Gaylere bakış açınız nedir?

ben gaylere normal bakıyorum gay arkadaşlarım var ve hepsi çok iyi siz nasıl bakıyorsunuz

1|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• normal erkeklerden daha yakısıklı oluyorlar. daha anlayışlı ve tatlı insanlar oluyorlar. severim sayarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Belçikalı iki tane arkadaşım var.

0|0
    0|0
  • Yaşam şekillerini çok onayladığım söylenemez işin "o" tarafını düşünmem dışlayıp hor da görmem

0|1
    1|0
  • Yakışıklılar bencede kendi tercihleri saygı duyuyorum

0|0
    0|1
  • iğrenç heriflerdir tiksinirim

1|1
    1|0
  • Öyle bir açı yok tedavi olsunlar

1|0
    0|0
  • Benimde lezbiyen arkadaşlarım var, erkeklerin içine çıkarıyorum onları. Eşcinselliğe pek de hoş baktığım söylenemez ama baya yakışıklı oldukları kesin.

0|0
    1|1
  • hiç gay görmedim hayatımda :)

bakış açım pek gelişmedi o yüzden

0|0
    0|0
  • evet gayet sağlam insanlar

0|0
    0|1
  • 3-5 tane var... Iki tanesini çok seviyorum. Fazla yakışıklılar.

0|0
    0|1
  • İlgilenmiyorum kendi hayatı sonuçta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• lan bir git neresi hepsi iyi olsa nolur günahtır be işte bu saygılı bakmalar ilerledikçe kıyamet günü daha yaklaşıyor demektir

1|3
    0|2
    • ne yazık ki öyle fakat dinde zorlama yoktur kardeşm kimseye bir şey de denmiyor şu devirde. herkes yolunu kendi seçiyor

• yahu, bu insanların neden böyle olduğunu hiç düşündün mü.Bu insanların hormonel yapısı farklı.buna engel olamıyorlar, istedikleri birşey değil bu.engel olamıyorlar.Allah öyle yaratmış.Şimdi anladın mı ? not:gay değilim

• kardeşim allah öyle yaratmış diye bişey yok hiç bir din kitabında gördün mü böyle bişey herkez kendi yolunu çizer onlarda bikere yapmış böyle bir hata artık tabi engel olamazlar

• Daha öncede açılmış mıydıııı? Hmmm hayır. Eşcinseller başlığındaydı o.

Gayleri çok severim. Keşke bütün dünyadaki erkekler gay olaydı da bir sağlam ben olaydım. Ta o kadar seviyorum gayleri. Lezbiyenlere de bir o kadar düşmanım. Hepsi erkek sevdalısı olsunlar. Sübaneke amin.

0|0
    1|2
  • Saygı duyarım, yanıma gelmezse daha fazla...

0|1
    0|0
  • her ne kadar iyi arkadaş da olsak ...

arkamı onlara asla dönmem =DDD

0|0
    0|0
  • gaylara nasıl bakıyorum bilmiom ama sana gay die bakıorum su anda :)

1|0
    0|0
  • Allah neden iki farklı cins yarattıki ozaman , yaradılışa aykırı

1|0
    0|0
  • saygımız sonsuz

0|0
    0|1
  • gay arkadaşlarım yok ve bakamıyorum saygı duyarım sadece

0|0
    0|1
  • Gay sdfghjshgdsg :D :D Gay dediğin adam nasıl olabilir ki ? bakış açışı :D :D :D

0|0
    0|0
  • hiç bakmadım

0|0
    0|1
  • Severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...