Tanıdığınız kızların çoğu cinsellik konusunda sizinle aynı fikirde mi?

Özellikle bayan arkadaşlara soruyorum. Evlilik öncesi ve bekaret konusunda sizin fikriniz nedir ? Siz evlenmeden önce yaşadınız mı ya da yaşar mıydınız arkadaşlarınızla bu fikrinizi rahatça paylaşabiliyor musunuz ?

Özellikle üniversite gibi ortamlarda artık bazı kızların ''arkadaşlarımın çoğu bakire değil'' dediği oluyor sizin tanıdığınız insanlar da genelde böyle mi yani açıkçası genel durum nedir. Onların bu fikirleri bakire olup olmaması yaşadığı şeyleri çok güzel gibi anlatması falan sizleri etkiliyor mu ya da yaşama isteği uyandırıyor mu ?

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• evet aynı fikirde evlilik olmadan olmaz ve bunu böyle yaşayıp da ağızdan ağıza dolaştıranlar kız olsun erkek olsun son derece itici oluyor yaşamak değil tam tersi soğumak bendeki duygu hem çok kişiyle birlikte olan bir kız için değil sadece erkek içinde geçerli bu ondan soğumaya neden olabilir...bana kümes horozundan farksız geliyor insanın kendisine saygısı olmalı bence...

2|1
    2|0
    • bence de bazı ortamlarda artık büyüleniyorlar mı ne oluyorsa bilmiyorum herkes bir şey yaşamış oluyor korkuyorum cidden artık senin ortam dediğin nasıl yani üniversite falan mı ?

• msn de sohbet edelim

• "filiz sevişelimmi?" diye bi yorum olayı vardı bi ara facede onun gibi olmuş bu:D

Kızlar Ne Diyor 9

• elalemin ne yaptığı ne düşündüğü umrumda değil! ben bu hayada bir kere geliorum. istediğim şeylere gereksiz yere engel koyuyorsam ne anladım hayattan zevk almaktan...

ben evlilik öncesi yaşanması taraftarym. kişinin ten uyumu önemli. evliliğe kadar saklayıp evlendikten sonra hiçte beklediği gbi yatak performansı göstermeyenler çok!

evlendikten sonra hayal kırıklığı yaşamaktansa şimdiden deneyerek bulma taraftarıyım.

öyle aman şunla da yataym merakı içinde olan biri de değlm ama kişi sevglisiyle bunları yaşamalı. aşk ve sexin ten uyumu birdir.

0|1
    0|0
  • Niye anlatayım allah allah ister bakireim ister değilim onları ne ilgilendirir . Ayrıca evlilik dışında cinselliğe karşıyım. ne yaşıcaksan evlendikden sonra yaşa :)

0|3
    0|0
    • senin gibi düşünen insanın karşısına seni hak eden çıkar umarım.

• Eksi yazıyo orda:)

• hmmm nerde yazıyormuş bakalım :) ben artı verdim sana :)

• evlilik dışı ilişkiye karşı olanlardanım, o da saklasın ben de, yaşamadım ki paylaşayım,

0|3
    0|0
  • 1. Kızlar bunu anlatmaz. 2. Söyleyenlar kaşar olduğunu düşündükleri kızlarla ilgili yorumlarını yansıtırlar.3. kimse kimsenin altıyla üstüyle ilgilenmez hele hele üniversitede. Bunlar erkek muhabbetidir kız muhabbeti değil...

0|0
    0|3
    • emin misin benim arakdaş çevremde hiç olmuyor daha çok hangi kız kiminle yatmış duyuluyor bunlar.

• samimi olanlar birbirlerine anlatıyor ya da fikirlerinden anlaşılıyor zaten az çok

her ikisi de var konuşanda konuşmayan da yatan da yatmayan da ancak kızların da aşağı kalır yanı pek yok.

• belli aşağı kalır yanı olmayanlar eksilemiş.işlerine gelmemiş.neyse sen sordun ben söyledim.Bu kadar.Herkesin görüşüne saygı duyarım.

• tam olarak sorduğun gibi çoğu benimle aynı fikirde ama çoğu

0|0
    0|0
    • senin ortamın bunu gerektiriyordur zaten insanların geneli hakkında bir fikir vermez.

• Bizim üniversitede ortaya bir tane jinekolog sandalyesi koydular. Herkesinkini açıp kontrol ediyoruz.

0|0
    1|4
  • Fransada evet,Trde No :D

0|0
    0|2
  • tüm kızlar kıskandıkları ve sevmedikleri kızlar hakkında hep belden aşağı vurmaya çalışırlar. zaten nedense arası iyi değilse o kişi kesin kaşardır vericidir vs vs vs . çocukça yani

0|0
    0|0
  • evlilik dışında cinselliğe karşı olanlardanım evlenceğim adamla herseyi yasamak isterim

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...