Gay erkekler neden çok yakışıklılar?

Kızlar özellikle sorum size belkide başınıza gelmiştir

Bir kaç defa farklı ortamlarda gördüğüm bir iki erkekten hoşlandım ve ikisininde bir seksüel ya da gay olduğunu öğrendim :/

bende mi bir sorun var yoksa bazıları gerçekten çok baby face ve yakışıklımı benim gibi düşünen varmı?

hani görüp tanıştıklarım ciddi manada yakışıklı ve güzel vücut sahibiydi :)

klasik türk erkeği tiplemesinden çok uzak daha çok italyan tarzına sahiplerdi :)))

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana şöyle anlatıyım insaların güzellik ve yakışıklılık durumlarına 100 üzerinden puan verelim ve sana konuyu anlatıyım. yakışıklılık derecesi 60 olan bir erkek güzellik derecesi 70 ve üstü olan kızları ister. yakışıklılık drrerecesi 80-90 olan erkek güzellik derecesi 100 olan kız ister. ama yakışıklılık derecesi 100 olan erkekler hiç bir kızın kendine yakışmadığını düşünür ve farklı yönlere yönelir. bunu yabancı ünlü erkek oyuncu ve şarkıcılardanda rahatça görebilirsin.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• cennette erkekler tamamen kılsız olacaklar bekleyin bence.

birçoğunu da türkiyede göremezsin, ancak lüks barlarda ya da internette resimlerde...

senin gördüklerinin büyük kısmı yabancı bakımlı paralı geçim derdi olmayan her türlü zevki tatmış insanlar

sen hiç soğan ekmek yiyen, limon satan, pazarcı gay gördün mü?

1|1
    0|0
  • elbette bakımlılar. sonuçta bir kadına değil bir erkeğe kendilerini beğendirmek zorundalar.

0|0
    0|0
  • Hee İtalyan dedinde aklıma geldi yakınlarda kardeşim gitmişti İtalya'ya erkeklerin %70,80'nin gay olduğunu öğrenmiş...Ne kadar doğru bilemem.

0|1
    0|0
  • kusura bakmada genellemeleri falan bırak size bak bu gay diye ortaya koydukları adamlar yakışıklı sadece.. benim gay arkadaşlarımda oldu güzel vücuda sahip bir tanesi vardı diğerleri sıradan tiplerdi hele bir gay arkadaşım 170 boyunda 95 kilo ağırlığındaydı buyur buradan yak..

0|0
    0|0
  • geneli öyle evet

1|1
    0|0
  • şşt ben gay değilim her yakışıklıyı gay sanmayın :))

0|0
    0|0
  • Ben pembe kıyafet giymeyi çok seviyorum arkadaşlarımın %90'ı kız ve geneli beni tatlı buluyo saçıma falan özen gösteriyorum vücuduma falan da özen gösteriyorum ama ben gay değilim. Her bakımlı insan gay olmak zorunda değil

1|0
    0|0
  • Sende bişi yok, gayet normalsin. Benim de en beğendiğim kadınlar hep lez çıkıyoooo...

0|0
    0|0
  • Hepsi olmasa da gün yüzüne çıkanların, cesaretli olanların çoğu öyle diyebiliriz :) Şansına :) Bana denk gelmiyorlar ama :)

0|1
    0|1
  • sanırım gay olmadığım için yakışıklı değilim, yıllardır diyordum kendi kendime neden ben yakışıklı değilim diye.

0|0
    0|0
  • Her yakışıklı gay değildir ama bunada dikkat edelim lutfen.

0|0
    0|0
  • gay değilim ama çok yakuşukluyum demek gayim sanıp ondan yaklaşmıyorlar bana beyler

0|0
    0|0
    • bunu bence oylamaya sunmalısın dediğin kadar yakışıklı isen seni kaçırmam :P

• kaçırmazsın bilirim :D

• o zmn dur kaçma :P

• sen benim gibi metroseksüellerden hoşlanıyorsun

0|0
    0|1
  • bir seksüel ne ya ahaha çok güldüm ayollll

0|0
    0|0
    • evet yaa okuyunca bende çok güldüm bazen aklımdan başka bişi geçiyor ve böyle oluyor :) müsadenle düzeltiyorun BİSEKSÜEL :)

• bakımlı erkekleri beeniosun sen işte. gaylerde genelde aşırı bakımlı olurlar. ama 2 de 2 gay yakalamak senin cenabetliin :D

• uluslar modacılar markacılar hepsi gay .gay dernkeleri kuruluşalrı yahudiler tafarından finansman edliyor destekçileri yahudi sermayedarlardır.amaç fıtratları yaratılışı bozmak .toplumu ahlaksızlığa fesada sürüklemek

0|0
    0|0
  • zaten italyada gaylık yaygın, eski romada üst tabakadan insanlar biseksüel olmayana tuhaf gözüyle bakarlarmış

0|0
    0|0
  • genelde cok yakısıklılar gay olur bilirsin :D:D sende sorun yokta dogru kisiyi bulana kadar devam hahaha :)

0|0
    1|0
    • 2 de 2 olunca artık çok çekici bulduğum erkeklere yaklaşmayada korkar oldum :/

• ortasını bul sende :) korkma gelir gelir yakısıklı güzel bir erkek

• ben biseksuelim (bir seksüel degil) evet gaylarin yakisiklisini ben de begenirim

0|0
    0|0
  • bakımlarından dolayı..

0|0
    0|0
  • sen de sorun var...

0|0
    0|0
  • Deme gız öyle :(

0|0
    0|0
  • Saol biseksüelim ve gay bir arkadaşım var oda çok seksi bir tip haklısın ne diyelim..

0|0
    1|1
  • sende bir sorun yok. yakışıklı erkekler genelde biseksüel veya gay bunun çok nedeni var. yani yakışıklı adam tatmin olmuyor sadece kendisiyle. diğer yandan pek çok güzel kız da lezbiyen. bu sporcularda çok oluyor bayan basket-voleybolcularda çok var özelliklede.

1|0
    0|0
  • Banada baby face vs. diyolar ama gay değilim çok şükür :D sana denk gelmiştir git bir gusül al :D

1|0
    0|0
  • benim gay bir tanıdığım var hiçte yakışıklı değil, kara suratlı, yılışık bir tip yolda görünce yolumu değiştiriyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• belli ki bearlardan haberin yok...

0|0
    0|0
  • Kader iste napican :(

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim gay değldi ama cok kadınsı giyinirdi duygusaldı yımırta gibiydi ve aşırı bakımlıydı çok da güzeldi yani demek ki bakımlı olmakda iş bence...

0|0
    0|0
  • çok bakımlılar kılsızlar o yüzden çok hoşlar bende bir gay düşüremedim ya :(

0|1
    0|0
    • evet ya bazılarını al yunan heykeli ile yan yana koy hangisi daha taş düşünürsün :)

• dime ama

• İstersen bulmana yardımcı olabiliriz :)

• Çok tatlı bişiler , ama yazıkk, gayler :(

2|1
    0|0
    • onlara değil bence bize yazık :/

• Doğru dedin :(

• ay evet çok fenalar yiyesim geliyor erkek olasım geliyor

1|2
    0|0
    • dimi :) aynen hatta bazen düşünüyorum acaba birinle çok uzun zaman geçirsem heteroseksüel olurmu diye :)

• anca rüyamızda görürüz

• neden erkek olasın geliyor anlamadım ? :)

Yükleniyor...