AIDS (HIV)'den korkuyor musunuz?

Duyuyoruz hep günde 6000 binden fazla insana AIDS bulaşıyormuş. Hastalığa kapılma riskleri belli zaten: seks, kandan vs.

Türkiye genelde korunmayı sevmeyen bir ülkedir.

Hiç korktuğunuz oldu mu?

Size bulaştığını düşündünüz mü?

Niye bu riski göze alırız korunma yöntemleri varken?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok tehlikeli lütfen korunalım, korunmayanlarınkini keselim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bana bulaştığını hiç düşünmedim ama çok tehlikeli bir hastalık.Bir de hepatit B var.Aslında bulaşma riski aidse göre çok yüksek.Onla hiç ilgilenen yok.Çok kişi taşıyıcı olduğundan bile habersiz.

1|0
    0|0
  • milletde şöyle bir düşünce var bu zamana kadar yaşadım bir şey olmadı bu saatten sonra olsada bir şey olmaz nasıl olsa yaşıcagımı yaşadım diyerek gülüp gecen çok bu tarz olaylara o yüzden ne desek ne anlatsak boş.

1|0
    0|0
  • kesınlıkle korktum bır hastalık evet korunma yontemlerınden prezervatıfı bende sevmıyorum korunma yontemım sureklı yurt dışına çıkmama rağmen yurt dışında cınsel ılışkıye gırmıyorum turkıyede de sadece uzun sure tanıdım bayanlarla asla maddıyata dayanarak yapılan seksı sevmıyorum ve kabulllenemıyorum

0|0
    0|0
  • ya ben ole gayrı mesru ılişkide bulunan biri değilim yani neden korkayım kı ha kızılayada bişrkere falan kan verdim

0|0
    0|0
  • öbür tarafa öyle de gidicez bölede korkmann ecele faydası yok !

0|0
    0|0
    • peki başkalarına bulaştırıyorsun vicdanın yokmu? bu ego tripleride pek anlamış değilim

• ortda ego falan yok bunlar gerçekler tamm tahlikeli bi virus olablr de nasıl bunu engellicksn toplumu blinçlendrcksn !

• Kendini korumak için dikkat etmek lazım ve gereksiz kişilerden uzak durmak lazım. Kan ile de bulaşabilir, onun içinde güvenilen birisinden kan nakli almak en mantıklı çözüm.

0|0
    0|0
  • hiç korkmuyorum:) risk alacağım bir durum yok:)

0|0
    0|0
  • HIV'in bulusma oranı binde 7 aslında fakat ihtiyatli olmakta yarar var.

0|0
    0|0
  • Zina yapmıyoruz ve korunuyoruz.

0|0
    0|0
  • beni yıllar sonra öldürecek bi hastalıktan korkmam hem yaşamak isteyen de kim

0|0
    0|0
  • korunuyorum ben...

0|0
    0|0
  • Korunmayi bilmek gerek...

0|0
    0|0
  • Tüm hastalıklardan korkarım ama bunun bulaştığı yöntemler belli uzak dur bişey olmaz

0|0
    0|0
    • ben evlilik dışı sekse karşıyım genel anlamda bir soru soruyorum yoksa kendimi gizlerdim sonuçta

• dünyada günde 6000 çok büyük bir rakam değil.

Bunların büyük bir çogunluug afrikadakiler zaten

0|0
    0|0
    • AIDS diyorum HIV Virüsü ile bulaşanların sayısını söylemiyorum sanırım aradaki farkı bilmiyorsunuz

• korkmuyorum aşı oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç düşünmedim

0|0
    0|0
  • korkmuyorum çünkü cinsel hayatım yok.

0|0
    0|0
  • Kondomsuz ilişkiye girmiyorum. Kan nakli hiç yaptırmadım.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...