Kızlık zarı kaç cm içeridedir?

arkadaşlar dalga geçmiyelim lütfen gerçekten bilgim yok :s kızlık zarı kaç cm içeride bulunmaktadır ? :s ve bozulması kolaymıdır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• her kadinda farklidir ! 3-5 cm derindedir

• 4 5 cm falan sanırm

• 4 santim falan.

• 7cm diye biliyorum

• :DD

• teşekkür ederim:)

• ben öyle biliyorum

• Öncekileri Göster
  • nasıl ölçülüyo?

• ben kumpasla ölçüm geniş bişey

• parmağını sok zara değdiğini hissedersin bak ne kadarı girmiş çıkart cetvelle veya fisco metre ile ölç

• bilmem :( ben bilgisi olan varsa soruyorum işte :(

Erkekler Ne Diyor 12

• burda yazıyor link 1 -1,5 cm içerde

• benim yaşadıgım ufakta olsa tecrübeme dayanarak diyorum 2 ile 2 buçuk santim içeridedir uzmanlar kontrol eder diye bahsediliyor ama gel görki uzmanlar degil sadece kontrol eden ben ilişkilerimde kntrol etmeden kız olup olmadıgını bilmeden ilişkiye girmedim özür diliyorum ama böyle artık kızlar dilinde erkekler deniliyorya bende kızlar diyorum o yüzden güvenilmiyor o yüzden işimi şansa bırakan biri degilim neyse bazı kızlık zarı esnektir ilişki esnasında bozulmaz dogum yaparken bozulur kızlık zarı esnek oldugu için hafif hasar görür ama yırtılmaz zaten kontrol edilirken parmak farzedin engel gelir hissedersiniz veya vajinanın dudaklarını ayırdıgınızda kızlık zarını görebilirsiniz...teşekkürler arkadaşlar...

• yaklaşık 3 cm de bir hareket olmamıştı

• kimi penis boyuna takar kimi kızlık zarına,siz elinizde cetvelle mi geziyorsunuz ?

• senınkı kac cm kardes bozamam dıyemı korkuyosun

• kendınkının boyunu olctun madem kızlık zarınıda olc ne dıye sordun

• 19 cm anla oradan.

• +1

• çok derin halatla in..

• 5 metre olabilir

• niye soruyorsun ki oraya kadar gelmişsin derinliğini sorduğuna göre ucunuda yaslayacan kapıya ne anlamı varki zarın boz gitsin zaten oraya kadar gelen geri dönmez heralde kafanı yorma bu tür şeylerle rahat ol ya hiç yapma ya yap

• eşini seçtiysen bu soruyu sormaman gerekiyor! leylax nasıl yani hoş ?

• tartışılan şeyler ne de hoş...

• ben eşimi seçtim zaten :)

• Öncekileri Göster
  • 2 cm den fazla içeri girersen bozulur.

• teşekkürler :)

• 3-4 cm

• 3-5 falndir

• peki :)

• Biyrde okumustum tam bilmiyorum

• sabit değilmi değişiyormu ?

Yükleniyor...