Kapat

Eşcinsel erkekler hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

Gay erkekler hakkında halk arasında, durumun ayrıntılı bilgisinden bihaber kişilerce tanımlanan bazı bilgiler hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Toplumdaki yanlış bilgiler:

1-Gay olan erkeğin penisi kalkmadığı için gay olmuştur. (Erkeklerle ilişkiye giren herkes Gay'dir veya Biseksüel'dir. Kalkmasa zaten böyle bir ilişki olmazdı dimi :))

2-Gay erkeğin çocuğu olmaz. (Bunu da çok saçma buluyorum mesela, 2 çocuğu var diye gay olamazmış bir insan, bir yorumda gördükten sonra bu soruyu sormaya karar verdim zaten)

Veya sizin aklınıza gelen yanlış gördüğünüz bilgileri paylaşırsanız sevinirim...

0|1
10|10

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle bunları bu şekilde düşünen adam veya hatun kişinin kültür seviyesine tüküriim ben :)

gay lezbiyen biseksüel ya da transeksüel olmak kesinlikle bir rahatsızlık değildir ve herhangibi bir yan etkisi yoktur vücuda bilmeyen arkadaşlar bir öğrensin

şimdi burda lezmisin biseksüelmisin yiaaaa diyenler olucak hayır değilim

bana göre sadece ruhlar ait oldukları bedenlerde değil

ayrıca burda bicenk'e sataşan ondan sıkıldığını bunaldığını söyleyen arkadaşlar;

bi yol alırmısınız lütfen biraz saygı bu kadar insalıkdışı davranmayın

bicenk'cimm uzun zamandır seni takip ediyorum çok hoşsun çok da tatlısın

bi çoğuna ters gelir belki ama bana göre çok da çekicisin devam bebeğim ;*

1|3
    1|3
    • Güzel cevabın ve desteğin için teşekkür ederim :)

• rica ederim bebeğim ;) sana sataşanlar bir çatır çatır çatlasın :) buraya kız düşürcem diye gelen homofobikler sana bakıp biraz medeniyet görsün :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Cenk, anladık bisekssin.

Fakat bunu sürekli dolaylı yoldan dillendirmenin manası yok.

Burdan sana ekmek çıkmaz bolm.

0|3
    3|3
    • Ben burdan kendime ekmek çıkarmak peşinde değilim ki zaten... Amacım farkındalık yaratmak sadece...

• Tam emin değilim ama yine de söylemek istiyorum ;

Gay olmak bir seçim değil diye biliyorum. Doğuştan gelen bir şey. Kadınlara karşı bir şey hissedemiyor. Hastalık gibi. Hastalık değil ama öyle de isimlendirilebilir.

1|1
    0|1
    • Yönelim... Hetero olmayı kimse seçmiyorsa gay olmayı da kimse seçmiyor... Hele öyle olsa bile bu ülkede kim isteyerek seçmek ister ki?

• Tamam, yönelim.

bence de öyle yani genelde bu da yanlış biliniyor. Onu demek istemiştim bende

• rujunun markası ne?cok guzel rengide

0|1
    1|0
  • O değil de dudağın çok hoş :D

0|0
    0|1
  • Ahlaksız sanarlar ama öyle değillerdir.

Dindar değillerdir derler ama araştırmalar dindar kişilerin içinde de büyük bir bölüm kapladığını gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Aktif ve pasif neyse de FULL aktif ve FULL pasif ne demek?

0|0
    0|0
  • biliyoruz gay'sin seni dışlamıyorum tamam bunalıma girme

0|0
    0|0
  • Bir bitmedin ya.

0|2
    0|1
  • Hetero erkeklerden daha erkeksi daha kaslı daha güçlÜ gayler var yani sadece şeyi kalkmıyor diye olmaz türkiyede dışlanması normal ayrıca müslüman bir ülkede yaşıyoruz sen cinsel hayatını sokaklara dökmedikce kimse yargılamaz ayrıca gayler ruj sürmez kadın gibi kırıtmaz biz öylelerine kusura bakma ama top ya da i*ne diyoruz.

0|1
    2|4
    • İyi başlayıp kötü biten bir cevap... Sevinirken birden yok olan huzur... Fotonun anlamı için profilime bakabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba arkadaşım.

