Kapat

Bir kadının poposunu sevmek normal midir?

Bir kadının poposunu sevmek normal midir?

Gay değilim ama kadınların poposu hoşuma gidiyor. Utanirim erkeklere sorarım!

Asla gay değilim ve nefret ederim ama kadın poposuna bilmem neden bu kadar bayılırım. Eğer normal değilse nasıl terkedebilirim, bakmak felan aklımdan geçmez ama tipini seviyorum. Sizce napiyim? Ciddi olun lütfen.

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• popo diyince gayler anal seks yapiyor diye mi bu baglantıyı kurdun yoksa kadının poposunu kıskanıp da boyle bir popo sahibi mi olmak istiyorsun?

ikincisiyse metroseksuelsin birincisiyse erkeksin:)

bırakılması gereken bir alıskanlık degil. takıntı olmasından sikayetcisin sanırım. ama bu sitedeki herkesin kadın erkek, bir fetişi vardır. seninki de popoymuş işte. ogrenmis olduk. memnun oldum:)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Yuvarlak yerler her zaman sevilir.. Eee n'olmuş yani, ben de seviyorum yuvarlak yerleri..

Kadınlarınkini de..

Ama, gay olsaydın bence daha populer olurdun.. Ama neyse, ben dedim diye olacak halin yok ya..

0|1
    0|0
  • kadınların poposu estetik ve seksidir. çoğu erkeğin aklına girmeyi başarır bunlardan birisin sende :)) çook güldüm yaa gay değilim demişsin :))) kadınlarda etkileyici olan göğüsleri ve kalçalırdır bazen baş döndürebilirler sen fazla etkilenme biyerde düşüp kalabilirsin :) yazık olucak sonraaa

0|0
    0|0
  • yooo normal bence..kadın kalçaları çok estetik hem..terkedilesi bişey değil..takma kafana..

0|0
    0|0
  • gaylıkla ne alaka erkeğinkini beğenmiyorsun ki sonuçta :)

1|0
    0|0
  • kadın poposunu sevince gay mi olunuyo. ne alaka anlamadım?

normal bişey bu ayrıca. kadının poposu ya da gogsu yani.

ben bile çok dikkat ederim. popo önemli bölge kadında.

0|0
    0|0
  • gaylikle ne ilgisi var bunun onu anlayamadımki ben erkeğin popişini beğenmiyosunki kadınınkini beğeniyosun =) sakin ol ,kadın poposu hoşuna gidiyorsa gay değilsin :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerin cogunun hosuna gidiyor . gaylikle bir alakası yok , korkma :)

0|0
    0|0
  • çok güldüm ya :) çoğu erkek gay bu duruma göre :))

0|0
    0|0
  • =)=)=) bütün yorum yapan arkadaslara katılıyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zevkler ve renkler tartışılmaz ki. Ben göğüsünü severim, diğeri poposunu.

Şu var ki, küçük memeli bayanlara protez ile hayalindeki şekli verebiliyorsun. Ama aynı işi kalçada yapamıyorlar diye biliyorum. Kasa kalçadır. Diğerleri onun üzerine inşa edilir diye çok feci bir felsefi akım da var. Sende o akıma kapılacaklardansın anlaşılan :)

0|0
    0|0
  • Kadın poposunu sevmek bir erkek için normaldir tabii. Ama bu sebeple popom kadın poposu gibi olsun arayışına girmedim hiç. Girmemek lazım böyle çabalara :))

1|0
    0|0
  • hahaha çok komiksin kardeşim bir tek senmi beğeniyor sanıyorsun kendini çoğu erkek böyledir sanırım yalız değilsin yani gay da değilsin rahat ol:)

1|0
    0|0
  • Tinto Brass'in gay olduğu şüphesi hiç aklıma gelmemişti.

0|0
    0|0
  • Benimde RealGuiding in resimleri hoşuma gidiyor ne yapıcaz şimdi :D bak ben utanıyormuyum :))

1|0
    0|0
  • yahu erkek kullanıcısın, kadın poposuna bayılıyorsun... çık çık çok kötü cokk! sen şimdi bir de göğüslere ve kıvrımlara da bayılıyorsundur! bak o zaman kesin gaysin kesinn! :))))))))))

0|0
    0|0
    • oylemi?

• sen bakmassin ya?

• iki saattir geyik geçiyorum :) yahu erkeksin, kadın vücuduna bakman bazen poponun farklı görünmesi gözüne hoşuna gitmesi gayet doğal ki :D sana neden garip geldi çözemedim

• valla ne yazdığın tam belli olmuyo ama sen de kadın popusu gibi bi popon mu olsun istiyosun :)) eğer öyle bişeyse gaylıkla bi alaka kurabildim çünkü :))

0|0
    0|0
  • kadın poposuyla gaylik arasında süper bir bağ kurdun hoşlanman normal karşı tarafı rahatsız etmedikçe devam

0|0
    0|0
  • en cok sevdiğim yeridir :))

0|0
    0|0
  • sev sevebıldıgın kadar bıse olmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...