Bacaklarımı kız bacağı gibi yapmak için başka ne yapabilirim?

Arkadaşlar öncelikle hiç gizlemeyeceğim söyleyim ben kız gibi olmaya karşı bir merakım var içimden gelen bişey bu gay veya eşcinsel değilim ama onu belirteyim tam bir kız gibi olmaya kaşrı merakım ama normal hayatta normalim sadece böyle ara ara hevesimi alıyorum ve bacaklarımı bir kız bacağı gibi yapmak istedim çok özeniyorum çünkü :P şimdilik düzenli ağda yaptırıyorum ve hergün vücut kremi sürüyorum ama hala tam istedğim gibi olmadı başka ne yapabilirim özelikle kız arkdaşlardan öneri bekliyorum duacıları olurum :))

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Kiz bacagini napicaksin, sen erkeksin:((

0|1
    1|1
    • yaa bu içten gelen bişey yani çok istiyorum benimkinlerde güzel ve pürüzsüs olsun diye hevesimi almak istiyorum önerin var mı?

• iyice kas bağlamayım bende :) futbolcu gibi iğrenç kimse yüzüme bakmaz sonra

• İnsallah olumlu olurr istedigin gibi:D:d

Kızlar Ne Diyor 7

• ağdayla almaya devam nemlendirici kremlere merhaba :D

0|0
    0|0
    • hergün sürüyorum nemlendiricide güzellik merkezinde falan yaptırabilceğim bir uygulama var mı?

• ewt işte malesef o var :S:S hiç bir yolu yokmu bunun yaa ? ne bileyim çok değişik kremler falan çıktı ya da güzelik merkesinde falan bişey herşey uğraşınca olur falan diyorlaya çok uğraşsam olmazmı sence yinede ?

• ne yaparsan yap olmaz.dokunu inceltirsin ama sağlıklı değil ve hoş olmaz

• bence öncesinde psikiyatra gitmelisin

0|0
    0|0
  • şu kezban ve barzo takımını duymadıgını varsayıyorum. bol bol yürüyüş yap. ama ağır egzersiz yapma. bacakların ıncelsın sadece kas olmasın. sonra beyazsan cok az bronzlaş ve kese yap :).

0|0
    0|0
  • ben bile ağda yapmym acı var diye bacım sen nasıl yapyn :)))

0|0
    1|0
    • var malesef çok acı yapmıyorum bir yerde yaptırıyorum güzelik merkezinde :) anabayım başka yolu yok ama

• aman kalsın yok yok benimkisi heve s sadece travestiler erkekmi kadınmı belli değil yaaa ben normal bir insanım o hevesimi almak istedğim zamanlarda yine tarvesti olmayı hayal etmiyorum kız olmayı istiyorum

• herşeyde özgürsn etrafında laf ednlere kulak asma

• bacak egzersizi yap fiziğine dikkat et düzenli ağdaya devam et

0|0
    0|0
    • olurmu dersin ozman aşağıda olmaz falan diye moralimi bozdular :S

• ne bileyim erkek bacağı kaba falan dediler hiçte öyle değil aslında... kymak gibi olurmuyum dersin :)

• olursun ama zamanla hemen olmaz

• firina koy bacagini

0|0
    0|0
  • Eşcinsel değilsen kızlara ilgide duyuyorsan yapma bacağın erkek bacağı olsun kıllı seviyoruz biz

0|0
    1|0
    • kızlara ilgi duyuyorum yazmadım kız gibi olmayı seviyorum dedim..

• enaz 6-7 piskologa gittim hepsi o konuyu bırakyo başka konuya dönüyor bir hastalık değil içinden geleni yaşa dedi hepsi

• Kızlarla daha fazla vakit geçirmeyi dene

Erkekler Ne Diyor 4

• kendini şömineye bir atsaana yanan şömineye bak bakim ben ordamıyım

1|0
    1|0
  • kardeşim senin durum kötüye doğru gidiyor ben sana diyim :D :D

0|0
    1|0
  • bacaklarını komple aldır, o kaslarla olacak iş değil bebişim.

0|0
    0|0
  • bence önce psikiyatriye gitmelisin sende biliyorsun ki bu normal değil

1|1
    1|0
Yükleniyor...