Kızlar işaret mi yüzük parmağınız mı daha uzun?

Anne karnında kızlar genelde düşük derecede testosteron hormononuna maruz kalırlar. Ve bu buna bağlı olarakta kızların genelde ya işaret parmağı daha uzun olur ya da işaretle yüzük hemen hemen aynı uzunlukta olur. Yapılan araştırmalara göre kızlar anne karnında yüksek derecede testosterona maruz kalırlarsa lezbiyen olma ihtimalleri artar. Yani yüzük parmağı işaret parmağından uzun olan bir kadının lezbiyen olma ihtimali normalden daha yüksektir. Ama erkeklerde böle bir ilişki yok. Sadece kızlarda var.

O yüzden merakımdan soruyorum. İşaret mi yüzük parmağınız mı daha uzun? Ve cinsel yöneliminiz ne?

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Geçenlerde bununla alakalı bir belgesel izlemiştim; sanırım sende onu izlemişsin :)

benim yüzük parmağım çok az daha uzun.

0|0
    0|0
  • Sol elimin yuzuk parmagi uzun sag elimin parmaklari esit. Bir yerden kurtarmisim sanirim :)

1|0
    0|0
  • İşaret parmağım daha uzun.

1|0
    0|0
  • link burda çok güzel anlatmış

0|0
    0|0
  • İşaret parmagım dh uzun :D

0|0
    0|0
  • oha bilime inanın .

1|0
    0|0
  • işaret parmağım uzun.

0|0
    0|0
  • Yüzük parmagım uzun

0|0
    0|0
  • işaret parmağım uzunmuş

0|0
    0|0
  • yüzük parmağım bayağı uzun yok yok normalim ben :)

0|0
    0|0
  • kendim den şüphe ettim bir an :D

0|0
    0|0
  • orta parmağm ikisindende uzun şimdi ben neciyim :D

0|0
    0|0
  • hemen hemen eşit :D

0|0
    0|0
  • yüzük parmağım daha uzun. anneminde yüzük parmağı daha uzun ama testesteron bir kızı lezbiyen yapmaz, belki erkeksi yapar. ayrıca bu erkekler içinde geçerli, eğer erkeğin işaret parmağı daha uzunsa daha feminen olabilir. ha bu arada benimkinin uzun olmasına hiç şaşırmadım nedense.

0|0
    0|0
    • Peki lezbiyen ya da erkeksi misin?

• evet aslında erkeksi olduğumu söylüyolar. lezbiyen olduğumu düşünüyorum ama küçük şüphelerim var.

• söylemiyeceğim

0|0
    0|0
  • yüzük parmağım uzun elhamdülillah erkekler :)

0|0
    0|0
  • benim yüzük parmağım uzun ne şimdi

0|0
    0|0
    • Peki cinsel yönelimin ne?

• normal erkek arkdaşm war

• yüzük parmağım daha uzun ve biseksüelim

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• A benim uzun kuyruklu kedilere eşcinsel diyen kardeşim;

Öyle şey mi olur yav; bu ne saçma bir düşüncedir

Bu düşünce demek; eşcinsellik doğuştan gelir demek kadar abdice bir fikirdir

Halbuki eşcnseller yapılan araştırmalar sonucu bazı unsurlar dolayısıyla eşcinsellğe meğil etmişler

Bunlardan 2-3 tanesini sayayım ?

1. Hemcinsinin avret yerlerine sürekli bakan kişiler.. Mesela kadın kadının kıçına baka baka kadın kadına niyetleniyor

2. P*rnografik yayınlar.. Gerçekten bunlar da yine aynı şekilde özendirdiği tespit edildi

3. Çok enteresan gelecek size ama; bir yorganın altında normal iki bayan yanyana yattığı zaman eşcinsellik eğilimi göstermeye başlamışlar.

4. Ergenlik çağında merak dolayış ile başlatan ve sonradan eşcinsel eğilime sürüklenen kişiler tespğit edilmiş

Bunların makalesini okursanı UCLA Enstitüsünden arayıp çekeyim

İngilizce.

0|1
    0|0
  • valla ben onu bunu bilmem de benim yüzük parmağı daha uzun sakata gelmeyeyim :( :D

0|0
    0|0
  • Orta parmagım daha uzun..

1|0
    0|0
  • yüzük parmağim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...