Sinirlenmeden cevap vermeye çalışacağım. Diyorsunki erkekler cinsel organı kalkmadığı için GAY olur. Böyle bir saçmalık olamaz. Her erkek ereksiyonu tam tadında yaşıyor ya da yaşamıyor onu kimse bilemez. Biseksüelliğe dönüşün bu çabalamadığını, bu durumu kabullendiğini ve gerçekten birşeyi başardığınu yalandan da olsa hissettiriyor.

Beden senin ister insanla birlikte ol istersen at ve eşşekle o bizi hiç bir şekilde ilgilendirmez. Eğer psikolog ve üroloji doktorlarından yardım isteyip uzun süre bu konu hakkında tedavi veya yardım alsaydın bu durumdan fazlasıyla kurtulabilirdin.

"Bir insan cinsiyetini ne hissediyorsa odur" gibi dangalakça bir lafa da inanacak kadar aptal olabileceğini düşünmüyorum açıkçası.

Bu durumdan müzdarip bir arkadaş daha vardı ve biseksüel olmaktan korkuyordu. Ona 15 20 tavsiyede bulundum çocuk yaklaşık 1 aydır çabalıyor ve kendine güveni geldi ve yerine oturdu. Keşke sende böyle bir adım atsaydın...

Uzun yazar, sert ve mantıklı konuşurum. Diyecek başka sözüm yok.

1|0
    1|1
    • İlk satırlarındaki "Diyorsunki erkekler cinsel organı kalkmadığı için GAY olur. Böyle bir saçmalık olamaz." sözü bana ait değil, zaten sorunun amacı bu bilgilerin yanlış olduğunu açıklamak... Çok dikkatli okumamışsın demek ki... Ben kime ne kadar ve ne şekilde ilgi duyduğumu biliyorum, özellikle bunun hastalık olmadığını biliyorum... Kendi pencerenden kendini haklı görmen çok normal, umarım yakın çevrenden birinin başına böyle bir şey gelmez de, gerçeği o zaman anlamazsın... Yorumuna eyvallah :)

• Bunun topluma ait bir söz olduğunu çok iyi biliyorum. Fakat erkek olarak doğmuşsan bunun bir amacı vardır değil mi :) Yakın çevremden başına gelen bir insan var, onun derdini de anlıyorum ben. Şu an duyduğum kadarıyla hormon mu ilaç tedavi mi ne kullanıyorlar ve bunu başarabileceğinden ben eminim.

Bu duyguyu yaşayabilecek muhakkak ki farklı bir durum vardır, sana da hak veriyorum fakat bu hislerini sürekli duyurman ve dile getirmen seninde yanlış :)

• bicenk gözünü sevim bi*git şu siteden den midem kalkıyor sen soru sordukça..resminden profilinden sorularından bıktım..ne kadar çok soru soruyorsun a.q..taksim delisi cenk i geçtin ya...yeter a.q yeter...

1|5
    3|4
  • benim umrumda değil, kim kime ne derse desin, ben aynı horoz misali ben ittirdiğime bakarım gerisine karışmam.

0|1
    2|0
  • Cenk sırf şekilcisiniz

o zaman Toplumdaki yanlış bilinenlerden üçüncü maddeyi de ben söyliyim

3-Gay veya biseksüller kılsız,çok bakımlı fit vücutlu olurlar

Yok böle bişey, Profilinde de bu bulgular görünüyor zaten.

0|0
    0|0
    • Doğru bir madde :) Kesinlikle öyle bir durum yok... Sadece televüzyonlarda o şekilde olanlarını gördükleri için o şekilde bir genelleme yapılıyor ama oda yanlış...

• midem kalkıyor ya.

0|0
    0|0
  • gay msin sen

0|0
    0|0
  • azrail geldiginde bir hayat daha isticeksin ama is isten gecmis olacak

0|0
    0|0
  • sende gaylara takdın aklından gay lıkmı geçiyo bütün soruların bu konu kakında

0|1
    0|1
    • Gizlenmek aklına geliyor da, o soruları okumak veya profilime bakmak aklına gelmiyor demek... Biraz incele :)

• senin işin zor be çiçem allah yardımcın olsun okudum profilini

• Eyvallah :)

• geçen bir kız gaylerin boşalamadığını düşünyordu :)

1|0
    0|2
  • ben tanımlama üzerine fikir belirteyim naçizane. pasif olana i*ne, aktif olana da kulampara denir halk dilinde. ben anlamam gay filan.. (lütfen cinsel tercihleri yargıladığım olarak anlaşılmasın.)

0|0
    0|0
    • Homofobik olanların düşüncesi... Başlarına gelince anlarlar gerçeği...

Yükleniyor...