Önemsiz görünen Bakirelik...

Arkadaşlar ben karşımdaki insanlara zarar vermemek adına kendimi evleneceğim insana sakladım. Şu ana kadar herhangi bir karşı cinsten birinin elini bile tutmadım bu sebepten. Şimdi bu sitede bakireliğin önemi yok bacak arasında diil falan gibi saçma sapan sorular görüyorum ya da nasıl kandırırım gibisinden. Şimdi soruyorum benim gibi tek tük de olsa kendini bir şekilde zorlada olsa bu şekilde tutan insanların kendisi gibi bir kızı hak etmeye hakkı yok mu...

Güncellemeler:
Bu arada yaşım 30 yani...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Hakediyorsun kardesim inan bana sen herseyin en guzelini hakediyorsun..

Keske herkez senin gibi dusunse ve olsa.. Ama ne yaziki gel gorki bu devirdekiler kac saniyelik pislik icin genc kizlarimizin hayatini yikiyolar. Heleki bazi kizlar var umursamadan buraya yazmazlarmi bakireligimi verdim su bu anlamiyorum bunlari yani ben bunlara muslumanda diyemiyorumki.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cok haklısn...

2|2
    0|0
  • Evet senin hakkın.Ama neden sen kendini sakladığın için,hak derken kastettiğim de senin gibi düşünen birini bulmak hakkın yani hak ediyorsun.Ama türlü türlü ilişkilere farklı farklı insanlarla girenler sonrada eşim bakire olsun diyen kesim de var onlara umarım her deneyip sadece vajinal ilişkiye girmemiş ve ortada bakireyim diye dolaşan kızlar denk gelir ve hak ettikleri gibi birbirlerini bulurlar.Şu konuda yanılıyorsun bekaret gerçekten iki bacak arasında değil beyinde biter yoksa nelerini nelerini denemişde SÖZDE o iki bacağının arasını denemiş kızlar var.

0|1
    0|0
    • edit:denememiş yazacaktım.

• Sayın gizli kullanıcı şimdi ben ortalam 16-17 yaşından itibare 1 yılda 1 kız arkadaşım olsa idi. tam 15 tane kızın bekaretini almış olsa idim. Sen kendini kocana saklmış bir bakire olsaydın bana bunları bile bile varırmıydın ?

• arkadaş merak etme sana iyisi denk gelir rahat ol sen üstelik yok türkiyenin yarısınıdan çoğu bakire değilmiş diyorlar bende hadi oradan diyorum 10 arkadaşım varsa 1 değil o da hata yaptığını düşünüyor bunlar desin dursun burda

2|2
    0|0
    • ayak yapıyolar bu devirde bakire kız bulmak zor deyip kendilerini yamıycak adam arıyo gahpeler

• aynen nerde zor 2 3 tanesine denk gelmişler diğerlerinede aynı diyorlar neyse herkes dengini bulur nasılasa :)

• evet hakkın...

+5

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Helal olsun usta! Haklısın, senin hakkın var :D

Genelde zevişip zevişip bakire kız isteyen erkeklere laf atıyorlar. Ama zevişmemiş bir erkek zevişmemiş bir kızı hak eder elbet. Bence.

2|1
    0|0
  • la vücut üremeye programlanmıştır 12 yaşından sonra seks de seks diye bağırır

sen yok kendimi saklıyorum falan diye turşu muamelesi yap.

sen kendine ihanet ediyorsun dostum

kendini eşine saklarsın sonra evlenirsiniz cinsel uyumsuzluk yaşar 6 ayda boşanırsınız.

bravo 30 yılı 6 ay için harcayanlara :D

0|0
    0|0
  • var tabi dostummm

0|0
    0|0
  • tüm hepsi kaşarlıklarını meşru kılma adına söylediği zırva

halbuki güneş balçıkla sıvanmaz...

0|0
    1|0
Yükleniyor...