Eşime bir anlık kızgınlıkla travesti dedim benden ayrılcak yardım edin

eşimle tartıştık beni okadar feci sinirlendirdi ki ona travesti dedim. sonra donup kaldı. bu kadar düşeceğini düşünmemiştim buraya kadarmış dedi. evden gitti hala ses yok. arasam mı sizce?

Güncellemeler:
aradım açamadı gene aradım noldu şimdi de müşteri mi buldun dedi napıcam ben ya

0|0
1532

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• keşke demeseydiniz...

mevlana hazretleri susmakla alakalı buyuruyorlarki:

Kalbin edebi sükûttur. Susan kurtulur. Güzellik dilin altinda gizlidir.

Sükût, incelik, edep ve zarafet insani her gittigi yerde sultan yapar..

bunu düstur edinirseniz tüm hayatınz boyunca mutlulu olursunuz:)

eşinize öyle hakaret etmenzi içni nasıl bir sebep olablir?sapıklık noktasındaki fantazilerimi yaşıyorsunuz yoksa? neyse kimseyi ililendirmez olaya birde güzel tarafından yaklaşmakta da fayda olablir.

Bazen uzaklasmak gerekir, yakinlasmak için..

Bazen hatirlamak gerekir, hatirlanmak için..

Bazen aglamak gerekir, açilmak için..

Bazen anmak gerekir, anilmak için..

Bazen de susmak gerekir, duymak için..

Sems-i Tebrizi (k.s)

buyuruyor şems hazretleri belki bu kısa ayrılık biribirine olan özlemi sevgiyi körükler,siz önce pişmanmısınız ona karar verin ve bunu yaşadığınızı hissettirp özür dielyin eninde sornudna gerei gelecektir ama unutmayınki kalp kristalse kırılan bir kristal eskisi gibi olmaz onu tamir edecek kişi yine sizsiniz.yani geri geldiğinde eşinizin bir sürede olsa soğuk olmasından şikayet etmeyin onu geri kazanmaya çalışın.

0|0
    0|0
  • mahkeme de kulanırsa işin bitik!

0|1
    0|0
  • Travesti olmadıgını anlayınca, geri donecektir. Bosver takma kafana :) Sadece kısa ve net bir ozur mesajı cekmen yeterli. Hatta sadece ozur dilerim yaz gonder. Fazla da uzatma hic bir konuyu. Aksam da kendini affettirirsin eve gelince ;) Ona supriz birseyler yap. Erkeklerin gönlünü kazanmak kolaydır ;)

0|0
    0|0
  • ahaha :D alem miş seninkide evet parasıda iyi deseydin :D ya deki bir an kızgınlıkla söyledim uzatma özür dilerim de var mı böyle bir mantıksızlık ya çocukmusunuz siz :D

0|0
    0|0
  • mesaj at . sen ayrilmak istiyosunda mana ariyomussun de. . dahada mesaj atma.

de karakdesim nasil bir adam da karisina musterimi buldun demek ne demek.

0|0
    0|0
  • adam bir erkeğin yapması gerekeni yapmiş evi terketmiş seni evden atmamiş ya da senin gitmeni beklememiş hak etmişsin

0|1
    0|0
  • Yuuhh kavga cinayet sebebi :) Şaka bir tarafa umarım büyümez. Bi aramayı denesene gönlünü al mesela ;)

0|0
    0|0
  • yuh yani, adama dediğin lafa bak. büyük ihtimalle döner ama seni affeder mi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bilmem ne yaparım böyle evliliğe bir söze boşanacak ise ohoo

0|0
    0|0
  • Yardım istediğine göre bitmesini istemiyorsun o halde. Peki burda bizden yardım isteyerek geçireceğin vakti eşini arayarak ikna etmeye çalışman daha mantıklı değil mi? Hala ne duruyorsun ara ve özür dile.

0|0
    0|0
  • ata tabi. ozur dile. ama o soze o kadar kizcak ne var canım.

