp kan aldırsın eşin. o tüp kanı saklayın gerdek günü çarşafa serpersiniz olur biter.Ben poliklinikte çalışırken öyle yapıyorlardı

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Kanama olurda evlenmeden 1.5 ay önce filan diktirmen gerekli.

0|0
    0|0
  • yalancının mumu yatsıya kadar yanar...zarı yamayıp kendini yamayacagına omur boyu vijdan azabı cekmeyip durust ol

0|2
    0|0
  • Sizin gibi kızlar yüzünden dünya dağılıyor ya. Sen kendini kandırıyorsun. Allahı asla kandıramazdın. İmam nikahı olmadan ilişki mi olur ya. Nişanlın da sen de... neyse...

1|1
    1|1
  • saçmalık madem adetler var biraz daha dayansaydın hade ilişkiye girdin salal o zaman pehh

0|1
    1|0
  • ... ne biçim soru amaç nedir?

0|1
    0|0
  • şansına kalmış artık o doktorlar hiç bir zaman yüzde 100 vermiyorlar normal kızlık zarında bile esnek olmasından dolayı kanama olamıyor gerisini sen düşün yani

1|0
    0|1
  • işte hayatta düzgün birini bulup evlenecen ama nerde artık kimseye güvenemiyorsun

0|2
    0|0
  • olay sadece nişanlının ailesini kandırmaksa nişanlın kasaptan acık bir kan bbulsun o gece çarşafa dökersiniz madem olayı beraber yaptınız neden gidip zar diktiricenki

0|1
    0|0
  • bak canım benim kızlık zarını diktirdiğin zaman maliyeti hem yüksek hemde ömrü 1 hafta taş patlasın 10 gündür ve kendiliğinden tekrar patlar şayet nişanlınlaysa boya tökersin çarşafa olur biter veya adetli oldugun birgüne getirirsiniz düğünü

0|0
    0|1
  • elini kes onu sür ya da hayvan kanı filan yani bunlarıda bizmi düşünücez .

0|0
    0|1
  • diktirip naapcan.. yine patlatıcaklar anlaşıldığı üzüere

1|0
    0|1
  • he he fışkırıyo boyle

0|0
    0|1
  • Olur ama olmayadabilir, acik olmak gerekirse

0|0
    0|0
  • kaynana da göstermeyi ver arkadaş kaynanan lamı evleniyon yoksa birikeli aşiretine mi gelin gittin

0|0
    0|1
  • olur sen rahat ol

0|0
    0|1
  • kananma olsun diye diktirilir yoksa niye diktirilsin...

0|0
    0|1
  • kolunu kes sonuçta nisanlınmış sende

0|0
    0|0
  • DİKTİRSENİZ DİKTİRMESENİZDE BİZİM İÇİN TEK KADIN OLMAYACAKSINIZ.ŞİMDİ GİDİN İSTEDİĞİNİZİ YAPIN:))

0|0
    1|0
  • yalanı söyleyemeyecek kadar zavallısın.

mesele çarşafsa başka yöntemlerle kanlandırabilirsin. adamlar sizi karşınızda izlemeyecek ya

1|1
    1|0
  • gceden bir gün önce dikilmesi gerekiyor du heralde gaLİba sanırsam

0|0
    0|1
  • bak gerdek gecesi illa kan akacak diye bir kaide yok evlendiğinde gerdeğe girersin. Kan çıkmazsa zar esnek dersin olur biter. Sen her gerdeğe giren kızdan kan aktığınımı sanıyorsun.Gerdek gecesi ne flimler ne dolaplar dönüyor

0|0
    0|1
  • hayır bekaret kanı insandan sadece 1 defa gelir.

0|1
    2|0
  • Allah kızlık zarını diktiren kadınlardan korusun bizi

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekleseydin geberirdin demi.

4|5
    1|0
  • Madem aynı adamla evleneceksin bu tasa nedir?Kan bulun bir yerden dökün ayrıca bekarete önem verilebilir anlıyorum da bunu ulu orta çarşaf göstererek ispatlama gibi ilkel bir şov hala devam ediyor muymuş?

1|0
    0|0
  • kanamıycaksa neden diktirsinlerki dimi

0|0
    1|1
  • yazık değilmi adamı kandırıyorsun

0|3
    0|0
    • hayır ben nişanlımla ilişkiye girdim yine onunla giricem tabiki adetleri var carsafta kan göstermem lazım kaynanama o yüzden böyle bişeyi sorma gereği duydum

Yükleniyor...