• Sor
  • Bence

Kızlık zarı bozulurken çok acı olur mu?

Kızlık zarı bozulurken hissedilen acı hangi acıya benzerdir, örneklerle açıklayınız :) Sınav sorusu gibi oldu, uzun ve ayrıntılı cevap verene 50... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ön sevişmenin yapılması yeterince rahatlığı sağlayacaktır.. bu partnerine bağlı senin zarınada..bütün gece sevişin o kadar acı da tuzu olsun hanii :)

Erkekler Ne Diyor 14

• evlenince öğrenirsin, hiç merak etme şimdiden.

• cok acımıyor emin ol...birazcık can yanması sonra geciyor:)

• arkadasım sen nerden biliyosun =)=) kıza sormak lazım.. =)

• kardesim sence nerden biliyor olabilirim

• ben bilemicem ama öyle aşırı bir acı olmaz tahminimce olsa bile nolcakki sonuçta hayatında bikere yaşıyacaksın bu acıyı:)

• acayip tırsıyorum ya, umarım adam sabırlı olur

• adamın sabır göstericeni sanmıyorum bişey olmaz hiçmi iğne vurulmadın onun gibi bişeydir heralde:)

• Kızlık zarını bozmadan önceki sevişmeye bağlı yani partnerine, ne kadar çok tatmin ederse o kadar az acır :)

• BUYRUN CEVABI Kızlık Zarının Bozulma SebepleriToplumda yaygın olarak kızlık zarı bakirelik işareti olarak bilinir. Ama kızlık zarının cinsel ilişki dışında da bozulması mümkündür. Örneği normalin dışında bacak açma hareketi yapılan uzakdoğu sporu veya jimnastik gibi sporlarla uğraşanlarda kızlık zarı yırtılabilme ihtimali olabilir. Güçlü bir sürtünme, aşırı gerilme, bazen kaza veya düşmelerde de kızlık zarı yırtılabilir.Kızlık Zarının Bozulması ve CinsellikKızlık zarının ilişki sırasında bozulması şöyle olmaktadır: Kızlık zarı, normal boyuttaki erkeğin cinsel organının zarı zorlaması sonucu, çentik kısmında 1 veya 2 yerden, vajen duvarının dibine kadar yırtılır. Az miktarda kan gelir, Bu olaya kızlık zarının bozulması denilir.Kızlık Zarının Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?Uzman hekimler tarafında kolayca anlaşılır ve belgelenebilir.Bozulan Kızlık Zarı Tekrar Dikilir mi?Kızlık zarının kanlanması çok az miktarda olur. Kızlık zarı, yapısından ötürü bir defa yırtılınca, yırtılan kenarlar yan yana getirilse bile tekrardan birbirlerine kaynayamaz. Kızlık zarının tamiri mümkün değildir.Kızlık zarının tamiri ya da kızlık zarı dikilmesi denilen olay, biraz farklı bir olaydır.Konunu anahtar kelimeleri: kızlık zarı bozulması,kızlık zarı yorumları,kızlık zarı nasıl bozulur,kızlık zarı bozulurken,kan gelmeden kızlık zarı bozulur mu,kızlık zarı bozulduktan sonra adet,kızlık zarı bozulunca ne kadar kan gelir,kızlık zarı bozulduğunda ne kadar kan gelir,kızlık zarının bozulması,kızlığı bozan durumlar 50 puan nerede Hemen hemen bütün toplumlarda değişik derecelerde sosyolojik öneme sahip olan kızlık zarı tıbbi literatürde Hymen (himen) olarak adlandırılır. Hymen aynı zamanda Yunan ve Roma mitolojisinde Baccus (Dionysus) ve Venüs'ün (Afrodit) oğlu olan ve elinde bir meşale tutan evlilik ve düğün tanrısının adıdır. Gerdek gecesi bu Tanrı'ya adandığından kızlık zarı da aynı isimle anılmaktadır. Mitolojik bireylerin yanısıra 19. yüzyılda yaşamış bir besteci olan Frederic Hymen Cowen'de talihsiz bir seçimle bu kelimeyi yaşamı boyunca isim olarak taşımıştır.Kızlık zarının fizyolojik amacı ve görevi kadın vücudunun bugüne kadar açıklanamamış pekçok sırrından birisidir. Spesifik bir görevi yokmuş gibi görünmesine rağmen özellikle embryonik dönemde mikroorganizma ve yabancı cisimlerin vajina içine girişini önlediği düşünülmektedir. Tıbbi açıdan bakıldığında ise özellikle gelişmiş toplumlarda en sık cinsel şiddete ve istismara maruz kalan çocukların tanınmasında incelenmektedir.İnsanoğlunun tarihsel gelişimi süresince pekçok toplum hymeni saflığın ve el eğmemişliğin yani bekaretin sembolü olarak görmüştür. Bu inanışın yansımaları hala daha özellikle bizim toplumumuz gibi gelişmekte olan toplumlarda sıklıkla yaşanmaktadır.Günümüzde kızlık zarının anatomik ya da fizyolojik değil sosyolojik bir fonksiyonu vardır. AnatomiKızlık zarı belirli bir yapıda değildir. Anatomik olarak vajinayı oluşturan ve mukoza adı verilen dokunun

