Ne kadar seçicisiniz?

Bekaretinizi verdikten sonra yatacağınız her erkekte mükemmellik arar mısınız? Hayatı boyunca bir kişiyle beraber olmayı planlayan bakire bir kız gibi seçici değilsinizdir herhalde ama sizin de partnerinizi geçireceğiniz bir süzgeciniz vardır yani. Şimdi bu soruyu cevapladıktan sonra asıl benim problemime geleceğim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Evet hanımlar ortalık biraz bulandı ve daha fazla kafa karıştırmadan ben kendi problemime geleyim. Ben bakire olmayan birine ilgi duyuyorum. Onunla evlenmek istiyorum. Ama önceden ilişki yaşamış olması, beni beğense bile bu biraz da bekaretini önceden vermiş olmasından kaynaklanıyor diye de düşünmemi sağlamıyor değil. Ben bakirim ve onun bakire olmaması bana değil kendine yapmış olduğu bir yanlıştır. İşte durum gerçekten benim düşündüğüm gibi midir? Cevaplarınız için teşekkürler.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bakireside mükemmeli bulamaz.

bakire olmayanlar neden seçici olmasın, bakire değil diye önüne geleni kabul etmek zorunda değil. bakir birini beklemez ama yinede kendine uygun birini seçer bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatı boyunca bir kişiyle beraber olmayı planlayan bakire bir kız gibi seçici değilsinizdir herhalde

diyip hazır bekaretim gitmişken bakkal murtaza amcaylada sevişeyim yarın ola hayrola deniyor sanıyorsun sanırım

5|0
    0|1
  • aynen haklısın.insan sindiremiyor.bn gibi..bnde öyle.bakirim fakat bakir olmayan biri çıkarsa üzlürüm çok..yaşlarınız kaç evleniceksiniz?

0|1
    0|0
    • bende bakirim kimileri dalga geçsede yapmayı düşünmüyorum :)

• evlen o zaman

• sağol

• Bakire olmayanlari sen o* yerine mi koyuyorsun? Secici olmuyormus bilmem ne..

1|1
    1|2
    • lütfen devamında soracağım soruyu takip et. cevabını kendin bulacaksın o sorunun içinde ve özür dileyeceksin benden.

• seviyorsan sorun olmaz bence ..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...