Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaslar baktığım zaman soruların bir çoğu bekaret üstüne.zar üstüne sorulmus sorular. Merak ediyorum siz bekaret hakkında ne düşünüyosunuz yani evleneceğiniz kişi bakire olmassa evlenmem der msiniz? Bana gelince ben her zaman ilklerim çok önemli olduğunu düsünüyorum bu yüzden bence önemli ama afedersiniz elletip,anal iliskiye girip,oral yapan kızların vajinal iliski olmadığı için bakireyim diye ortalarda gezmesi bana saçma geliyor. Bu yüzden bekaretten daha önemli şeyler olduğunu düşünüyorum ya siz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• elletip,anal iliskiye girip , oral yapan kızların vajinal iliski olmadığı için bakireyim diye ortalarda gezmesi bana saçma geliyor. | bu söze kesinlikte katılıyorum . benim için önemli olan bedensel bakirelik değil ruhsal bakireliktir. öyle kızlar tanıdım neler neler yapıyolar ama bakireyim diye geçiniyolar . bakireliğini bozan kızlara ise laf atıyorlar . o kızların belki zarları yerinde duruyo ama ruhları or.spu olmuş .

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Büyük konuşmayım ama bakire olmayan biriyle evlenmem. Ben dinim gereği bakirsem, kendimi eşime saklıyorsam eğer aynı şekilde bir bayanla evlenmek isterim. Bütün ilkleri onda yaşamak isterim.

Ben ahlaken bedenen ruhen bakire birini arıyorum...

1|2
    0|0
  • Ben diyorumki namus bacak arasında degildir..

2|0
    0|0
  • Yok elletmemiş ama bakire kız olsun. yok bakire ama elletmiş kız olsun diye olayı ikiye üçe beşe bölüp parçalamayın. Biz bakire kız istiyoruz diyorsak Herşeyi ile bakire istiyoruz diyoruz. Olayı parçalatıp hedef saptırıp kendinizi temize çıkartmayın yok bozdurdum ama çok sürtürmedim. ulan bozdursan da çok sürtürmesen ne olcak adam zaten hertarafına girmiş çıkmış sürtmiş. Bakire Kız dediğin Herşeyi ile evleneceği adamı bekleyen kızdır. Biz ne istediğimizi biliyoruz ne istemediğimizi de çok iyi biliyoruz o yüzden çok şöyle olsun böyle olsun ile yediğiniz haltları yarım yamalak oldu ama aaa bak ötükilerde böyle ama diyerek laf kalabalığı yapmayın. Sürtürülmüş sürtüksünüz işte bunun azı çoğu olmaz. Biz biliyoruz ne olması gerektiğini ve onu arıyoruz sizde ne iseniz kendiniz gibi birini bulun ona kakalayın kendinizi.

0|0
    0|0
  • soran sen benim yerime herşeyi yazmışsın zaten

1|0
    1|0
  • önemlidir tabi ki.bırak bekareti bir başkasını bile sevmemiş olsun hatta

herkes ilk olmak ister.. ama işte olan olurda vazgeçemeyecek kadar seversen

dünya üstünden geçse o kızın,acıyla da olsa katlanır insan..çünkü yokluğu daha büyük bir acıdır.aşk bir dengesizlik işi aqu :/

0|0
    0|0
  • +5

0|0
    0|0
  • kadının vücudu değil ruhu bakire olmalı..

sevdiğim kadın bakire olmasa da evlenirim...

1|0
    0|0
  • Gerceklik Durumu var İse Durum Vahim Diyorum ..

0|0
    0|0
  • ben bakirim,bakire olmayanı istemem

0|0
    0|0
  • Bence namussuz kız taşlanıp rejm edilmeli...

Namsussuz erkek de 100 kırbaç yemeli (60tane curuldugunda öüyorsun)...

Anal yapmışsa zaten cehennemlik livata haram...

Oral yapmışsa Kur-an okunan ağıza Penis sokmanın fantazisi nedir...

0|0
    0|0
    • bu anlattıklarının adı islamiyet değil kardeşim, şeriat. ve şeriat dediğimiz olgunun günümüzde Kur an a dayanmayıp fıkıh a yani Bir Kuran yorumuna dayanmaktadır yani çoğu yönden şeriat kavramı Kuran ile Oku der Kuran önce sonra ise Yaz. Oku kardeşim al Eline Kuran ı türkçe halini anlamlarıyla detaylı oku şeriat ve Kuran ın ne kadar çatıştığını görürsün

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer erkek o zamana kadar kendini saklamışsa,bunu eşinde sorgulama hakkına sahiptir.Eğer o daldan bu dala atlayıp sonrada evleneceğim kadın bakire olsun istiyorsa umarım karısı her yolu deneyip bir tek vajinal ilişkiye girmemiş ve kızım diye ortalarda dolaşanlardan çıkar ve hakettiğini bulur ikiside

2|0
    0|0
Yükleniyor...