Kapat

Kızlar neden böyle gösterişin peşindeler?

nefret ediyorum görsellik, para, şöhret herşeyleri gösteriş olmuş.

kendileri bakire olup, erkek tecrübeli olsun diyen mi ararsın ne ararsan var.sonra erkek odunmuş.iyide hak ediyorsun ki :D az bile yapıyorlar.

sonra aldatıldım aldatılırsın sen adam gibi adam sevmiyorsun ki.bakıyorsun seçmece karpuz gibi en iyisini alıyorsun en iyiside işini görüyor diğerine gidiyor sonra salya sümüksün :D

çok uzatmayayim 10-20 yıl öncesi kadınlar bu kadar tip, para, şöhret düşkünü dğeildi.keşke o zamanlar yaşasaydım.

nefret ediyorum.

sadece kızlardan nefret etmiyorum, abaza, ego sağlayan erkek nüsfetteleri, her kıza asılan erkekler hem cinslerimdende nefret ediyorum.

sevgilisi olan bir kıza erkeğe asılan.her türlünüzden

tanrı canımı alsada artık ölüp gitsem.

niye böylesiniz kızlar?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt dışında yaşasak daha kolay kız buluruz.Kızların ego tavan dediğin gibi, kendi tipleri iyi olmasa da Kıvanç Tatlıtuğ istiyorlar.Bunun sebebi: Abazalar.

0|1
    0|0
    • süpersin dostum...

o kadar emek ver iyi şeyler söyle çekip gitsinler başkasına.değer kıymet bilmezler.yabancı kıza bu değeri versem kölem olurdu :S

• Kız ruhundan anlamayan, öküz , denyo hıyar biri değilim.Artık iyi davranmayacağım kızlara.Ne zaman "Bu kız, işte aradığımı kız bu!" derim o zaman değer veririm; güzel sözler söylerim:D

• aynen hocam fazla ilgi yok.iyi söz yok odun misali tüm kızlara öyleyim artık :D evlenirsem eşime söylerim o kadar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelleme yapma la

0|0
    0|1
    • alttaki yorumu oku ayrıca sen sevgilinden ayrıldın dimi?niye işte iyi oku. :D

• adamsın adam

0|1
    0|0
    • gerçekten dalga geçmiyorsan %99 istisnanın %1'isin bence..böyle kal ;)

• genelleme yapmayalım lüften

0|1
    0|0
    • üstüne alınan alınsın ben ortaya koydum lafı :)

• Ben senin burdaki yazdigin kizlardan degilim. Geneleme yapmazsak iy olur.

0|1
    0|0
    • üstüne alınan alınsın siz öyle dğeilseniz sorun yok :)

• Yok yok inaniyorum sana biraz knusma tarzi benzedide oneden biraz suphe ettim.

• anladım fakat arkadaşın günahını almayalim diye dedim istersen açarım tabiki söyle

• sakin ol genç bayağı isyan moduna geçmişsin :)

0|0
    0|0
    • niye kızlarda böyle erkeklerde onları pohpohlar.

Erkekler Ne Diyor 1

• çok haklısın dostum mesela ayy aslı benimki doktor deyip övünmeleri falan beni de iğrendirir

0|1
    0|0
    • hocam erkeklerdende nefret ediyorum, sürekli kızlara gösterili laflar ego kasmalar

• çok takma boşver

• hocam ben napim fizik yok ölmek istiyorum ölmüyorumda :D

Yükleniyor...