Etek giymek istiyorum ben yaaa :( ne yapabilirim kız arkdaşlardan yardım istiyorum ?

Arkadaşlar dışta normal bir erkek gibi giyinsemde hiç bir zaman erkek olamadım eşcinselik demiyorum çünkü benimki bir eşcinsellik değil kızlara özendim hem ve şuanda dışarı falan çıktığımda kızların ne giydiğine bakmadan duramıyorum ve özelikle etek ilgimi çekiyo çok güzel etekler var ve inanılmaz özeniyorum ve hiç bir şey yapamıyorum resmen tutuku oldu bende rüyalrdıma girdi inanmazsınoz belki ama ne yapabilirim bu durumlarda keşki giyebilsem ama nerde özelikle kız arkdaşların düşüncesini merak ediyorum ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• giyip napcan ya git ameliyat ol tam dön ya da saçma saçma hareket etme. zaten makyaj bile yapıyorsunuz bırakın bari eteğimiz bizde kalsın pöf !

0|3
    0|0
    • Hahahaha çok doğru dedin

• kıyafetin erkeği kadını olmaz ozman sende şort ve pantolon giyme kadınsın farkındamısın ?

• tam saçmaladın şimdi aasdasdadas

Kızlar Ne Diyor 8

• Disarida giyceksen bacaklarinda kil olmasin nolur ama :) nese bu isin espri tarafi alinma sakin turkiyede imkansiz linc ederler ama al evde giy istedigin gibi alirken bile mal mal bakarlarsa kiz ark kalipli ona bakiyorum ayni olcudeyiz de kurtul yargilayan cok ama senim secimin bu kimse karisamaz sana

0|0
    0|0
  • Schottland'a git rahat rahat giy

0|0
    0|0
    • her türlüsünü giyebilirmyiim orda

• Kendine halil sezai eteği al evde giy ya da normal bir etek al evde kimse yokken giy nediyim töbest. :D.

0|0
    0|0
    • bide alması var :) direk diyeyimmi kendime diye ve bedeb olucakmı oda var

• rahatmı peki :) giymeden anlayamam ama dimi erkekte hiç bir kıayfete benzemiyo yani o hissi hiç almamışımdır ?

• Rahat hacı sen git dene :D.

• Imkanın varsa ıskoçya ya git ya da giy soran olursa iddiaya girdim kaybettim de.

0|0
    0|0
  • beğendiğin bir tane al giy

0|0
    0|0
    • ufff giycemde çok tepki alırmıyım diyo korkuyorum

• ceket kravat :p

ne biliyim yahu ne istiyorsan onu giy

• uffff iki fikir versen ölürmüsün yaa :)

• BenceKız Arkadaşınla konuş en azından evde giyersin

0|0
    0|0
    • ahhh bir olsa öyle bir kız arkdaşım yok maleseff :S

• :D Eteğimi paylaşırım geyikli taytımı asla :D

• ufff sende :) geyiklileri beğenmiyorum ben ama düz sayihalr çuvalamı girdi yaa :)

• iskoçyada giy

1|0
    0|0
    • orda normal etek var ama kadınsı değil hiç

• iyi fikir :) ama iyi görnmesi için ağdada lazımmı sence madem giyiyorum

• yok ya erkeksin sonuçta ağda falan uğraşma yiğitin malı meydanda olur

• giyebilirsin tabi ama türkiyede :/

0|0
    0|0
    • zor biliyorum :S ne yapmam lazım sence etek giymek içinde yurtdışına çıkmazki

• iskoç eteklerinden al ya da sadece evde giy

• uffff ne bilim tam kız gibimi olmam lazım giymek için ya da tümden yani

Erkekler Ne Diyor 7

• Yargılamıyorum . ne haddime. Psikoloji işte belki sen bile bunları istediğine inanmak istemiyorsundur ama bilinçaltından gelen isteklerdir felan :)

0|0
    0|0
  • dostum sıkma canını burada yazılanlara pek kafanı takma, senın kı sadece bır heves.. bır kac kız arkadas buldugunda onlara gay oldugunu efemıne oldugunu soyle sonra onlara eteklere olan takıntından ve merakından bahset. daha sonra ınsanlara uzak bır pıknık alanında fılan gıyersın. benımde k. coraba karsı bır merakım vardı ama yendım

0|0
    0|0
  • evde iken giy istediğin gibi .bir süre sonra bu ilgin geçecektir .ayna karşısına geçince bumu diyeceksin .bir zaman sonra giymek istemessin .

0|0
    0|0
  • bu kadar büyütecek bir şey parana kıycan gidip alacaksın :) istediğin zaman giyincen fakat bu özenti eşcinselliğe gider haberin olsun

1|0
    0|0
  • Allah, erkeğe benzeyen kadına ve kadına benzeyen erkeğe lanet etmiştir bunu unutma...

0|0
    0|0
  • Kızlar pantolon giymek istiyor, sen etek. Allahım ne günlere kaldık...

1|0
    0|0
  • haklısın sen eş cinsel değil i*nesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...