Size enteresan bir sey anlatacağım

Arkadaşım okumak için amerikaya yerleşti yaşı 20, orada çıktığı erkekler bu kızın bakire olduğunu öğrenince onunla yatmak istemiyorlarmış, psikolojik problemleri ya da akıldan zoru olabileceğni doktora görünmesini söyleyen bile olmuş, arkadaşım da buna çözüm olarak bekaretini kendisi bozmuş,şu an kimse anormal gözüyle bakmıyor diyor, çok ilginç ya türkiyede olsa 180 derece tars tepki yaratırdı, dünya bu kadar küçükken görüşler neden bu kadar farklı sizce?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dediğine kızlar inanmayacaklar ama evet anlattıkların doğru. Yabancı ülkelerde kızlar bakire ise onlara ucube gözüyle bakılır dışlanırlar. Çünkü onlarda bekaret kavramı yoktur. Hepsi iyi bilir ki o zar kendilerini kocalarına saklamak için oluşmamıştır. Bu nedenle 14-15 yaşında bile bakire olan kızlar bunu yapma derdine düşerler. O zarın asıl görevi doğumdan itibaren büyüyene kadar dışkı ve idrardan bakterilerin vajina yoluyla içeriye oradan da iç organlara ulaşıp enfeksiyonla ölümlere sebep olmasın diye oluşmuştur. Bizim toplumumuzda kendini kocana saklama olarak adlandırılmakta ve zar varsa namuslu yoksa o*ospu denilmekte. Peki zar durduğu halde anal oral yutma yapmış kişi ne oluyor bu durumda onun yorumunu da size bırakıyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yanılıyorsun. bilakis. avrupada amerikada bile bekarete önem veriyorlar. Sitede yabancı arkadaşlar da isterseniz sorun.

4|0
    1|1
  • Burada yigidin harman oldu yerden gelen yigit kişilere öptürmez elin sünnetsizi için kendininki parçalar çoh çoh ayıp cık cık cık yadırgadım psikolojik deli

1|1
    0|0
  • hiç film filandamı izlemedi (18 years old virgin) bu filmde tam o olayları anlatıyo. yurt dışında olay öyle. | türkiyede 20 yaşında milli olmamış erkeklere lan sen erkekmisin milli olamadın filan deniyor orda kadın erkek eşit olduğu için durum aynı oluyor . - bakire veya bakir olanlarla yatmamalarının sebebi ise şu . mesela canın masaj yaptırmak istiyor daha önce hiç masaj yapmamış birinemi yaptırmak istersin yoksa masaj konusunda ustalajmış birinemi masaj yaptırmak istersin.

0|0
    0|0
  • abd de kızlar teklif ediyo ondandır:D

neyse bir ara uğrucam oralara empire state nin oralar güzelmiş diolar

0|0
    0|0
  • Rusyada 16 yaş ve sonrasında bakire kızı olmak bir baba için utanç kaynağı

1|0
    0|0
  • "Yatmak istemiyorlarmış" ? "Şu an kimse anormal gözüyle bakmıyor" ?

İyi yapmış helal olsun.

0|0
    0|0
  • Bakiriyet her yerde önemli mi saniyorsunuz avrupa avrupa denilen bu iste rahat insanlar 0 sıkınti

Cool =)

0|0
    0|0
  • kültürel fark...

dünyanın aynı olmasını bekleme...

0|0
    0|0
  • kültür meselesi yetişme namus ve benzeri kavramlar

0|0
    0|0
  • ben sana söylemiyorum alınacak bir durum yok, ben zaten öyle kızlardan hoşlanıyorum istediğimi aldıktan sonra mesele yok. ama evlenirsem bakire olması gerekir.

kısmet bu işler tabii. bununla ilgili yaşanmış acı bir hikaye var yakında yazılar kısmında paylaşacağım.

0|0
    8|1
    • Istedigimi aldiktan sonra ne demek yahu sen bakir degilsin bakireyle vlenmek mi istiyorsun bir de adaletine sicayim yahu :)

• erkek bakir olmak zorunda değil ki, sen tecrübesiz olsun diyen bir kız gördün mü erkekler için ben görmedim :)

• sen inandın mı kendisini bozduğuna tüh yazık sana.

o çoktan bozdurdu ve gurur meselesinden dolayı yalan uydurdu

18 24 biraz büyüyünce olgunlaşınca güzel kararlar verirsiniz. kız arkadaşın bozdurduysa o onunla bununla üşer kalkarzaten

ne farkınız kaldı kaşar kızlardan?

1|1
    3|0
    • Elestirilerini kendine sakla en adi kasar olsam da bu seni pek ilgilendirmez acikcasi

• la yazarken bari yazım şeklini değiştirde kim olduğun anlaşılmasın :DD

• Kız çok atmış kesin bozulmuştur bakireliği böyle bir yalan atmıştır

0|0
    0|0
  • amerika ora bende gitmiştim bir ara oraya bakire kız çok az var olsa bile bakireyim demez çünkü orda zina falan çok yaygın bide bekaretini niye bozmuş salakmı bu kzı ?

0|0
    0|0
  • Kültür farkı dıe bırsey var bunuda bılmıyorsan bıse dıyemem sen muslumansın senın esın dısında baskasıyla yatman yasak zına yasak ama onlarda zına yapma dıe bıse yok Ukraynada 13-14 yasında kızlıkları bozulur onlarda ders olarak sexs dersı bıle var hersey kültür farkı bu arada dunya kucuk degıl sadece küçük die kendını kandırırsın

0|0
    0|0
    • Dile alakasi yok onlarda da yasak bu

• Canim benim yaz googleye bakalim hiristiyanlikta evlilik oncesi cinsel iliski diye arat ayetlere bak bakalim incildeki kim bos bos salliyor anlarsin

• Tmm canm benm haklısın

• sen de Amerika'ya yerleşmeyi düşünmeye başlamışsındır artık.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bekaret her yerde önemli diye biliyodum

0|1
    1|1
  • pek inandırıcı gelmedi valla

2|1
    1|1
Yükleniyor...