Eşcinsel erkekler hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

BiCenk
Gay erkekler hakkında halk arasında, durumun ayrıntılı bilgisinden bihaber kişilerce tanımlanan bazı bilgiler hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Toplumdaki yanlış bilgiler:

1-Gay olan erkeğin penisi kalkmadığı için gay olmuştur. (Erkeklerle ilişkiye giren herkes Gay'dir veya Biseksüel'dir. Kalkmasa zaten böyle bir ilişki olmazdı dimi :))

2-Gay erkeğin çocuğu olmaz. (Bunu da çok saçma buluyorum mesela, 2 çocuğu var diye gay olamazmış bir insan, bir yorumda gördükten sonra bu soruyu sormaya karar verdim zaten)

Veya sizin aklınıza gelen yanlış gördüğünüz bilgileri paylaşırsanız sevinirim...
Eşcinsel erkekler hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir?