Bakire değilim evleneceğim adamı nasıl kandırabilirim?

Bakire değilim evleneceğim adamı nasıl kandırabilirim?

0|2
9|37

En İyi Kız Görüşü

• adetliyken beraber ol. kimse kusura bakmasın karşısındaki kızı bekaretten ibaret gören erkek kandırılmayı hak etmiştir. elinden geleni ardına koma bacım

25|5
    10|44
    • kendini bakir koruyabilen erkeğin doğal hakkıdır bakire kız, kızlığını verme cesareti olan kız bunu da çıkıp açık açık söyleme cesareti olsun yoksa*sin gitsin onun gibi bir erkekle evlensin. herkesi sizin gibi azgın eli donunda yazıyor sanmayın burası Türkiye daha Avrupa olamadık, özlüyorsanız havalanları sınır kapıları açık

• Cevaplayan karaktersizlikte master yapmış arkadaşlar bence hiç uğraşmayın. "Nasıl kandırabilirim" nasıl bir cevaptır yahu? Karşısındaki erkek bakir ve karşısındakini de öyle isterse de cevabın bu mu olacak? Zar örüntüsü diyorsun, eline diline ve beline sahip çıkamıyor ardından erkekleri duygusuz bir fckbuddy olarak gösteriyorsun.

Cümle alemin üstünden geçmesi müstehaktır, çekeceksin! -1

• herkes dünyaya kendi gözlüğünden bakar. cinellik algın sağlıksız olduğu için bunu yapanları da tü kaka diye etiketliyorsun. cinsellik dünyadaki en doğal şeydir. senin ve benim var oluş sebebimizdir. bir bayanın cinselliği yaşamış olmasını ayıp karşılayıp onu reddeden bir zihniyet yalanı hak eder demek istediğim bu sadece. cümle alemin üstümden geçtiği de yok ayrıca. ben istersem yaparım istemezsem yapmam bu kadar basit. cinselliği erkeğin hakkı olarak gören zihniyettir ki sana bunları söyletiyor

Erkekler Ne Diyor 37

• Böyle soruya böyle cevap vereyim. Kansızlık parayla değil ya.

Benimle de birlikte ol seni ameliyat ettireyim hadi buyur.

8|4
    0|1
  • Sen adamı kandıracağını düşüneceğine seni seven bekarete önem vermeyen birini bulmayı denesen daha iyi olmaz mı?

4|4
    1|0
  • Profesyönel o*sun... Herkesin sana vermek istediği cevap.

6|5
    3|0
  • İnşallah olayın gerçek yüzünü anlarda sana tekmeyi basıp ailenin evine yollar rezil eder.

Erkeklerde bu işlere takmayan takanların zaten umrun da olmazda oda folloş oda folloş nede olsa ne takacak. Takanlarda uyanık olsun bu karı milleti çok çakal. Zaten kızken saf oluyorlar karı olunca götü aman gözü açıyorlar. Ninem hep der kız aklı kaz aklı karı aklı şeytan aklı.

Şeytanlarda kendinizi sakının.

5|4
    5|0
  • cocugun oldumu onun yüzüne nasıl bakacan onu nasıl kandıracan bide burdan düşün :) at kendini köprüden be ugrastırma bizi

4|4
    2|0
  • madem yedin haltı o zaman git senin gibi haltı yemiş birini evlen bırak bu masum ayaklarını.

3|6
    2|0
  • Bekarete önem veren erkekle evlenme, niye geri kafalı adam bulup kandırma peşindesiniz, modern adam ile evlen sende

3|4
    1|5
  • Bakir biriyle evlenme bari çocuğa yazık olur

4|3
    0|0
  • Öle bir şerefsizlik yapmasaydın bu durumda kalmazdın ?

4|6
    1|2
  • haltı yemeden önce düşünecektin

3|6
    1|0
  • evleneceğin adamı kandırmana gerek yok açık yaraya kurt düşmezmiş sende açık olacaksın sonra o yalan bir gün senin başına bela olur

0|2
    1|0
  • Hani derler ya namus 2 bacak arasında değil diye mesele bakirelik bakirlik değil olur veya olmaz vs vs.mesele insan beyninin folloşlaşmaması insan beyni folloşlaşırsa bu şerefinede yansır yoksa olay sadece 150 gramdan ibaret değil 2 damla kandan ibaret değil

0|1
    0|0
  • Böyle bir yalandan sonra hayatın boyunca onun yüzüne nasıl bakacaksın

2|3
    1|0
  • yalan oldunu öğrenip seni sokağa atarsa kapım açık

5|3
    1|3
  • Neden bakire değilsin önce onu söyler misin?

2|3
    3|0
  • Karşına kandırmayacağın, bakireliğe değilde insanlığa önem veren bir erkek çıksın bence... Benim gibi düşünen bir sürü erkek var etrafta...

2|1
    0|1
  • kandırma baştan söyle evlenirse evlenir zaten sonra ömür boyu o vicdan azabıyla yaşayabilirmisn bilmem

1|2
    1|0
  • kandırmak yerine dürüstçe söyle

3|2
    1|0
  • allah belanı senin eğer ii bilene düşersen kandıramazsın

3|4
    3|2
  • sen asıl kendini nasıl kandıracağını düşün... bekaret inan bana yalanından daha az değerli. bekaretini birgün nasılsa kaybedeceksin ama yalancılık sana yapışacak bir ömür. üzgünüm...

1|2
    1|0
  • bence bu yollara başvurma zaten şahıs seni seviyorsa buna takılmamalı takılıyorsa uzak dur bence sevgi bazen yeterli olmaz saygı yoksa inan mutlu olamazsın bunu takan biriyle sen mutlu olmazsın

1|1
    3|1
    • Seviyorsa takılmamalı mı? Evet canım seviyor ve onun başka bir erkekle olduğunu kabullenecek öyle mi? Sevgi anlayışın bu kadar mı?

