Onu çok özlüyorum....

sevgilim var, evlenicez onu çok seviyorum, ama biri var ki benim gözümde yeri çok ayrı, aşk değil ona karşı hissettiğim, ama dostluktan kardeşlikten öte farklı bişey.. o bni seviyormuş bu yüzden ayrıyız onunla konuşmayı kestim ama inanılmaz özlüyorum onu, alışkanlık mı ihtiyaç mı nedir bilmiyorum :( sevgilim onun varlığını bilmio bilse kızar kıskanır , napiyim ben bişeler söleyin bana :(

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• boşver sen onu sevgiline bak mesajda atma alıskanlıktır geçer

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir gönülde iki sevgi olmaz farkında dğğilsin ama diğeride sevgi zor durum bee ramazandada hiç gitmez...

0|0
    0|0
  • bunun adı aşk başka bişi değil=) sen sadece isim vermememişsin! emin ol ikisinden de zamanla vazgeçeceksin ama yerinde olsam doğru olana karar verir onu yaparım=) kolay gelsin

0|0
    0|0
    • hayır aşık değilim, aşkın ne olduğunu bilirim, sevgilimden asla vazgeçmem, onun yüzüğü parmağımda ölesiye dek de o olacak.

• kimin doğrusuymuş o, kendi doğrun o senin yok öyle bişe

• =) için içini yiyor dime=)))

• kimseye umut verme karakterini düzelt !

0|0
    0|0
    • kimseye umut verdiğim yok, sevgilimin varlığından haberdar, ben de onun duygularını öğrendiğim için kestim zti konuşmayı...

• üzülmekten ziyade eksikliğini hissediyorum, özlüyorum iştee

• Unut unutmaya calis sukret dsima dua et untmkmicin

• tamam pampa seni de öğrendik boşver beni git sevgilinin yanına

0|0
    0|0
  • Sakın mesaj atma o çocuğa da yazık günah ya. Eminim sevgilinden de daha kaliteli bir adamdır. Siz kızlar genelde nerede it p*şt var onlara gidiyosunuz zaten. bir kez can yakmışsın , dokunma 2. kez yakma

0|0
    0|0
    • mesaj atmamalıyım evet, dönmesini tekrar konuşmayı istemiyorum zti yani isterim ama mümkün değil, sevgilimin kalitesini tartışmaya sunmadım dikkat edersen, o biliyordu sevdiğimin varlığını, böyle olsun istemedim, canını yakmayı da istemiyorum hiç, ama dediğim gibi özlüyorm onu :(

• özlediğine göre konuştum ben de zaten. özlersin daha ççok

• öyle görünüyor...

Kızlar Ne Diyor 2

• alışkanlıktır.sevgilini sevdiğine emin misin

0|0
    0|0
    • evet inanılmaz seviyorum, öbürüne karşı da kesinlikle böle bişeyin olmadığını söyleyebilirim, sanırım dediğin gibi, yoksunluğunu çekiorm :/

• öyledir.yanlış bişey yapma

• kalbinden geleni yap

0|0
    0|0
    • kalbimden gelene mantığım izin vermiyor, olması gereken bu..özleyip unuturum belki...

• ozaman kendini tamamen sevgiline ver ve birlikte daha çok vakit geçirin değişik şeyler yapın çılgınlıklar yapın onu düşünme eminim daha mutlu olucaksın.onun iyi yanlarını düşün

• tamam öyle yapim madem :/ off zor yahuu

Yükleniyor...