Eşiniz sizi kendi hemcinsiyle aldattı diyelim

eve geldiniz içerden garip sesler geliyodu, yatak odasına doğru ilerlediniz, kapıyı açtınız ve eşinizi hemcinsiyle erotik bir vaziyette yakaladınız, ne yaparsınız sizde onlara mı katılırsınız, yoksa sinirlenirmisiniz

ben önce diğer kızı kontrol ederim travesti çıkabilir, değilse ben de katılırım

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• "Enee benim bey artık pert oldu :(" der ikisinin de bir taraflarını kopartırım o yatakta.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• karşı cinsten iyidir.

0|0
    0|0
  • bicmi,llahirrahmanırrahım bu nasl soru :D kocam benı aldattı:D kiminle mehmetle :DD

0|1
    0|0
  • kadın yoksa sorun yok adam yeni heyecan arıyor demekki der salona geçer bir sigara yakar beklerdim

1|1
    0|0
  • aralarına katılmak isterim

0|0
    0|0
  • eşine boyle bir şey yapsınlar senden otur onları izle ozman ya da sende katıl bakam

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Arasına katılmak o kadar kolay değil. Eşiniz biseksüel olabilir ama birlikte olduğu kişi sadece kadınlardan ya da erkeklerden hoşlanan biri olabilir. Teklifiniz değerlendirilmeden dışlanabilirsiniz. O sebepten mütevellit bu her halukarda aldatılmak ve boynuzu yiyip köşeye çekilmek demektir. He ola ki aralarına katılabiliyoruz o durumda eşimin/sevgilimin arkadaşıyla ilgilenirim sadece ki sevgilim yaptığı hatayı anlasın :)

0|0
    0|0
    • ulan ne yüzsüzler var hem karımla aldatacak hemde beni istemeyecek, bende ona fazla dokunmam o zaman

• Tecavüz fantezisi yaparsın işte o zaman panpa.

• iyi fikir, garanti olur :)

• ikisinin de kafasını kırarım

0|0
    0|0
  • hadi lann ne anca karektersiz biri geçipte onlara katılır

0|0
    0|0
  • mide meselesi :/

0|0
    0|0
  • ne fantezileriniz varmiş haci...:D

0|0