Daha önce lezbiyen gibiydim ama şimdi neden böyle?

Arkadaşlar daha önceden Hiçbir erkeği yakışıklı bulmazdım Ian S.den tutun Justin T.ye kadar ama nedense birçok kadını güzel bulup hoşuma giderlerdi. Kadınlarım göğüslerini kalçalarını beğenirdim. Ama nedense son 2-3 aydır erkeklere ilgi duymaya başladım Ian S. vb erkekler ilgimi çekmeye başladı eskiden 5-6 çıkma teklifini reddederken şimdi birinden hoşlanıyorum. 1-Önceden lezbiyen miydim? 2- Lezbiyensem normale dönme durumu var mı? Lütfen 2 soruyuda cevaplayın.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• aslında daha önce ayarın bozulmuş. 2 ay önce de birisi senin reset tuşuna basmış. fabrika ayarlarına dönmüşsün.

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• zamanla insanlar değişebilirde ergenlıkte lez olun buyunce normele donebilin ama doğustan oldun mu zordur hayatı istediğin gibi yasamalısın tabıkı

0|0
    0|0
  • Önceden cinsel kimliğinin olgunlaşması gerekiyodu

şuan tamamlamışsın evrimini ve gerçek bir kadın olmuşsun

1-önceden lez değldin

2-herşeyi değiştiren kendi iradendir

S. kim ya çıkaramadım:D

0|0
    1|1
  • homo mu olmak istiyosun yoksa hetoromu ona karar ver önce sen . sonra hangisini olmak istiyosan onu ol .

0|0
    0|0
  • lezbiyen değilsen kendini kandırmışssındır dönemsen daha iyi olur bir anlam bulmazsın gibime geliyor lezbiyen ilişki yaşadaınmı daha önce yaşadıysan biraz zor anlamsız gelir link

0|0
    0|0
  • yok sen bisexsin

0|0
    0|0
  • hıhıhıhıhıhı görende burayı erkek mankenler sitesi sanır mk. yok yanımda öyle kalır len somerhalder deki tip bizde olsa ...

0|0
    0|0
  • değildin öyle düşünüyodun doğru yolu buldun bacım.

1|0
    1|0
  • erkekleri hoş bulman anormalinemi gidiyor mk :D

0|0
    0|0
  • Ben de lezbiyenim. Tanışalım.

0|0
    0|0
  • s ne lan :)))

0|0
    0|0
    • Somerhalderin kısaltması Ian Somerhalder

• mesaj at face linkimi vereyimde sus ya :D

• tamam bakalım

• doğru yolu bulmussun :D

0|0
    2|0
  • justin t de biseksüel bu arada

yaş kaç bilmiyorum ama ergenlikte oluyor öyle. bende ergenken 1 yıl hemcinsime ilgi duydum sonra düzeldim.

0|0
    0|0
  • allahın meraklı lezi sen sallaksın

0|0
    1|1
  • Normale dönmüşsün altını fazlada kurcalama :)) Geçici hevesin bitmiştir başka açıklaması yok.

0|0
    2|0
  • büyüyosun hadi bakalım 3b' den arkadaşımızı alkışlıyoruz.

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hızla fabrika ayarlarına dönüyosun canım yeni halin vatana millete hayırlı olsun :)

0|0
    1|0
  • ilgi bu kayabilir değişebilir iki cinside denemeden emin olamazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...