Travestiler hakkında bir soru sizce böyle olmaları ya da tercihleri nasıl bir mantık

arkadaşlar bu sabah bir sitede dolaşırken travesti sayfası gördüm ve bu görüntü cıktı karşıma sizce bu şekilde olmaları özenti mi yoksa cinsel sapkınlık mı bu konudaki düşünceleriniz nedir yani toplumsal olarak ne şekilde değerlendiriyorsunuz link : link bu yüzden kategori olarak cinsellikte açtım birde not demeyin sakın ramazan ramazan nereden çıktı bu konu diye

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Travesti ya da transseksüellik ne bir sapkınlık ne de özentilik. Konunun iç yüzü başka ...

Sanıldığının aksine , yeryüzünde kadın ve erkek olarak sadece iki cins değil 5 cins yaşadığı dünya tıp literatürü sıralaması olan DSM - IV te tıbben kabul edilmiş bir durumdur. Nasıl mı ?

1-Kadın : Bilindik özellikleri olan , bilindik cinsel gelişimdeki vulva rahim ve göğüsleri olan, kadına ait hormonal ağırlıkta olan

2- Pseudoherm kadın : Bilindik kadın özelliklerinde çekiniklik ve cinslerin ikisine de ait hormonal dengesi bulunan , dış genel görünüşü kadın olsa da tarzı tavrı bazı organları erkeksi olan

3-Hermafrodit kadın-erkek : her iki cinsin tum özelliklerini üselik çalışır durumda vücudunda taşıyan, hem penisi hem vajeni olan

4-Pseudoherm erkek: Bilindik erkek özelliklerinde çekiniklik ve her iki cinsin hormonal dengesi bulunan, dış genel görünüşü erkek olsa da tarzı tavrı ve bazı organları da kadınsı olan

5-Erkek: Bilindik erkek ozellikleri olan , bilindik cinsel gelişimdeki testis penis ve sperm organları bulunan ve erkege ait hormonal ağırlıkta olan

Tıbben durum bu iken , aradaki 3 cinsin ruhsal yapılarındaki karmaşayı bir düsünün . Hermafrodit denen çift cinsiyetli insanlardan , adını vermeyeceğim bir kentte 239 kişi kadar şu an var ve yaşıyorlar. Bu genetik bir bozukluğun , bir yöredeki evlilikler sonucu devam etmesinden ibaret. Pseudo kadın ve erkek ile de heryerde karşılaşmak ama anlamamak mümkün .

Bunların ruhen hasta olduklarını bilim düşünmüyor , neticede kendlerine özgü bir cinsellik seçimleri oluyor. Asıl incelenmesi gereken , bu tarz insanlarla bitmeyen bir merakla cinsel ilişki kuranlar ya da kurmaktan zevk alacağını düşünenler . Bunlarda da kişiliklerinde bir herm ya da pseudo durumu olduğu açık ve asıl tehlikeli olan bunlar .

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• güzelmiş lan sdada :D gümüş renkli elbiseli fotosunu çok beğendim dövmesi gözüken :D

0|1
    1|0
  • Travesti homo bunlar kndinizden farklı dye aşağlamak normal değl bnce... Nasl heteroseksuel birtisi böyle bir elbise giydiğinde normsl karşılıyorsanız bir travestinin de giymesini nirmal karşılanması lzm bnce.. Onlar kendilerini yalniş bir vucutdaymiş gibi,o vücutda bir mahkummuş gibi hissediyorlar.. Ztn pisikolojikmen kötüler bir de insanların onlarla dalga geçmesiçpk zor.. Bu yzdn duyarlı olun artk yaa :/ yazık bu insanlara :(

0|1
    0|0
  • tam olarak ne sorduğunu anlamadım fotoğraflar ise normaldir

0|0
    0|0
  • bilemeyızkı arkadeşım ortalık karıştı

0|0
    0|0
  • fiziği güzelmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mantık arama..hormonal bir durum..

ama rahatsız edici buluyorum...benden uzak olsunlar..

0|0
    0|0
  • fitratlari bozulmus cinsel sapkinlik s.et gitsin

1|0
    0|1
  • Travestiler neysede onunla ilişkiye girenler ne ben onu çözemedim..

0|1
    0|0
    • aynen arkadaşım bende anlamıyorum onları

Yükleniyor...