Neden evinde prezervatif yoktu?

erkek arkadaşımın evine gittim bir kaç gün kalmaya evinde temizlik yaptım dolabını yerleştirdim ben bakireyim yeni ilişkimiz başlangıç yani ilk sevişmelerimiz.ona arkadan deneyebiliriz dedim kabul etmedi pis dedi. Sonra netten araştırdım prezervatifle de yapabilirmiş isteseymiş. bende arkadan yapmadım öylesine söylemiştim.

ya evde prezervatif yoktu ya arkadan ilişkiye gercekten soğuk bakıyor ...anlamadığım neden hiç bir köşede prezervatif yoktu?prezarvatif olsa arkadan ilişkiyi kabul eder miydi?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• prezervatif de olsa yapmazdı. o adam prensipli ve belli kabulleri olan birisi.

0|0
    0|0
    • bunu nasıl anlıyorsun ki

• ters ilişkiyi tiksiniyor uygulamıyor. ona göre ters bir durum. normal ilişkide ise prezervatif kullanmayı sevmeyen birisi. dokuların bir biri ile teması daha çok zevk veriyordur. bu nedenle kullanmıyordur

• vay bu acıdan bakmamıştım daha n ce et ete değsin demişti ama benim bakire oldugumdan eminde değildi sonra baktı girmiyor anladı bakire oldugumdan ben her defasında kullanıldıgını düşünüyordum

Erkekler Ne Diyor 15

• erkek arkadaşını tebrik ederim doğru olanı yapmış hak yolu varken bok yoluna ne gerek var derler ben de bal yolu varken bok yoluna ne gerek var derim. dolayısıyla prezervatife de gerek yok. et ete değecek. ztn bir sürü yöntem var geri çekme norlevo vs gibi. nolur şu zar korumak için bok yolunuzu açmayın hem size yazık hem yapan için de sakıncaları var. arkadan verince de bakireliğiniz gitmiş oluyor gözümüzde. bilin istedim

1|0
    1|0
    • öyle mi bilmiyordum haklısın daha önce o da söylemişti et ete değecek diye ikinci kez duyuyorum ama ne bileyim hastalık kapmasın diye kullanılmıyor mu o?buradan şu çıkıyor ki demek ki her önüne gelen kızla yatağa gitmiyor

• cüzdan kullanmıyor ki

• rahat ol ozaman

• baya bir aranmisin ama cocuk firene basmis yoksa durum vahim dikkat et sonra lastik patlamasin.

0|0
    0|0
  • Arkadan girerken penisin üstünde domates kabuğu kalınca onun halini düşünemiyorum. İğrenç pis bişey bu. Prezervatife ikna olursa dene istersen.

0|0
    0|0
  • üzerini çıkartıp arkadan iştah açıcı bir pozisyonla dursaydın pis demezdi..

ben olsam öyle düşünürdüm hatta pis değil mis mis derdim..

0|0
    0|0
    • yaptım yapmadığım kalmadı

• sevişirken boşaldı bana bakarak yapmadı

• o zaman anlaşıldı ön varken , arkayı tercih etmeyenlerden seninki.

oysa arada farklılık iyidir be..güzel de olurdu kanımca.

• Sevgilini bırakma esas delikanlıymış . Her erkek de mide yoktur . Yani sokacak delik bulsun koşa koşa gider. Hak yolundan şaşmayanı bırakma . Bok yoluna bulasandan da uzak dur

1|0
    0|0
    • evet haklısın öylesini bulmak gercekden zor

• okurken kaldırdı:D

0|0
    0|0
  • Sen kafanı lağıma sokar mısın?

O kafasını lağıma neden soksun?

0|0
    0|0
  • enteresan geldi.

0|0
    0|0
  • bende prezervatif var, veriyim olmazsa bikaç tane

0|1
    0|0
  • ya madem kızsın öyle kal

0|0
    0|0
  • senin gibi bir kız arkadaşım olsun dosya masraflı kredi çekmeye razıyım...

0|0
    0|0
    • neden

• evet :) nefisine hakim olmalı

• Allah erkek arkadaşına sabır versin... sende üzerine gitme garibin

• Neden prezervatif olmadığını ona sorsan... :)

0|1
    0|0
  • sen her evde prezarvatif olması gerektıgınımı düşünüyorsun

adam arkadan yapmıyor önden yapıyor ozaman neden prezervafif kullansınki

önden yapan kızlar zaten hep hap kullanır

0|0
    1|0
    • hastalık kapmamak için bizim evde var annem babam kullanıyor arada elime geliyor temizlik yaparken

• spiral kolay değil kadına çok acı verir

• acı yok ... bizzat doktor benım yanımda konuştu

• adam üstüne kalmandan korkmuş olabilir ..

0|0
    1|0
  • saçma biraz birazda safca

0|0
    1|0
    • saçma ve safca olan nedir

• yaşım 24

• yukarda 30-35 yazıyor hem yaş bu kadarda sorun değil takılmana bak ama şunu iyi bil hani evlenilecek kız olarak görmez kimse seni vermeye hevesli kızı kolay kolay kimse eşi olarak görmez

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaşınıyorsun sen ya hadi hayırlısı :P

0|2
    0|0
Yükleniyor...