Kadınlar, bekarken veya evlenince eşleriyle p*rno izler mi?

Soru 643654 P*rno sitesi tavsiyesi isteyen bir soru üzerine, bunu merak ettim. P*rno kadını nesneleştirir. Bir kadını p*rno izlerken düşünemiyorum. Kadınlar, bizlere göre daha duygusaldır bence, bu yüzden bir kadını p*rno izlerken düşünemiyorum. İsteyen istediğini izleyebilir, bu konuda herkes eşit, buna lafım yok, sadece garip geldi ve merak ettim. Buyursunlar...

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Izliyorum ve seviyorum, benim icin o filmin icindeki kizlar ve erkekler sadece bir figur hatta acik acik nesne baska bir sey degil.

0|2
    0|1
    • Peki bir yandan cinselliği ateşlerken, bir yandan öldürmüyor mu sence?

Bence saman alevi gibi, bir süre tutuşuyor, ve sonrasında aslında seni, beni, onu, bunu, kısaca izleyenleri cinselliğe yabancılaştırıyor. Orada izlediklerini gerçek hayatta bulamayınca, hüsrana uğruyorsun. En azından bir süre, ben bu şekilde deneyimledim. Sen ne dersin?

• Son derece rahatim

• Tamam o zaman sorun yok, sinirlendin sandım.

Kızlar Ne Diyor 7

• onlarında canı var.

0|2
    0|0
    • Ben yok demiyorum ki. Lisedeyken; sınıfa, çantanın derinliklerinde p*rno dergi getirirdik, kızlar da bizimle birlikte bakardı. O aklıma geldi şimdi... :)

• ama kocamla birlikte izlemem. kıskanırım :D

• Kadınların bu duygusal taraflarını çözemedim bir türlü. Siz kadınlar, başından sonuna kadar gizemlisiniz... :)

• ne bekarken ne de evlenince hiçbir şekilde izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum

1|5
    1|2
  • P*rno izleyenler duygusal olmuyor diye bir şart mı var?

1|2
    0|0
  • bence eşle beraber izlemek çok zevkli olur heralde

0|2
    0|2
    • bence garip. düşünsene kocanla beraber izliyosun . filmde alettto ocean. rachel roxx var kıskanmazmısın. aynısı koca içinde geçerli erkek p*rnocuları tanımam ama penisi kocanınkinden uzunsa eminim oda kıskanır.

• o kesin kıskanır da ben kıskanmam heralde

• isterse izler duygusallıkla alakalı bir durum değil

komik olmayanlar da komedi izlesine varır senin dediğin

0|2
    0|0
  • isteyen izler bence erkeklerde normal kadinlarda neden anormal sonuc ayni amac ayni

0|2
    0|0
    • Bunların aynısı soru detayımda var, eğer okursan... Teşekkür ederim. :)

• Elalemin nasıl şaptığını izlemek çok mantıksız ve iğrenç zaten. Kendini çek onu izle anasını satim

1|3
    0|5
    • haklısın daha iyi elinkine göre. bir de şu açıdan bakmalı eşine başkasının şeyini gösteriyorsun. ha gerçek ha film. sakat iş. en iyisi kendini çek seyret.

Erkekler Ne Diyor 8

• kadını erkeği yok. aslında hiç kimsenin seyretmemesi gerek. özellikle yabancı filmler insani değil. ve hepsi görsel dir. millet denemeye kalkıyor.

filmlerin orijinalinde başta uyarı yazısı olur. "BU FİLM EĞLENCE AMAÇLI YETİŞKİNLER İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. BURADAKİ HİÇ BİR ŞEYİ UYGULAMANIZI SAĞLIK AÇISINDAN ÖNERMİYORUZ. TEK EŞLİLİĞİ TERCİH EDİN..." gibi uyarı yazısı olur. tabi ingilizce olunca kimse okumuyor. sonrada rezaletler yaşanıyor.

bir de insanların ahlak yapısını sağlıklı cinsellik anlayışını bozuyor.

0|3
    0|0
  • Şu mevzuları kadın - erkek diye kategorileştirmeden, "insan" sıfatı ile bakmaya başladığınız zaman, birbirinizi çok daha iyi anlayacaksınız. Şekil A da görüldüğü üzere 35 yaşına gelmiş bir insan bile bunu yapıyorsa, çoluk çocuk ne yapar ?

Kadını da izler erkeği de izler, hoşuna gitmeyen de izlemez.

İnsanları nesneleştirme düşüncesinde olanlar utansın.

1|1
    0|0
    • Soru detayını okursan, ben de aynı şeyleri söylüyorum. Teşekkür ederim.

• kendi mahreminden başka bir mahrem dinen yasak ve haramdır. izleyenlere şaşıyorum hangi dine hizmet ediyorlar. ister beni eleştirin ister laf atın ama DİNEN HARAM VE GÜNAHTIR eşinden başkası.ne yapacaksan eşinle yap ve eşini izle yabancıyı değil...

3|1
    0|0
  • bence çok doğal bir fantezi oda zaten bir p*rno konusudur . erkek odasında p*rno izler masturbasyon yapar . kadın kapıdan erkeği izler ve oda masturbasyona başlar sonra erkekte kadını farkeder birlikte izlerler ve sonrasında yatağa geçerler . fatezi yani bğenip beğenmemek sizin elinizde ama saygı duymanız gerekir .

0|1
    0|0
  • ben uzun zamandır p*rno izlemiyorum benim dışımdaki insanların yapmış olduğu seks benzeri şey pek fazla keyif vermiyor, isteyen izleyebilir kimseye de izlediği için bir yargıda bulunmam. zevk meselesi.

0|1
    0|0
  • bana belli etmeden izleyebilir .beraber izlemek istersede sadece bir defa yaparım .farklı olur diye .eşimin ne hissedeceğini anlamak ve anlamaya çalışmak farklı olurdu .ne diyim .denenebilir .

0|1
    1|0
  • kıskanma duygularını kaybetmiş olanlar izler, bir taraf kadının vücuduna öbür taraf erkeğin bilmem nesine iç geçirirler sonrada aman n'olcak fantezi arıyoz doğal bişey diyede savunmalarını yaparlar.

0|1
    0|0
  • izleyebilirler fantazi boyutu olayı nereye götürür bilinmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...