Bendeki hastalık çözülür mü?

arkadaşlar bende ruhsal bir hastalık olan eşcinsellik var penis gördüğümde benimki kalkıo ama öte yandan kadınları daha çok arzuluom ve gaylardanda nefret ederim acaba bir kızla beraber olsam bendeki hastalık çözülür mü?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• penis görünce kalkıyorda o anda ne hayal ediyorsunki

0|1
    0|0
    • hayal etmiyorum sadece kalkıyor ve ağzım sulanıyor ama yinede iğreniyorum

• hayalimde kalması daha hayırlı.

• peki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Başta dünya sağlık örgütü ve ameirkan psikiyatri kurumu olmak üzere (türkiye psikiyatri kurumuda dahil) dünyanın tüm önemli sağlık kuruluşları eşcinsellik ve biseksüelliği bir hastalık, bozukluk, sapıklık olarak değil, insanlardaki 3 ana cinsel yönelimden 2'si olduğu, insan cinselliğinin normal ve pozitif varyasyonlarından biri olduğunu söylemektedir.Ve eşcinselliği değiştirme terapilerinin bilimsel metodlara dayanmadığı, kişiye zarar verdiğini söylemektedir.

0|0
    0|0
  • bence de. hemen bir kız bul onunla seviş. böylece fabrika ayarlarına dönersin.

0|0
    0|0
  • erkeklere karşı ruhsal yönden aşk hoşlanma gibi ya da erkek vücudunu görünce iç geçiriyor musun?

0|0
    0|0
    • ulan soru soruyorsun yardım etmek için biz de soru soruyoruz cevap vermiyorsun bu nasıl mantık anlamıyorum, banane ne halin varsa gör...

• hayır aşk ya da hoşlanma yok

• şimdi sen benimkini görsen kalkarmı

2|0
    0|0
Yükleniyor...