İlk ilişkide prezervatif kullanılır mı?

İlk ilişkide prezervatif kullanmak şart mıdır?Ve kaç gün sonra tekrarlanır?Kanama durmazsa?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• sevmesekte sağlık için kullanmak şart.ne tekrarlanıyor orayı anlamadım..?

1|0
    0|0
    • Ona oruc sökmez, 1 yil ac kalsam hörgücümden yerm, pardon yer :D

• zamanında çok besledin sen bunu :D bağımsızlığını ilan etti kime çekti bu sülalede bunun gibisi yok çok asi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• bir kere ilki sonu yok. prezervatif kullanmak art diye bir şey yok. kim diyor ilkinde şart diye. böyle bir şart yok. kaç gün diye ara vermek diye bir şey de yok. aynen devam edilir. ağzımızdaki dil ile vajinadaki dokular kendini çabuk toplayan ve çok çabuk iyileşen bir özelliğe sahiptir. ilişkiye ara verilecek diye bir şey yok.

kanamaya gelirsek. kanama öyle avcı hikayesi gibi abartılı anlatılanlara bakmayın.zar yırtılınca 1-2 damla kan gelir öyle musluktan akar gibi akmaz. hareket durumuna göre adetin son günü gibi ara ara 1 damla gelir ve en fazla bir gün sürer. bazıları sanki oturup ölçmüş gibi 2 bardak kan geldi falan anlatılıyor. inanmayın. sadece mantığınızı kullansanız bunların yalan olduğunu anlarsınız. şah damarınızı kesmiyorlar. altı üstü bir deri. zar denilen özel bir doku değil. iç dudakların devamında gelen vajina iç deri dokusudur. ince deri. 2-3 milimetre yırtılıyor. bundan ne kadar kan akabilirki.

0|0
    0|0
  • Korunma açısından şart prezervatif kullanmak tabi ki.

0|0
    0|0
  • hep kullanmalısın

0|0
    0|0
  • İsteğe Bağlı

0|0
    0|0
  • Şart değildir, sağlıklıdır.

Erkeğin en iyi zamanı ilişkiden sonraki 3-4. gün sonrası olur.

Kanama durur.

0|0
    0|0
  • hayır mutfak eldiveni kullanılırsa daha makbul olur.

0|0
    0|3
  • Sen ne salak bir kızsın ya?

1|0
    0|0
  • ben kullanmadım

0|0
    0|0
  • Şart değil. Kanama durur çok olmaz

0|0
    0|0
  • İlk ilişkide kullanırım sonra tekrar edenlerde kullanmam

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bu hesabımla cinsellikteki ilk cevabım artık bende sizlerle birlikteyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam hadi içimize kapanık olmayalım, burası internet ortamı rahat konuşalım da bu kadar konuşmayalım be paşam. Öff neyse ben gerici kafamı alıp gideyim.

1|0
    1|0
  • hiç bir bilgim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...