Doktor doğru mu söylüyor?

tıp fakültesinde öğrenci bir arkadaşım var . proflardan biri sanırım kadın doğumcu bakire olmayan kadınlarla evlenen erkeklerin daha çok aldattığını söylemiş . nedenide bilinç altında kadına duyulan öfke ve ilk olamamanın vermiş olduğu eziklik duygusuymuş . siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Doktorların %90 lık kısmı lisedeki sütlerden oluşur ..

O prof aklını kaçırmış . Tespiti de altına kaçırmış, kısaca tespit leş ..

0|0
    0|0
    • bilmem . prof sonuçta . bir çok kadın geçmiştir elinden

• Yok be ne geçicek elinden. İnsan eğer kadınların kendisine değil de parasına geldiğini biliyorsa bu gerçekten çok fazla onur kırıcı olur. Ki o prof. beyefendiye birileri bakıyorsa makamı içindir geneli böyledir. O elinden geçen kadınlar bulunduğu prof makamında kim olsa yine geçerdi emin ol ..

• çoğu kadın kariyere bakıyor bu bir gerçek . adamın zaten hayatı kadınlar . kadınlar hakkında çok şey bilior belli

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimse dul karı almasın o zaman

O doktora göre..

Bilimsellik yok, kafadan uydurmasyon konuşur çoğu Prof.

0|0
    0|0
    • adam boş yere porf olmmamış

• Yani bizde tek bir hoca bu konular hakkinda yorum yapmadi. Bu adam nasil bir tip fakultesinde ders veriyorsa artik. Kadin dogum olsun ona ne aldatma islerinden. Iste doktorun gorevi can kurtarmak bunun ki resmen dandik dundik seyler hakkinda tez cikartmak olmus.

• adamın ismini paylaşmam burdan . siz tepki gösterdiniz kendinizce haklısınız . ama ben adamı mantıklı buldum . hiç bir erkek ikinci olmayı sindiremez

• Doğrudur. İlk olmak bir erkek için oldukça önemli.

0|1
    0|0
    • ilk olamayanlar acaba eziklik duygusu yaşar mı

• iste oda bunu demek istedi.ask ömür boyu surmez.belli sure sonra bitince gerceklet kaliyor

• Aşk ömür boyu sürmez yerini daha gelişmiş versiyonu olan SEVGİ ye bırakır. Yani Sevgi, olgunlaşmış Aşktır. Gerçekler hangi evrede olursa olsun acıdır. Ama Sevgi bölümünde gerçekler ne kadar kırıcı olsa da yine de katlanılabilir. Ancak güveni zedeler.

• evet doğru demiş cünkü sen o kadınla her gece yatağa giriyorsun daha önce biriyle olduğu için aklına herzaman geliyor buda adamı deli ediyor

0|0
    0|0
  • uydurmaca bunlar

0|0
    0|0
  • saçma bence :)

0|0
    0|0
  • ben o prof un var yaa. eziklik olsa adam onunla evlenmez mantığa bak yaaa

0|0
    0|0
    • mecbur kalmıştır aşıktır vs vs

• profla yatarim kalkarim sanane

• beni ilgilendirmez ama yatıyorsun diye bişrden tepki verip bana hakarete varan gönderme yapman uygun davranış mı? Git ister profla yat ister hepsiyle yat hayretsizinz ya hazımsızlık ergenlik had safhada.

• Bilimin ilmin söylediklerine itimat ederim fakat her insan aynı karakterde olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu doktor nerden biliyorda boyle bir genelleme yapiyor bilmiyorum. Tip fakultesinde oyle bekaret ve aldatmanin arasindaki bag hakkinda ders gorulmuyor. Bu doktorun tamamen sahsi fikridir ve gordugu bir kac ornekten genelleme yapmasidir.

Kimine gore dogrudur kimine gore yanlis, kimse gelip yuzde yuz birsey diyemez boyle bir konu hakkinda.

0|0
    0|0
    • genelde diyor oda zaten . bana mantıklı geldi

• Anlamadigin bir doktorun gorevi degil ki. Kendi dusuncesini soyler ornegin; Musculus supinatoru cok calismayin daha onemli seyler var. Tipta bir hocanin dusuncesi bu ver benzeridir. Boyle aldatmaydi vesaireydi bir doktor ile alakasiz, tip fakultesi ile alakasiz konular.

• tıp fakültelerinde herşey konuşulur . hiç arkadaşın yok mu . bir olaya örnek vermek için sylemiştir . neden garip geldi anlamadım . ben de öyle düşünüyrum zaten haklı buldum . bir erkek ikinci erkek olmayı yediremez kensine yedirmiş gibi görünür . neden sence bakire kızla evlenmek isteyen erkeklere tepki veriyor insanlar .

• Olabilir yani basta kabullenebilecegini sanmış ama sonra karısının daha once başka erkeklerle beraber olduğunu sindirememistir ama yine de aldatmak icin sebep degil

0|0
    0|0
    • değil tabi . baştan düşüneceksin .

• Erkeklerin bu konuya bakış açısı göz önünde bulundurulursa, mümkün.

0|0
    0|0
  • doktor bu ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...