0|0
    0|0
  • ula insan öküz der salak der bişe derde erkek adama travesti dermi , ne travestiliğin gördün adamın ben olsam bende gelmem tokat yemediğine dua et :D

0|0
    0|0
  • işin zor seninle barışsa bile bir ömür bu lafını senin kafana çakıcaktır

0|0
    0|0
  • 40 yıl düşünsem travesti sözü aklıma gelmez. Ondan özür dileyeceksin. Bekleyeceksin.

0|1
    0|0
  • ''Benim senin müşterin, seni özledim'' deseydin.

1|0
    0|0
  • sdama travesti denirmi kardesim naptin sen

0|0
    0|0
  • Çok kötü kırmışsın adamı. Hiç öyle denir mi. Ne çekiyorsanız aha bu çeneniz yüzünden çekiyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Eşin gerçekten travesti mi?Ara tabiki gönlünü almaya çalış,özür dile.

0|0
    0|0
  • haketmissin erkeğin gururuyla oynanmaz

0|0
    0|0
  • sen haketmissin kusura bakma ama.travesti ne alaka kardeşim.şühpe duymaya başladım kocan hakkında

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 15

• O ne demek ya, ne kadar kızarsan kız insan eşine hakaret eder mi? Barışsa bile o söz hep içinde kalır donup kalması her şeyi anlatmış zaten

1|0
    0|0
  • yok yani o tartışma anında travesti nasıl geldi aklına :o gelir m.etme ara hemen

0|1
    0|0
  • Ben sevgilime gay misin demiştim bir kere sinirlendiğimde bütün gün erkek arkadaşlarıyla olduğu için. O bile kızmadı böyle. Kaldı ki siz evlisiniz. Her şeye böyle alınıp çekip gidicekse senin işin yaş. Tamam kızsın alınsın belki de gitmek ne yani.

0|0
    0|0
  • :( Dur bir sakin ol.. özür dile mesaj at. sevdiğini söyle

0|0
    0|0
  • ben de sinirlenince ne dediğimi bilmiyorum iyi ki eşimle evliyim yoksa benim söylediklerimi çekecek bir erkek, yeryüzünde bir tane daha yoktur.söylememek lazım fakat ağzından çıkmış bir kere, yapacak bir şey yok özür dilemek ve güzel jestler hazırlamak dışında.eşini aradığında sana espirili cevap verdiğine göre bir şeycik olmaz merak etme.akşam nasılsa eve gelir sen de biliyorsundur artık gönlünü almayı

0|1
    0|0
  • niye öyle bişey söyledin ki? ne kadar çok kızsam da aklıma bile gelmez onu söylemek?

0|0
    0|0
  • o ne biçim bir laf yaa... saygıyı bozmuşsun sen kusura bakma ama

0|1
    0|0
  • ya bir de adam o tiplere benziyosa var ya, yani yarası varsa offf naptın gardaşşş :/

0|1
    0|0
  • Travesti nerden geldi aklına :D Neyse bir özür dile, gelir muhtemelen .

0|0
    0|0
  • işte o yüzden her zaman derim tartışırken özellikle sevdiğimiz insanla ölçülü olmak gerek.

0|0
    0|0
  • Söyleyecek başka bir şey bulamadın mı adama travesti dedin yahu :) Neyse barışırsınız ara adamı..

0|0
    0|0
  • Gizli sende yani...

Daha da konuşmaz o adam seninle

0|0
    0|0
  • Çok incinmiş belli:/

0|0
    0|0
  • Ne kadar sınırlenırsem sınırleneyım neysekı su cenemın olcusunu bılıyorum. Senınkı yıne ıyı ınsanmıs evden gıtmıs sadece.. Ben kocama travestı desem su an ya komada ya mezardaydım. Iyı cesaret varmıs sende! saygısızlıkta cabası tabi. Sınırlıyken soz soyleme dıye boşa dememiş buyuklerımız. Sonrası boyle pısmanlıklar. Adam haklı cok haklı hemde. Sen bı sekılde ozur dıle gonlunu al yazık gunah

0|0
    0|0
  • Yuha ağır kaçmış abla, arasana..

0|0
    0|0
Yükleniyor...