Daha çok tangası olduğunun bana söyleyen kızın amacı

Bir dönem benimle gece geçirmek için yanıma gelen bir kız vardı o gece bakire olduğundan onu bozmadım beni aylardır sevyordu ben çok sevmiyorfum aradan aylar geçti onu aradım faceden buldum neyse konuştuk bana o geceyi felan sordu bende gaza geldim tabi biraz bahsettim felan tanga giymiştin dedim şimdi daha fazla tamgam var dedi şaştım tabi neyse şimdi biriyle defalarca yattığını felan söyledi öylesinede kültürlü bir kız bu amacı ne olabilir bu edebsiz arkadaşın :)

Ben bunu sevmediğim için acaba şimdi intikam mı alıyor minik aklınca ?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• İntikamlık durum yok. Böyle yapınca seni elde mi edecek sanki? Sen etkilendin mi yani ondan

0|0
    0|0
    • nasıl yani saçmalık değil mi onun ilişkisinden neden bahsediyor bana

• umarım zevk almışsındır felan dedim zaten takmıyorum açıkcası ama büyük bir edepsizlik bu benle seviş onla yat vay arkadaş :) gel bide gözüme sok :) iyk

• ruspu:D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini kucuk dusurmus seni ezmeye calisirken.

0|0
    0|0
  • oha kıza bak

0|0
    0|0
    • Şu an çoğunluk böyle gardaaşım. Kızlar elleyip bırakıyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• Eskiden kelebek koleksiyonu ya da cocukluk resimleri albumleri bahane edilirdi bu işlerde. Şimdilerde suç aleti direk tanga koleksiyonu olmuş :)

Ne şimdi ne daha önce onu bozabileceğini düşünme , zira konuda kız çağ atlamış , biraz balık avlıyor, durum bu . ..

0|0
    0|0
  • Cift kasarli olmus o artik minik aklinca kapiyi sana uzatmis acmayinca acicaklara gitmis simdi kapi acilmiyormus gitte bir el at =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...