• sevgi anlayışı arkadaş ruh tur bakışlarıdır dokunduğunda ürpermektir boktan bir deri parçası değildir yapılan hataları göz ardı etmiyeceksen ne anlamı kaldı sevgi mi tabu mu olay ayrıca vardır ya en günahsız olan ilk taşı atsın

• Doğruyu söylemek en güzeli bence ama yok yalanla dolanla halledecem diyorsan adet günü o kişiyle ilişkiye gir %90 kan gelir ve ben seninim artık dersin .

2|1
    4|3
  • onu değil kendini kandıracaksın ne yaparsan yap o yalanla yaşacaksın...

1|0
    1|1
  • onun yerine bunu dert etmeyecek ve gerçekten sevdiğin, dürüst olup omzunda ağlayabileceğin biri ile evlen. adamın da başını yakma.

1|0
    1|1
  • kandırma dürüst ol

1|1
    1|0
  • bence her şeyi anlatmayı dene...

en azından kaybetsen de dürüstlükten kazanmış olursun..

0|1
    1|0
  • bu kızlık zarı başa bela ha

2|0
    1|1
  • oda bakir mi bir sor önce...

0|0
    0|0
  • Kizi o* bellediniz be... biz bakirmiyizde bakire kiz bekliyoruz adaletli olun git evlencegin gun diktir dikimi yapiliyor

4|0
    7|7
  • zarı diktir.. çok klasik değilmi ?

1|0
    2|2
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 8

• neden kandırıyosunki anlat herşeyi açık açık zaten seviyosa seni her halinle kabullenir yalanla iş yürümez

3|6
    0|0
    • kesinlikle senin gibi düşünüyorum ama aklını bekarete takmış erkekler de her türlü kandırılmayı hatta boynuzlanmayı hak ediyorlar

• yani sende haklısın bissürü kızla yatıp kalkmış adam bakire birini istiyo ama yalanlada iş yürümez o yalan er geç ortaya çıkar daha kötü şeyler olur adam zaten seviyosa kabullenir bitane fıkra okumuştm kız bakire değilmiş bir arkadaşıda kırmızı mürekkep dök demiş kızda mürekkepleri karıştırmış adamda salakmış vay bee bırak kızlığı bozmayı tüm organlarını bozmuşum demiş :)

• Diktir qnq kesin çözüm.

1|0
    1|1
  • kandırma sonradan daha kötü olur dürüstce söyle

1|2
    0|0
  • Neden dürüst olmayı tercih etmiyorsun

1|1
    0|0
  • bu nasıl bır sorudur ya be ne karaktersızlıktır.. En ıyı cevap sectıgın kısıyıde katıyorum cevap verırken bır erkegın hakkıdır bakıre kız ıstemesı baskasının yatagından cıkanı ıstememesı gıbı bır hakkı var.. Bu kadar kucumseyın zinayı yazıktır gunahtır bu genişlik ne... Sız ancak kendınızı kandırırsınız yazıklar olsun ya nefsıne hakım olama gıt yat elın adamıyla sonrada sevgıden one gecerırse hakkeder yalan soyle dıyosun... Tabıkı ustun tutacak yarın cocugunun annesı olacak kadının tertemız olmasını ıstemesı onun hakkı ve bıraz allah tan korkuyorsan bunu ona soylersın kabul ederse bıze laf dusmez etmesse zaten adamdır adamlarda boyle seyı kabul etmez yol alırsın yaptıgın pislıkle...@@@@@@

3|5
    3|0
    • adetliyken yapcam

• herkes yapıyor ama.sanki ben yalan söylücem tek

• nasıl biliyosan öyle yap ya eger gerçekten seni haketmeyecek biri ise zaten rabbim nasip etmez... sorun yok !

• Git diktir. Sanki adam bakir mi de sende bakirelik arasin.eger ki ariyorsa kandirilmaya mahkumdur

8|0
    6|15
    • Aha bu da ayrı bir ...

• Ne eksiliyorsilunuz p*cler hepiniz yataga kari stma pesindesiniz.bakire kiz ararsiniz.insallh diktirmisler denk gelir sizin gibilerine

• verilen cevaplara bak... beyinsiz yemin ediyorum bunların hepsi. iki gün sonra bakire olup yatmayı kalkmayı bilmeyen biriyle evlenip sonra karım beni tatmin etmiyor diyerek milletin karısına kızına sulanan tipler olacaklar hepsi... allahın açları

18|3
    4|15
    • her kelimesine katılıyorum +1

• Allahın Doymşu

• en acısı da bayanların erkeklerin cinsellik algısı üzerinden kendilerine değer biçmeleri. kimse da kalkıp demiyor ki yahu yıllarca kadınlığımı bastırdım bir zar yüzünden kişiliğim oluşmadı.

• adetliyken diyelimki beraber oldunuz eee bu adam o kadarmi salak sence?sonucta senin vajinan zaten kafam kadar olmustur digeriyle yata yata ve erkek arkadasinda senden önce cinsel iliskiler yasadiysa zaten anlar ve o zamanda boku tam yersin bence sen nasil kandirabilirim diye care ariycagina gec adamin karsisina adam gibi yüreklice anlat inan bana vajinandan önce ruhunun bakireligini kanitlamis olsursun

7|13
    2|0
    • Vijana 25 cesitten olusur jinekoloklar bile ilk muaynede anlamazken o adam müvetcin mi anlicak yapma yaa

• Duzgun konus cahilsen bilmem net elinin altinda arastir o zaman sonra konus

• zuhaaa kafam kadar:)))))))

Yükleniyor...