Bir kızın lezbiyen olup olmadığını nasıl anlarsınız ?

yeni tanıştığım ev arkadaşım evlilik düşünmüyor , sevgilisi yok, arada uzun uzun bakışıyoruz. sanırım başından önceden bir evlilik geçmiş bu da bayanlara ilgi duyabilmesinin bir sebebi olabilir mi ona nasıl yaklaşmalıyım?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bir cevaba yazdığın yorumda, bayan arkadaşının lezbiyen olmasının işine geldiğini söylüyorsun. Kısa sürede gereğini yapacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • nasıl yaklaşmalıyım bilmiyorum ya reddederse

• Teşekkürler en iyi cevap için.Bakıştığınıza göre o da niyetli sanki. Mesela yan yana geldiğinizde göğüslerini okşayın, ya da boynundan öpün. Bakalım ne yapacak.

• Bana arkadaşlık gönderirseniz size bir sorum olacak. Çok merak ettiğim bir konu.

Erkekler Ne Diyor 22

• normal davran cinsel tercihi yüzünden değişik hareketlerde bulunma ben ne gayler gördüm "ben adam gibi adamım!" diyenlerden daha delikanlı yani sen orada cinsellik için yaşayamıyorsun onlarda birey ve iyi arkadaş olabiliyorlar

0|0
    0|0
  • orta parmağında yüzük var mı?

0|0
    0|0
  • Normal bir kız arkadaşınmış gibi yanaş farklı değildir lezbiyen olması senle ilişkiye girecek manasına gelmez ev arkadaşında kalabilir

0|0
    0|0
  • Nasıl bilmiyorum ancak insan görünce anlıyor bir şekilde, bazı konularda daha az feminen davranıyorlar.

0|0
    0|0
  • oo :) uçmuşn sen :) tatlım lez bile olsa sana napabilirki snçta o da kız gelirse üstüne çıldırmış gibi davran git :D hayır napcak yani :D

0|0
    0|0
  • bence kolay kolay anlayamazsın kendi söylemediği ya da iş üstünde basmadığın sürece alnında yazmıyo hoş :D

0|0
    0|0
  • vereyimi bir kere diye sor kısa ve net alıcaın cevaba göre öğrenirsin :)

0|0
    0|0
  • Gece uyurken yanına uzan . . . tabi çırılçıplak . . . en fazla çığlık atar . . . sende yatağa şaşırmışım felan dersin . . .bişey demezse zaten sabahlar olmasın . . .

0|0
    0|0
    • ben alt ranza o üst ranzada nasıl olcak

• O zaman . . .

Yemke yediniz çey saati transparan bir elbise karşısına geç otur frikik ver kendi göüslerini okşa dilinile kendi dudağnı felan yala . . . lezse üzerine atlar zaten . . .

bak oruçlu oruçlu fantezi yaptırdın . . .

• kendisi belli eder kanımca :) birgün başbaşa olduğunuzda sana yılışırsa anlarsın başka türlü anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Öyle olmasa dahi yönelimi olablir yani biseksüel olabilir.Biraz adult filmlere döndü di mi ev arkadaşları arasındaki :)

0|0
    0|0
  • eğer bana karşı ilgi duymuyorsa vardır bişeyler :p bu arada bırak lezbiyeni falan yumurta gibi delikanlı kaynıyo piyasa

0|0
    0|0
  • sor açık ol bu konuda huzursuzluğunu da belirt eğer ki lezbiyense söyler zaten

0|0
    0|0
  • Penis olsaydı anlardın, penis lazım penis.

0|0
    0|0
  • Hala Kızsan ondan uzak dur derim :) değilsen koyver gitsin :)

0|0
    0|0
  • sende var mıpekı lezlık guzelım ?

0|0
    0|0
  • memişlere yumul dur yapma burda olmaz derse keisn lezzo

0|0
    0|0
  • biri teklif etti diye bir aksam konuş zaten belli eder ifadelerinden kendini :)

0|0
    0|0
  • Olabilir fazla yakın davranma :D

0|0
    0|0
  • gözlerine baktımı şıp diye anlarım

0|0
    0|0
  • sana karşı bir teması felan olursa lezbiyendir. uzaklaş.

0|0
    0|0
  • at yatağa saldır başka yolu yok

0|0
    0|0
  • dudagını öpmeyi dene. karşılşık vermiyorsa bir daha dene veriyorsa lezbiyendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• başından evlilik geçtiyse belki de hiç ilişki istemiyordur bir süre. ama lezbiyenlik varsa zamanla anlarsın zaten, aynı evdeyseniz çok bişey yapmana gerek yok. normal yaklaş, samimi davran, içinde varsa kendini belli eder.

0|0
    0|0
  • bence yaklaşma:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...