• Doğru açıklamalar bence 50* 2 olmalı:))

• iyice sevişip kendini hazır hiissedip içine girmesini çılgınca arzulayınca çok az acıyacaktır.

• bence normal ililşkiden farkı yoktur patnerin iyi sevişirse:)))

• eğer seninki irticali olsa acı çekmessin

• neden merak ediyorsun evlenince öğrenn

• kaygılarım var ondan sordum ,neden olacak ,öğreneceğim kesin ona bi itirazım yok zaten

• ok

• eğer karşı taraf sabırlı olursa, ıslanma gerçekleşirse zevkle karışık acı olur.

• pekkomik açıklamış zaten. Erkek olarak acısını bilemem.

• kızlık zarı bozulurken çok fazla acı hissetmesin herhalde sonuçta eyer partnerinle beraber ön sevişmeyi uzun tutarsan eyer vajinan iyicene sulanırsa içeriye giriş rahat olacagından çok fazla acı olmaz ama yeterince sulanmadan kuru kuruya içine girerse muhtamelen acı olur

• vajina darlığına genişliğine ve eşinin penisine bağlı birşey evet bazılarının çok acıya biliyor.. ama korkucak birşey yok sadece kendini kaşmıyacaksın kaşarsan kötü sonuçlar doğurabilrsinz

• acımaya başlarsa kasılır ama insan yaa , o kasılma nasıl olmayacak

• Öncekileri Göster
    • "kaşarsan" kelime hatası olmadığını düşündüğünde ilginç anlam çıkıyor :))))
      Bir de "ama korkucak birşey yok" bölümünü sevdim bu cevapta :)))
      +1

• ş olmuş orası prdon :D

• Ciddi ciddi acıyo. ama kasmamak gerek. bir de, iyice ıslandıktan sonra, tek seferde girerse daha iyi. yoksa yavas yavas girmeyi denrse. acıyı hissedeceksin ve kendini çekeceksin geriye.

Kızlar Ne Diyor 8

• olağan şartlar altında, elini kestiğinde ne kadar acırsa o kadar.fakat burada önsevişmeyi gerekli uzunlukta tutup hazır olduğunuz ve partnerinin de hassas davrandığını varsayıyoruz. yoksa bakire olmasan da değişik katsayılarda tarif edilebilecek acılar yaşama ihtimali var ne yazık ki...

• Bu cevaba bir "+" konduruyorum. :))

• :)

• çok dogru pertnerde burado çok önamli

• soruyu beğendim yorumlara katılıyorum :)

• salak yengem bna mahvolucan diyo drmadan korkulcak bişe yokmuş demek :D

• yaa hiç korkma bence çünkü eğer sediğin erkeklesen hiç acımıyo zaten karşındakide seni seviyosa kıyamıyo şefkatli oluyo hem insan sevdiği erkeğin kollarında nasıl acı çekebilirki size tavsiyem sadece sevdiğiniz erkeğin olunn yni bende yeni evlendim ordan biliyom bunları :)

• teşekkür ederim ,içim rahatladı baya :)

• önemli değil

• sevdiğin erkek ve evlendiğin erkek. tebrik ederim bacım seni. evlenince yapın.

• hiç yaşamadığım için bilemiyorum ama muhakkak... acıyı görmeden tada ulaşamazsın!..bnce...

• ne kadar seversen sev birazcık can yanması oluyor.. Ama sonra geçiyor..

• acımıyo. o yuzden örnekle açıklayamıyorum :)

Yükleniyor...